Nabubřelí úchylové, pedofilové a propagandisté se neprodávají. Kdo by to byl řekl?

„CNN zaznamenala v prvním týdnu roku 2022 prudký pokles sledovanosti, a to o téměř 90 % jak celkově, tak v klíčové demografické skupině, o kterou stojí inzerenti,“ píše Daily Mail.

Počkejte, je toho víc…

„V týdnu od 3. ledna sledovalo televizi v průměru jen 548 000 diváků, což je propastný pokles oproti téměř 2,7 milionu diváků ve stejném týdnu v roce 2021.“

Ale-ale – nebyl první týden roku stejný týden, kdy se CNN pustila do všeho, aby z převážně pokojného protestu proti volebním podvodům udělala teroristické povstání?

No přece ano!

Vypadá to, že to nikoho nezajímalo.

CNN nejenže přišla o 90 procent své celkové sledovanosti. Krajně levicová propaganda ztratila 86 procent diváků ve věkové skupině 25-54 let, což je věková skupina, která určuje ceny reklamy.

Kromě nekonečných skandálů Chrise Cuoma je tu obvinění ze sexuálního napadení suterénního Dona Lemona, je tu Tapperův člověk, který je obviněn ze sexuálních zločinů na dětech, je tu Jeffrey Toobin, který masturboval před svými kolegy, a není tu ještě jeden? Jo, ten obviněný pedofil, který pracoval pro Chrise Cuoma. A nezapomeňme, že Chris sám přiznal, že chytal ženy za zadek.

Kdo by si kdy pomyslel, že samolibé, bezradné moderátorky, které chrlí lži, nenávist, násilí a propagandu, se nebudou prodávat jako housky na krámě?

A není to způsobeno tím, že by v zemi klesla touha konzumovat zpravodajství. Naopak, Fox News se daří skvěle.

Stanice MSNBC ztratila minulý týden 67 procent celkové sledovanosti, z toho 80 procent v klíčové demografické skupině.

CNN je ve smrtelné křeči. Na rozdíl od MSNBC, která upřímně přiznává svou zaujatost, se CNN stále tváří jako zpravodajský kanál, ale… CNN je často přistižena při lhaní nebo falšování zpráv.

Nikdo nemá rád, když se mu lže, ani demokraté, a proto se na MSNBC a dokonce i na Fox News dívá více demokratů.

Šéf CNN Jeff Zucker zaprodal duši čtyřicetileté značky CNN, aby si během Trumpových let užil pár dobrých měsíců sledovanosti. A vyšlo to. Ale jen na pár měsíců. Teď je CNN v nemilosti, je celonárodním terčem kritiky a kromě ukazování a smíchu jí už nikdo nevěnuje pozornost.

Přeložila tereza | Zdroj: Breitbart.com 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.