Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

01/01/2018

V historickém okamžiku poetické spravedlnosti byla většina vysoce postavených pachatelů falešné „války proti terorismu“ v USA převezena do záchytného tábora amerického námořnictva v zálivu Guantanamo, na Kubě, říkají zdroje Pentagonu.“ Rothschildovi poskoci George Soros, Peter Munk, Peter Sutherland, Bushové, Podestové a mnoho dalších mohli být letecky dopraveni na Gitmo (tábor námořnictva v zálivu Guantanamo) za účelem zahájení soudních řízení před vojenskými tribunály, poněvadž Ministerstvo obrany utratilo 500 milionů dolarů na modernizaci věznice a rozšířilo řady vojenské policie a mariňáků,“ říkají zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Jedním z mnoha znaků, jak historická nová americká revoluce je, že „30 kongresmanů se v novém roce nevrátí,“ říkají zdroje Pentagonu. Zdroje CIA také potvrzují, že bývalý prezident Spojených států amerických Bill Clinton spolupracuje, doufajíc, že se mu podaří získat nižší trest, když vynáší informace na lidi jako je bývalý ředitel CIA John Brennan, vysoce postavený americký agent Mossadu Rahm Emmanuel, bývalý viceprezident Dick Cheney a mnoho dalších.

Dále, jak prezident Spojených států Donald Trump prohlašuje, je leden 2018 „Měsícem proti otroctví“, centra obchodování s lidmi po celém světě jsou pod náporem razií a jsou uzavírána. V Saúdské Arábii bylo podle ruských zdrojů FSB osvobozeno 3 000 dětských sexuálních otroků. V USA došlo 27. prosince k výpadku elektrického proudu v „ráji pedofilů zvaném Disneyland,“ protože zde byla provedena razie speciálními silami bojujícími proti lidským otrokářům, řekly pentagonské zdroje. Zřejmě ve spojitosti s touto událostí zemřel minulý týden dědic novin Washington Post, Bill Graham a Jordan Feldstein, bratr herce Jonah Hilla, poznamenávají zdroje.

Dalším krokem bylo to, že Julian Assange „byl z ekvádorské ambasády převezen, aby pomohl sesadit kabalu a může mu být odpuštěno spolu s Mikem Flynnem,“ dodávají zdroje.

Také „na Vánoce provedla speciální jednotka Delta Force razii na zámku v Thajsku, jehož majitelem je bývalý prezident Barack Obama, a který byl plný zbraní, výbušnin, zlata a vedly z něj tunely, které mohou souviset s bývalým thajským premiérem Thaksinem Shinawatrou, Bushovými a s obchodováním s lidmi,“ říkají zdroje Pentagonu.

Během víkendu jsme také obdrželi několik zpravodajských informací ze dvou zdrojů CIA operujících v jihovýchodní Asii, které se čtou jako hollywoodský thriller o krádežích 100 tun zlata na volném moři.

„Většina zlata, která má být použita na pomoc při podpoře nové globální, zlatem kryté měny, je uložena v Jakartě. Je tam více než 100 tisíc tun. Je známo, že zlato mimo účetní knihy pochází z doby Soekarna, kdy byl M1 pro zajišťovací účty,“ uvedl jeden ze zdrojů. „Část tohoto zlata, která není součástí japonských zásob a byla dovezena během druhé světové války z celé Číny a Asie, byla minulý týden ukradena,“ uvedl zdroj.

[wp_ad_camp_2]

Toto je zastírací verze: zde

Zde je uvedeno, jak bylo zlato převezeno do Jakarty: zde

Zde je částečný překlad:

„Ze břehu moře se Satkamal Lantamal XII Kal-Lemukutan 11-12-15 (jedná se o loď) podílela na ochraně prezidenta Joko Widodo při návštěvě na Národní vánoční oslavě, a na pracovní schůzce v západním Kalimantanu, která se konala ve čtvrtek odpoledne v Pontianaku.“

Jinými slovy, návštěva muslimského prezidenta Indonésie na oslavě Vánoc, byla zástěrkou pro velkou námořní operaci na přesun 100 tun zlata.

Ale tři zdroje, včetně indonéského generála, říkají, že námořní loď nesoucí zlaté pruty byla unesena na moři v mezinárodních vodách.

Zde je verze událostí, jak je podal zdroj CIA:

„Byla to velmi dobře naplánovaná operace. Zlato bylo přeloženo do ponorky a odvezeno ‚mimo radar‘ do Singapuru. Toto bylo součástí hry na vrcholu indonéské vlády spolu s několika nejvyššími hráči singapurské vlády. Slib udělený během tajného setkání na summitu APEC ve Vietnamu byl využit k osobnímu zisku. Velmi špičkoví hráči toto divadlo naplánovali a pak se se zlatem vytratili.

„To mělo být použito jako malá část nové, zlatem kryté měny podporované Ruskem, Čínou a Indií. V současnosti má toto zlato čistotu 90 % a snadno se znovu přetaví na čistotu 99,95 (minimální čistota povolená LBMA). Odhaduje se, že 80 až 100 metrických tun skončí v horních patrech vlády Indonésie a udělá z několika lidí super boháče v 3D matrixu. Problém je, že ukradli něco velkého významu.

„To bylo určeno ku prospěchu lidstva. Bylo mi řečeno, že to bude mít následky, včetně přísných trestů, jako je vězení nebo i horší. Pohyb zlata je sledován speciálními zařízeními pod kontrolou Bílých klobouků. Pachatelé nemají kam se schovat. Jejich jména jsou již známa.

[wp_ad_camp_2]

„Tito nejhorší zkorumpovaní politici konali na příkaz svých pánů, sionistické kabaly, kteří v Indonésii mají stále silnou oporu.“

Převoz a související krádež zlata jsou spojené s nějakou významnou finanční událostí, která se odehraje pravděpodobně někdy v první polovině letošního roku, říká jeden zdroj CIA. Tento zdroj, který nám v minulosti poskytl skvělá data, ale i dezinformace, tvrdí, že finanční systém bude úplně odstaven, akciový trh se zhroutí, bankovní účty budou vyprázdněny a bankomaty se vypnou, až tato událost nastane. Po tomto bude následovat spuštění nového systému krytého zlatem, říká tento zdroj.

Existují některé podpůrné důkazy pro tento scénář. Indie, Rusko, Čína a mnoho dalších zemí veřejně oznámily, že přecházejí na měny krytém zlatem. Číňané také uvedli, že budou obchodovat s ropou za zlato a juan. A také bylo vyměněno celé vedení Federálního rezervního výboru.

Vidíme také, že světové akciové trhy se stále více vzdalují od reality. Dokonce i lidé, kteří nikdy nestudovali ani základní ekonomiku, vědí, že když více lidí prodává než kupuje, pak ceny klesají. Americký akciový trh dosáhl rekordních výšin, přestože počet prodávajících od roku 2013 obrovsky převyšuje počet kupujících. Realita si vždy najde způsob, jak nás dohnat a iluze nikdy nepřetrvávají věčně.

V každém případě bude možné zcela ukončit vládu chazarské mafie během letošního roku, a to nejen v USA, ale i celosvětově, pokud budou provedeny správné akce. Na počátku této bitvy jsem byl ze strany Pentagonu požádán, abych „myslel jako příslušník armády“ a přišel s konkrétními cíli. Roky výzkumu a rozhovorů se stovkami zdrojů, včetně Rothschildů, Rockefellerů a členů japonské císařské rodiny, mě přivedly k závěru, že problém nakonec spočívá ve Svobodo-zednářské Lóži P2 a jejich plánu na vytvoření jednoho světového náboženství a světové fašistické říši řízené potomky císařů.

[wp_ad_camp_2]

Nedávno mi jeden zdroj z NSA řekl, ať se podívám na televizní seriál „Bourne Identity“ z konce 80. let. Příběh je o honbě na Carlose Šákala (Ramírez Sánchez), notorickým teroristou, který působil 30 let ve druhé polovině minulého století. Co mě zaujalo, že příběh ukazuje, že Carlos je pod ochranou klášterů a pracuje mimo kostely. Je to proto, že Leo Zagami z Lóže P2 mi řekl, že to byli oni, kteří šířili jak katolicismus, tak komunismus.

Co mě opravdu štve, je, že Carlos, který byl zatčen v roce 1994, mohl v roce 2003 vydat knihu propagující terorismus nazvanou Revoluční islám. Americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost zároveň zmrazilo bankovní účty vydavatelů, kteří se snažili publikovat moji knihu o tajné bitvě za planetu Zemi, která podporuje světový mír. Můžete vidět, za kým stojí lidé neustále šířící strach a podporující válku (Írán, Severní Korea, Sýrie atd.) v jejich řízených médiích.

Takže na závěr, kdyby americké vojenské a agenturní Bílé klobouky chtěly tuto bitvu v roce 2018 dokončit a chtějí konkrétní cíle, doporučil bych, aby se zaměřili na Kalabrijský poloostrov, Řím, Milán, Tel Aviv, Zug a Basilej. To by vyřadilo samozvané sociální inženýry, kteří stojí za terorismem, útoky pod falešnou vlajkou, masovou migrací mladých osamělých muslimských mužů (ne rodin) do Evropy atd. Papež František podporující podvod s globálním oteplováním je pouze hezká tvář této démonické skupiny.

[wp_ad_camp_2]

Závěrečná poznámka – japonská vojenská rozvědka mi řekla, že se připravuje nějaký druh operace proti Bank of Japan na tento rok.

Udělejme nový rok šťastným a vítězným pro lidi a živé bytosti této planety.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.