Falešná vlajka, to mě nenechá klidným, zejména když je to v Česku.

Jakmile se ta zpráva objevila, hned jsem si pomyslel, že jde o typickou špinavou akci tajných hráčů o moc, a se zájmem jsem čekal, jak se to bude vyvíjet. A vyvíjí se to přesně podle typického scénáře, který jsem tady mnohokrát na Orgonetu probíral.

 

[wp_ad_camp_2]

Spoustu relevantních informací, hypotéz a komentářů k tomu sepsal Aeronet a jeho čtenáři ve dvou článcích, s nimiž velice souhlasím a které vřele doporučuji k přečtení.

https://aeronet.cz/news/masakr-v-rothschildove-ostrave-vyvolava-vice-otazniku-nez-je-mnozina-poskytovanych-odpovedi-proc-strelec-zabijel-pacienty-kdyz-mel-pry-spadeno-na-lekare-proc-na-unikle-fotografii-z-cekarny/

https://aeronet.cz/news/desiva-konspirace-masakr-v-ostravske-nemocnici-bude-vyuzit-k-odvedeni-pozornosti-od-vecerni-demonstrace-milionu-chvilek-v-praze-v-cekarne-strilel-profesional-zasahy-na-rozhlednu-hlava-krk-hlava/

Takže už nemusím rozvíjet svoje teorie, ale aspoň něco k fotkám z události.

U různých předchozích falešných vlajek v různých zemích jsem se rád zabýval naaranžovanými fotografiemi a videy z události, neboť je na nich možno snadno odhalovat hlupáctví pořadatelů a vykonavatelů, a neschopnost krizových herců. Jenže bohužel většina lidí pořád ještě věří tomu, co do nich cpou média, i když po logické úvaze je to naprosto nesmyslné.

Takže následuje výběr fotografií typických pro falešné vlajky, jejichž účelem je „hraní na city“. To je totiž nejlepší ovládací metoda… Najdou se tam zřejmě všechny motivy, co jsou předepsány do fotoscénářů těchto událostí.

 

[wp_ad_camp_2]

„Nemocniční personál“ nalehko stojící bezradně před budovou. (Vyhnán kdy? Na začátku události? Velmi nebezpečné. Později? Velmi zbytečné.)

Za auty se schovávají krizové herečky, pěkně naaranžované kvůli fotkám. (Proč by se personál měl schovávat za auty, venku? )

Scénář radí krizovým hercům, že svou zoufalost nejlépe vyjádří rukou na puse. Stejné gesto najdete u všech fotek z falešných vlajek.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Zoufalé dívky v sousedství ozbrojenců.
Všimněte si vychechtaného policisty zcela vlevo. (Vždycky se najde někdo, kdo naruší vážnost okamžiku a zkazí fotku (:-))) )

Vychechtaný šedovlasý pán uprostřed skupiny taky asi nechápe vážnost okamžiku (ví, že je to jen hra).

Povinná je rovněž fotka hérečky s termofólií.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Tentokrát muž hrající zoufalost gestem „držím si hlavu“. Ti za ním jsou sice rozmazaní, ale nevypadají jako v panice, spíš že si vesele povídají…

Zoufalé objetí krizových herců – rovněž povinné ve scénáři fotek.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Záběry hrůzně zakuklených akčních policistů, kteří mávají svými hračkami, dotvářejí atmosféru strachu; mají zřejmě evokovat vždypřipravenost a výkonnost policie. (Akorát po logické úvaze se tam ta policie už teď tak nějak zbytečně fláká s křížkem po funuse…)

A konečně, ona „uniklá“fotka ze zakrvavené čekárny, tak ta je stoprocentně naaranžovaná, podobně jako v Bataclanu atd. Nejde o únik informace od neznámého člověka, avšak ta fotografie byla naprosto promyšleně anonymně vypuštěna na sociální sítě organizátory falešné vlajky, aby lidé nepochybovali, že se to skutečně stalo, a měli radost, že něco nedovoleného objevili … Ona je totiž spousta důvodů pochybovat, ale krev je velmi působivý trumf… (Na původním Redditu tu fotku už smazali, tak ji dávám níže. Její dohledání na netu mi zabralo asi 20 vteřin. Jsem zvědav, jestli mi kvůli tomu zatnou OrgoNet nebo mě rovnou zavřou.)

 

[wp_ad_camp_2]

Na Aeronetu se můžete dočíst, co všechno na té fotce nesedí. Je toho mnoho, kromě toho, že čtyři chybějí. Já k tomu dodávám, že v oněch „mrtvolách“ opět jako (asi skoro vždy) vidím naaranžované loutky polité barvivem. (Divná poloha a tvar končetin, divný poměr trupu a končetin, typické tepláky, divné bačkory na nohou, vyhrnuté triko odhalující plastové břicho, plastové ruce, atd.)

Takhle to tam vypadá v klidu. Další mrtvoly tam fakt nikde za rohem nemohu být. (Snímek z Aeronetu.)

Podle mého názoru ta celá akce byla jenom sehraná a naaranžovaná; věřím, že jediný, koho tajní opravdu odpravili, byl ten vyhlédnutý chudák, co je nám vydáván za pachatele.

U lidí sílí poptávka po identifikaci obětí, které dosud nejsou zveřejněny, prý z pietních důvodů. Pravý důvod je, že není tak snadné najít lidi, kteří by nikomu nechyběli, když jsou prohlášení za mrtvé, které by nikdo neznal atd… Proto inscenátoři čekají, jak se situace vyvine, jestli se lidé spokojí s tou pietou a nebudou do toho dále vrtat, anebo si budou muset vymyslet další pohádky. (Proto strůjci nenechali „zabít“ doktory, protože ty spousta lidí zná, ale anonymní pacoše…)

 

[wp_ad_camp_2]

Vždycky jsem se divil, jak to, že při falešných vlajkách pozůstalí obětí nikdy nekřičí v médiích po náhradách a nepodávají žaloby na stát a policii, která zasahuje při těchto událostech většinou velmi váhavě (ovšem podle scénáře). Podle mě by tu neschopnost státu a policie normální lidé v médiích řádně rozmazali, když vidím, jak mnoho lidí je ochotno žalovat lékaře za sebemenší pochybení mající vliv na něčí zdraví, ale po „teroristických činech“ nikdo ani nepípne a nedomáhá se práva? Že by z uvědomělosti? A z toho vyplývá co? Že pozůstalí jsou pouze falešní pozůstalí, a oběti jsou falešné oběti.

Tím neříkám, že při falešných vlajkách neteče skutečná krev, to bohužel ano, a to většinou s ohledem na možnost zametení stop; pouze nedopatřením bývá mrtvol víc než mohou „vysvětlit“. Těch 6 se jim už bude věrohodně dokládat fakt těžko (:-), ale zase kdyby nahlásili menší počet, nebylo by to tak působivé … nemají to lehké.

Tak jsem si trochu ulevil, přeji úspěšné další bádání.

Zdroj: orgo-net.com

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.