Aktualizace 20:54

Po včerejším amfiteátru v diskuzním fóru na tadescu jsem si neodpustil zvednout telefon a zavolat našemu dobrému známému do Kremlu, vláďovi. Položil jsem mu otázku: Co si myslíš o reakcích našich čtenářů, když čtou nějaké MSM a jiné zaručeně odborné úvahy různých kolotočářů a odborníků na slovo vzatých?“

Byl to videohovor. Po položení otázky jsem dostal symbolickou odpověď gestem. Prý pro naše čtenáře bude stačit. Však vláďa čte taky naše stránky a opáčil výrokem tomáše: „Obraz řekne více, než tisíc slov.“ No a nahrál jsem jeho zcela pravdivou, a pro čtenáře stránek tadesco skvělou, odpověď. Zde ji máte:

 

.

Nedalo mně to a další dotaz jsem pomocí videohovoru položil našemu velkému příteli do USA, našemu trumpíkovi. Usmál se na mě, a též odpověděl: „Tak jako můj protějšek na východě budu odpovídat symbolicky gestem.“

Zde máte druhou odpověď.

 

Při jiném videohovoru jsem se chtěl dozvědět, jak vše dopadne s jeho předáním úřadu do rukou Joe BIDETA. Zřejmě jsem nebyl první s tímto dotazem, protože donald pohotově zvedl desky ze stolu a ukazál mi krátký vzkaz:

 

Takže vážené čtenářky a vážení čtenáři, je to už všem jasné?????

carsten

AKTUALIZACE 13:54

Lidské bytosti potřebují synchronizaci. Nutné jít neustále jedním směrem. Než se dosáhne kritického množství. A jak se potom celá situace změní si najdete v níže uvedeném videu. Mnoho slov spousta nedorozumění!!!!!

https://gofile.io/d/25JdD9

Počet mrtvých za minulý rok v EU. Vydané oficiální stanovisko ZDE.  Prý údajně na covid zemřelo milióny lidí!!!!! Já je ovšem nikde nenašel. Naopak. Protože lidé nechodili k lékařům, zemřelo jich daleko méně než v minulosti. Potvrzuje se pravdivost měsíční stávky lékařů v Kanadě, (před několika lety) kdy údaje byly také podobné. Obrázek si udělejte sami a hlavně předložit druhým a MYSLET JE HESLO DNE.

 

A pro všechny jedno povzbudivé VIDEO. Pak se zase nemusíte ptát jak to vlastně je. Ušetříte nám práci. Děkujeme

 

Doplnil carsten 13:54

 

Aktualizace 19:54

Důležité video pro všechny nevěřící ovečky. Možná je přesvědčí. Děkujeme tímto nicku melody, která nám zaslala link na 10 let staré video.

https://www.facebook.com/hedvigan/videos/3634337829994611/

 

Právě probíhá přímý přenos Prezidenta trumpa v němčině a angličtině.https://www.youtube.com/watch?v=6tP0WASvwwY&feature=youtu.be

carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.