Na světovém ekonomickém fóru v Davosu zazněl hlas globálního prediktora ústy stařešiny světové politiky H. Kissingera, který nemá nic proti „pevnému mužskému přátelství“ mezi Putinem a Trumpem a naopak, doufá, že bude ještě pevnější, než se na první pohled může zdát.
Dále prohlásil, že mezi USA, Ruskem a Evropou musí proběhnout jednání, která by měla vycházet z nových vojensko-politických regálií, přičemž vytvoření prostoru pro jednání s Moskvou bude jedním z nejhlavnějších úkolů Ameriky a Trumpa.
A na závěr Kissinger dodal, že právě prezident Ruska Putin dnes zajišťuje rovnováhu sil ve světě.
Zkráceno
Zdroj: 1
Bývalý šéf FBI těsně před smrtí odhalil pedofilní skupiny, satanistické rituální zneužívání, chemtrails a Illumináty
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9733-byvaly-sef-fbi-smrt-satanismus-chemtrails
—
Dokumenty CIA potvrzují, že existují lidé s nadpřirozenými schopnostmi, kteří umí dělat těžko uvěřitelné věci
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9731-dokumenty-cia-existuji-lide-specialni-schopnosti
Elity v Davosu odhalili plán na to, jak budou moci implantovat falešné vzpomínky do mozku lidí
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9711-elity-davos-plan-implant-falesne-vzpominky-mozek-lidi
Je neuvěřitelné, že průzkum provedený u publika ukázal, že 40% z nich by s podobnou technologií souhlasilo.
aj by som sem napísala že čo tento starý kormorán tu ešte straší…. ale nedajme sa pomýliť starým výzorom fyzickej schránky :-)
http://aeronet.cz/news/trump-podepsal-exekutivni-prikaz-na-zakaz-vstupu-muslimskych-uprchliku-do-usa-ze-7-zemi-vyroste-i-zed-na-hranici-s-mexikem-soros-zacal-financovat-impeachment-trumpa/
Kissinger?! Von eště žije?