Švýcarská bankovní skupina Edmond de Rothschild plánuje skoupit všechny akcie ve volném oběhu, a odejde tak z burzy v Curychu. Podle agentury Bloomberg ji transakce bude stát 897,3 milionu franků (890 milionů dolarů).
[wp_ad_camp_2]
Banka, kterou ovládá dynastie Rothschildů s 250 letou historií, tím chce zjednodušit strukturu společnosti a připravit ji na expanzi. Podle britského listu The Guardian se tak stane jedinou švýcarskou bankou, kterou vlastní příslušníci jedné rodiny ze sta procent. “Demonstrujeme závazek vůči naší bankovní skupině a naši ambici dál růst, organicky i prostřednictvím akvizic,” uvedl Benjamin de Rothschild, kterého citovala Bloomberg. Benjamin de Rothschild stojí v čele švýcarské skupiny. Jeho manželka Ariane de Rothschild, která také působí ve vedení, bude mít krok na starosti. Dynastii Rothschildů, která pochází z rakouské šlechty, založil frankfurtský finančník Mayer Amschel Rothschild. O jeho synovi Nathanovi se říká, že vydělal jmění, když spekuloval na porážku Napoleona v bitvě u Waterloo 18. června 1815. Levně nakoupil britské vládní dluhopisy, které po vítězství evropských spojenců zmnohonásobily svou cenu.
zdroj: 9
Maros to nebol holocast,ale Holohoax,cau,Janko,Los Angeles
K tomu ešte dodám, že pozor na bankový marketing na najvyššej úrovni – Švajčiarska národná banka – na rozdiel od EU banky, ktorá sťahuje 500-eurové obeživo – plánuje vydávať 1000-frankvé bankovky, čím celkom určite vzbudí vyskú dôveryhodnosť vo švajčiarsky frank, ale práve po skúsenostiach, ako prišli o majetok európske semitské židovské rodiny počas 2. sv. vojny po uložení si neskôr už nevymožiteľného majetku v švajčiarskej banke – aj vďaka holokaustu a obštrukciám s dokazovaním tých preživších a prevodoch zlata do VB a USA – celé to smrdí tým, že keď ľudia aj zo zahraničia začnú ukladať svoj majetok vo Švajci – tak to môže byť zdrojový-prevodný kapitál práve pre Rotschieldovcov!!!
No tak prrŕ!!!
„O jeho synovi Nathanovi se říká, že vydělal jmění, když spekuloval na porážku Napoleona v bitvě u Waterloo 18. června 1815. Levně nakoupil britské vládní dluhopisy, které po vítězství evropských spojenců zmnohonásobily svou cenu.“ – od začiatku to bol podvod! Nathan Rotschield pomocou informačnej siete svojich agentov a začínajúcej telegrafie nechal rozchýriť na anglickej burze lživú správu, že PRI TRAFFALGARE vyhral Napoleon, čo vyvolalo paniku u vlastníkov akcií, ktorí sa báli vpádu napoleónskych vojsk do Británie a zhabania firiem!
Takže gentlemani vrhli veľké množstvo akcií do predaja, čím sa znížila cena, čo využili Rotschieldovi agenti a začali skupovať akcie pre neho, pričom využili-zneužili slovo gentlemana, ktorý keď sa zaviazal, že predáva, a druhý, že kupuje – tak to platilo, takže až mal Rotschield nakontrahované prevodné zmluvy – mohol si požičať kapitál na to reálne skúpenie akcií pod cenu! Lebo gentleman musel dodržať záväzok – odbočím – aj náš právny systém pozná tzv. verejný prísľub, ktorého plnenie možno vymôcť aj súdnou cestou! Nathan Rotschield takto na základe cielenej dezinformácie a šírenia poplašnej správy fakticky ovládol väčšinu britského kapitálového trhu a stal sa investičným partnerom britskej kráľovskej rodiny! Odbočím – podľa Pjakina bol Napoleón nástroj Globálneho prediktora na kumuláciu-koncentráciu európskeho bohatstva do rúk rodín patriacich ku GP! Podobným tunelárskym spôsobom sa vyrába aj /naša/ oligarchia – medzistupeň pri kumulácii národného majetku v prospech nadnárodného – korporátno klanového /Syndikátu/.
„Francúzsky cisár Napoleon Bonaparte si podmanil takmer celú Európu. Jeho ďalším cieľom bolo zničiť svojho tradičného rivala – Veľkú Britániu. Prišiel so smelým plánom prekročiť kanál La Manche a vylodiť sa v južnom Anglicku. Pokúsil sa zhromaždiť svoju vojnovú flotilu v ústí prielivu a početne prevýšiť britských obrancov.
Jeho plán bol ale zmarený úspešným manévrom britského kráľovského loďstva. Spojená francúzsko-španielska flotila bola donútená ukryť sa v Cádize.
Napoleon s veľkou nevôľou musel zrušiť prípravu invázie. Obrátil svoju armádu na východ a začal ťaženie proti Rakúsku.“
https://sk.wikipedia.org/wiki/Bitka_pri_Trafalgare
https://cs.wikipedia.org/wiki/Telegrafie