Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka,

ze dne 11.4.2Q22

Světová revoluce proti chazarské mafii se urychluje systematickým zatýkáním vrcholných agentů chazarské mafie (dále jen „ChM“) po celém světě. Zároveň se ChM snaží vypnout internet, vyvolat hladovou krizi a propagovat falešnou invazi mimozemšťanů, protože bojuje o přežití.

Začněme tím, že se podíváme na všechny významné představitele moci v USA a na Západě, kteří byli v poslední době „pozitivně testováni na Covid“, to znamená zatčeni:

 • Princ Charles
 • Nancy Pelosiová
 • Generální prokurátor Merrick Garland
 • Christine Largardeová – prezidentka Evropské centrální banky a loutková hlava MMF (Mezinárodního měnového fondu)
 • Hillary Clintonová
 • Barack Obama
 • Ředitel CIA William Burns
 • Debbie Wasserman Shultzová
 • Adam Schiff
 • Jen Psakiová
 • Manžel Kamaly Harrisové Doug Emhoff
 • Starostka Washingtonu DC Muriel Bowserová

„Je zvláštní, jak někteří lidé onemocní COVIDem ve stejnou dobu,“ komentuje to zdroj z Mossadu.

To je jasné znamení, že Rothschildova a Rockefellerova skupina, která zinscenovala falešné Bidenovo prezidentství, byla odstraněna. V důsledku toho „Biden“ v těchto dnech špatně funguje a říká věci jako např: „Byl jsem na úpatí Himálaje se Si Ťin-pchingem, cestoval jsem s ním, to jsem urazil 17 000 mil, když jsem byl viceprezidentem. Nevím to jistě.“

 

Obrovský boj se vede také o Huntera Bidena a jeho usvědčující přenosný počítač (laptop). Tato kampaň za laptop je vedena ze Švýcarska a Rockefellerova klika v USA se jí brání. Zdroje ze CIA tvrdí, že „Hunter Biden byl před pěti měsíci předávkován a je mimo hru“. To znamená, že nemají koho postavit před soud, čímž se demokraté budou snažit zabránit tomu, aby se důkazy dostaly na veřejnost. Je to poslední bitva deep state cabal.

Zároveň jsme nyní svědky konkrétních právních kroků, jejichž cílem je zvrátit ukradené volby, které celou tuto noční můru, v podobě Bidenova režimu, zavedly. Například arizonský generální prokurátor veřejně prohlásil, že ve volbách v roce 2020 došlo k „podvodu“. Nyní musí být spravedlnosti učiněno zadost. Smyčka se utahuje.

Zdroje CIA však upozorňují, že to nutně neznamená, že Donald Trump bude znovu jmenován prezidentem USA.

Je možné, že Joe Biden se zapíše do dějin jako poslední prezident Spojených států a že zemi nahradí něco lepšího s opravdovým americkým hrdinou v čele. Události to dají zanedlouho najevo.

ChM samozřejmě bojuje zuby nehty o své přežití a stále častěji vyhrožuje. Klaus Schwab Rothschild ze Světového ekonomického fóra, které tlačí Covid propagandu, vykresluje „děsivý scénář komplexního kybernetického útoku, který by zcela zastavil dodávky energie, dopravu, nemocnice a celou naši společnost. Krize Covid by v tomto ohledu byla vnímána jako malá porucha ve srovnání s tím, co se děje.“

V současné době existují rozsáhlé důkazy, že se ChM velmi usilovně snaží vyvolat celosvětový nedostatek potravin.

ChM se také stále snaží manipulovat světovým veřejným míněním pomocí masových vražd, které svádí na jiné. Například německá rozvědka nás varovala, že velké množství zahraničních žoldnéřů v Oděse převlečených do uniforem ruské armády plánuje masivní teroristický útok, z něhož chce obvinit Rusko.

Ruská tisková agentura TASS souhlasí s tím, že „Kyjev s podporou Západu plánuje provokace s masakrem civilistů, aby vinu za něj svalil na ruskou armádu.

Podle zdrojů CIA se plánovaná akce masového vraždění snaží odvést pozornost veřejnosti od hrůz (mučení dětí-otroků za účelem získávání adrenochromu atd.), které jsou odhalovány na rozsáhlé podzemní základně v Mariupolu.

V každém případě reportéři, kteří na místě skutečně dělají svou práci a ověřují si fakta, zjišťují, že všechny teroristické útoky proti civilistům pocházejí z ukrajinské strany. Například tento raketový útok, z něhož bylo obviněno Rusko, byl prokazatelně ukrajinský.

„Satanistická klika ChM jede na doraz. Jiný způsob neznají,“ varuje zdroj z Mossadu.

Minulý týden jsme také viděli něco, co vypadalo jako zoufalý pokus vzkřísit Baracka Obamu jako lék k nefunkčnímu a všemi opovrhovanému Bidenovi. Všimněte si, že Obama i Biden „žertem“ říkají, že Biden je viceprezident.

Ani návrat Obamy do funkce amerického prezidenta by samozřejmě nic nezměnil na tom, že tento režim je nyní mezinárodním vyvrhelem.

Například vládci bývalých loutkových států USA, Saudské Arábie a Abú Zabí, odmítli Bidenovu návštěvu přivítat a dokonce ani přijmout jeho telefonát.

Mexiko rovněž přerušuje své vazby s falešným Bidenovým režimem. Mexická rozvědka nám také zaslala podrobnou zprávu o svém pohledu na Spojené státy a jejich Agenturu pro dovoz kokainu (CIA). Tento dokument nabízí zcela jiný pohled na historii, než jak nás učili. Tvrdí například, že americký prezident Franklin Roosevelt a ruský Josif Stalin od 30. let 20. století spřádali plány na ovládnutí planety Země. Uvádí, že Stalin a Roosevelt plánovali invazi do Německa, Francie a Itálie dlouho před začátkem druhé světové války, a měli také v úmyslu ovládnout britské impérium, Čínu a zbytek světa.

Částečně nám to potvrdil zdroj ze CIA, který přiznal, že Rusko a Spojené státy jsou spojenci již od dob prezidenta Lincolna.

Mexičané tvrdí, že britská královská rodina se o tomto plánu dozvěděla a podplatila Američany tím, že jim nabídla kontrolu nad celosvětovým obchodem s opiem a drogami. Tak se podle nich CIA stala největším světovým obchodníkem s drogami.

Mexičané dospěli k závěru, že „Spojené státy jsou nejnebezpečnější teroristickou organizací v dějinách lidstva, která obchoduje s narkotiky“. (Tento dokument ve španělštině byl zveřejněn v plném znění pro ty, kteří chtějí znát podrobnosti. ODKAZ).

Britská královská rodina se mimochodem již omluvila Asiatům za zločinné opiové války a nyní spolupracuje s Asijskými tajnými společnostmi na vytvoření lepšího světa.

Část CIA kontrolovaná ChM mezitím zoufale bojuje o udržení svého opiového byznysu v Afghánistánu tím, že se snaží svrhnout pákistánskou vládu.

Použili stejnou příručku, jakou v roce 1913 použili k ovládnutí Federální rezervní banky, tedy půlnoční hlasování podplacených politiků, aby svrhli premiéra Imrana Chána. Samozřejmě, že půda byla předem připravena ekonomickou sabotáží.

Masové demonstrace po celé zemi však jasně ukazují, že boj ještě zdaleka neskončil. Pákistánský Federální úřad pro vyšetřování také oznámil, že veřejní činitelé budou potřebovat potvrzení o tom, že nemají námitky, pokud chtějí cestovat, což je znamení, že se blíží zásah proti podplaceným politikům.

V každém případě je pokus o nastolení režimu přátelského k ChM v Pákistánu součástí zoufalého a k zániku odsouzeného pokusu o zvrat ve světě.

Světové vůdce, kteří jsou stále spojenci ChM, lze nyní spočítat na prstech jedné ruky: Justin Castro z Kanady, Emanuelle Macron z Francie, Fumio Kišida z Japonska, Boris Johnson ze Spojeného království a Volodymyr Zelenskyj z Ukrajiny.

Samozřejmě stále existuje spousta pseudovůdců, kteří byli podplaceni z vatikánských bankovních účtů, aby podporovali celou falešnou „globální“ architekturu ChM. V dopise na odkazu je například uveden seznam amerických politiků a jejich podílů ve vatikánských bankách. (ODKAZ)

Většina takzvaných vůdců hlasujících v OSN má podobná úplatkářská konta. MI6 tvrdí, že OSN je soukromá společnost se sídlem v Kalifornii a není skutečným zástupcem lidí na světě.

Rusové souhlasí. Není pochyb o tom, že zahájením ruské speciální operace na Ukrajině skončila celá historická éra. Na pozadí rostoucí konfrontace mezi hlavními aktéry vzniká nový zlom mezi Východem a Západem, uvedl běloruský prezident Alexandr Lukašenko.

Současné bezprecedentní sankce proti Rusku způsobí další kolaps všech mezinárodních institucí… především OSN, souhlasí místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv.

Boj samozřejmě ještě není u konce.

Zdá se například, že v Číně probíhá vážný pokus o svržení vlády. Nejvíce je to vidět v Šanghaji. Zde jsou informace, které nám o tom zaslal zdroj z východoasijské CIA:

Podle „experta“ z čínského Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) nové protokoly o uzavření Šanghaje ničí město a posouvají ho „na pokraj kolapsu“.

 

Samotný systém PCR testování vyvolává masový chaos, protože nikdo neví, co a proč dělá. Šanghajské CDC muselo kvůli rozporuplným informacím vydat oznámení, v němž požaduje, aby zaměstnanci odpovídali na dotazy veřejnosti „v souladu s politikou“.

Obyvatelé oblasti si také stěžují na výsledky svých testů, které jsou na jejich mobilních telefonech „negativní“, ale na CDC „pozitivní“. Zdá se, že neexistuje žádný důvod, proč jsou výsledky protichůdné.

Má to všechny znaky zednářského postupu Ordo ab chao (řád z chaosu), jehož cílem je vyvolat revoluci tím, že se lidé stanou tak nesvobodnými, že nebudou mít jinou možnost než svrhnout státní moc a její orgány.

ChM se také chystá použít svou starou taktiku být milá a představovat laskavé pastýře, aby ovce uklidnila.

Všimli jsme si například pokračující snahy využít Elona Muska a jeho převzetí Twitteru jako způsobu, jak vytvořit řízenou opozici a nový narativ. Problém je v tom, že i když Elon koupí 9 % Twitteru, zbytek stále ovládají Rockefellerovy a Rothschildovy krycí společnosti.

Když už mluvíme o změně narativu, všimněme si také agentky monackých zednářů Grety Thunbergové, která nyní veřejně tvrdí, že „změna klimatu neexistuje“.

 

Tento týden se konečně objevuje stále více známek toho, že se operace Bluebeam rozjíždí na plné obrátky.

V této souvislosti Pentagon zveřejnil 1 500 stran tajných dokumentů o stínovém programu UFO. Mimo jiné se v nich uvádí, že setkání s UFO způsobila Američanům radiační popáleniny, poškození mozku a nervového systému, a dokonce i „nezaviněné těhotenství“.

Přibývá také podivných pozorování UFO. Například zdroj z amerického tajného vesmírného programu nám poslal toto video s komentářem:

„Ahoj, to jsou Arkturiáni a Siriané! Mají takové světelné lodě, které se mohou dostat na dno moře a do vesmíru během několika vteřin.“

 

Mezitím nám zdroj z letecké základny Thule v Grónsku (Mexičané tvrdí, že USA se Grónska zmocnily ve 30. letech minulého století, dříve patřilo Dánsku) nabídl vysvětlení bizarního incidentu Lazy Mountain na Aljašce: „Byla to interdimenzionální loď, která vstoupila do našeho 3D světa. Byla to invaze mimozemských vládců. Byla zneškodněna americkými vesmírnými silami v Thule. Americká armáda má oblast pod kontrolou. K místu nehody se nikdo nesmí přiblížit.“ (ODKAZ)

Mezitím bylo pro ovčany zveřejněno toto vysvětlení:

„Podle odboru veřejné bezpečnosti byla podívaná na obloze ve čtvrtek ráno nad Lazy Mountain jedinečnou kombinací contrails z prolétajícího proudového letadla, atmosférických podmínek a vycházejícího slunce. Na sociálních sítích kolovaly fotografie, jak se lidé v údolí Mat-Su Valley podivovali nad tím, co vypadalo jako podivná kouřová stopa s tmavými částmi, které vypadaly jako úlomky čehosi.“

Není tu nic k vidění, přátelé. Pokračujte vpřed. Stejně jako při incidentu v Roswellu v roce 1947. Byl to jen meteorologický balón.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.