…..zajímavé zajímavé. Můžete si přečíst náznak toho, co by nás očekávalo, kdyby se EU v blízké budoucnosti nezhroutila….

07:27

Je zajímavé, jak o sobě američané hodně tvrdí že žijí v zemi zaslíbené, že tak by chtěli žít všichni, yes we can, neomezené možnosti a kidy pidy. Ale pak když si pustíte třeba nějaký dokument o Americe na různá témata, koukáte na to jako na odlišný živočišný druh a říkáte si ,,To je ta úžasná země? Tam bych nevydržel ani týden“. A najednou vám to malé Česko vůbec nepřijde špatné. Oproti zbytku světa je tu mnohem bezpečněji.
TAK TO JE FAKT ŠÍLENÉ, KAM AŽ DOŠLI…
Nedávno proběhla v knihkupectví u Barviče na České v Brně autogramiáda
Elišky Haškové – Coolidge, na kterou jsem se šel podívat. Podle Čechoameričanky, která zamlada pracovala na
sekretariátu 5 US prezidentů, napsala o tom knihu. V USA je za takové knihy kriminál a nikdo si nedovolí vydávat
proti muslimské, proti uprchlické a protiislámské knihy, které jsou u nás běžně neomezeně k dostání.Je tam trestné kritizovat černochy a proto byl Obama absolutně nekritizovatelný. A kdo volil Trumpa (ona ano), tak ho navenek musí odsuzovat a nehlásit se k němu, aby třeba nepřišel o místo. Trump de facto jde proti celé Americe.
Obama při odchodu z funkce si z Bílého domu na svoje farmy odnesl – ukradl
historický nábytek asi za 1/4 mil. dolarů a nikdo mu nic neřekl kvůli rasismu.
Clinton tam zase ložnici Abrahama Lincolna, (kam nikdo nevstupoval),
pronajímal pro kamarády na nocleh za 10.000 dolarů za noc do své kapsy.

[wp_ad_camp_2]

Dcera Elišky Coolidge dělala přijímací pohovor na Oxford a profesor se jí zeptal: **Vaši rodiče kdesi v Evropě (!) zrestituovali statek. Řekněte mi, proč nic nemohli restituovat černoši tady v USA?
*Dcera řekla, že nemohli nic restituovat, protože nic neměli. Tím pádem skončila a od zkoušky vyletěla……

Spisovatelka teď žije v tom restituovaném statku na jihu Čech a závěrem nám řekla: *Važte si vaší svobody slova a jednání, kterou máte v České republice! Tady můžete beztrestně kohokoliv z politiků kritizovat, nadávat,
psát cokoliv, mluvit cokoliv, vydávat cokoliv, číst cokoliv….a nikdo vás za to nepronásleduje. Toto vše už v USA dávno neexistuje!!!*

Z toho až mrazí! Neuvěřitelné! A proto ve stáří (77) žije TADY. Ta knížka se jmenuje „Pět amerických prezidentů, česká babička a já“. Přikládám fotku Elišky Haškové-Coolidge, jak jsem si ji na autogramiádě vyfotil.

M. Neveselý, ex-dopravní policista ČR.
A já jen dodávám, že tato distinguovaná dáma, plná elegance a šarmu s
vybraným chováním volila prezidenta Zemana.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.