Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Technologie 5G je hrůzným zbrojním systémem americké armády

Sporná síť 5G bude postupně natažena po celém světě, a přece ani úřady, ani mainstreamová média o tom často a čestně neinformují. V popředí stojí vždy pouze ekonomický užitek a rizika jsou systematicky zamlčována. Takto je pochybný projekt Evropského parlamentu prodáván:

Telekomunikační balíček EU: Rychlejší internet a výhodnější telefonáty

Mezery v pokrytí a dlouhé nabíhání dat stojí čas, nervy a také peníze. Evropský parlament zlepší telekomunikaci všech členských států a 14. listopadu konečně schválí telekomunikační EU balíček. Novela zákona má mimo jiné zajistit i to, že 5G sítě budou vybudovány do roku 2020 a pro občanky a občany budou použitelné nové 5G aplikace. Pokryty budou zpočátku větší města. V každém členském státě EU bude v přinejmenším jednom velkém městě k dispozici síť 5G.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve Švýcarsku vypadá plán prakticky takto:

Fáze zavedení 5G:

– listopad 2017: Spolková rada rezervuje frekvenční pásma (700 MHz a 3,5 GHz) pro mobilní vysílání.

– prosinec 2017: První verze standardů pro 5G je k dispozici.

– v proběhu roku 2018: První vybavení pro 5G jsou k dispozici.

– konec roku 2018/počátek roku 2019: Komunikační komise ComCom zadává provozovatelům mobilního vysílání nové frekvence, přičemž výchozí pásmo 3,5 GHz slouží pro implementaci 5G.

– v roce 2020: 5G řádně proráží ve Švýcarsku

Taktéž prodejní strategie je identická: „5G sítě představují v oblasti mobilních komunikací revoluci, neboť otevírají dveře k novým oblastem využití, především v oblasti internetu věcí (IoT), komunikace mezi přístroji (M2M), ultra širokopásmových aplikací, samořídících aut atd.“

Bezpečnost obyvatelstva je zanedbávána, ačkoli stále víc lidí a obzvláště také odborníků důrazně varuje před nebezpečím technologie 5G: Nově byla síť 5G testována v Haagu. Během experimentů spadaly z nebe stovky ptáků! Ačkoli úřady nepotvrzují žádnou přímou kauzalitu, souvislost je těžko popíratelná. Obzvláště proto, že mrtvoly Huygensparku byly nalezeny v bezprostřední blízkosti testovacího území.

 

[wp_ad_camp_2]

 

U každého rozumného člověka musel tento experiment aktivovat poplašné signály, úřady a systémová média však dělají jakoby nic. Kdo se vyzná ve hmotě by výsledkem testu však mohl být sotva překvapen, neboť 5G technologie, známá taktéž jako Systém aktivního popření (Active Denial System – ADS), je moderní zbrojní systém armády USA.

Systém aktivního popření je popsán jako obranný nesmrtící systém, který však může pomocí popálenin na kůži udržovat člověka v odstupu; například aby bylo možno kontrolovat velké masy lidí na demonstracích. Jak tato zbraň funguje v praxi je demonstrováno v následujícím videu. (spektakulární scéna v 0:57)

 

 

Poradní výbor pro lidské efekty (Human Effects Advisory Panel – HEAP) je vládní úřad, který zkoumá nesmrtící zbrojní systémy. Ve zprávě o tomto 5G zbrojním systému je potvrzeno, že může vést k tělesným zraněním: „The HEAP has concluded that ADS is a non – lethal weapon that has a high probability of effectiveness with a low probability of injury.“ („HEAP došel k závěru, že ADS je nesmrtící zbraní, která má vysokou pravděpodobnost efektivity s nízkou pravděpodobností zranění.“)

Když David Icke označil 5G technologii za „Armagedon pro tělo i ducha“, je tím očividně blíže pravdě než úřady, jež této 5G šílenosti žehnají.

Malý záblesk naděje nás přenese do kalifornského městečka Mill Valley, které výstavbu 5G sítí v září 2018 mohlo úspěšně blokovat pomocí nouzového nařízení, protože zdravotní rizika byla ohodnocena jako příliš vysoká.

Dalším zábleskem světla je narůstající odpor obyvatelstva. S tímto otevřeným dopisem se jeden ustaraný podnikatel obrátil na vládu. Spolkový úřad pro životní prostředí mu potvrdil v podrobné odpovědi (porovnejte s obrázkem), že v posledních letech vzplál „společenský a politický spor!“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zároveň poukázal BAFU ale též na spolkovou zrádkyni Doris Leuthardovou, která se chce držet stávajícího poskytovatelského principu a dále provozovat „digitalizaci společnosti.“ Leuthardová si již udělala jméno stonásobným navýšením hraničních hodnot pro glyfosát. S tou definitivně počítat nemůžeme. Dále je zmiňována pracovní skupina, jež sestává z lékařů a poskytovatelů mobilních služeb a věnuje se 5G síti. I toto je velmi znepokojující, neboť ani lékaři, ani poskytovatelé mobilních služeb pro tyto služby nejsou kvalifikováni! Navíc by měl tento závažný konflikt zájmů bít do očí.

Zajímavá bude diskuze i tehdy, když otočíme rožněm a začneme vážně mluvit o hospodářském využití 5G. To by mělo být sice 40x rychlejší než 4G, mělo by však stát nepoměrně víc! Sporný miliardový projekt musí totiž být také financován a seriózní analýza nákladů a užitku pro výměnu zařízení na 5G dosud neexistovala, alespoň ne z perspektivy konzumenta.

pro tadesco přeložila Andrea | zdroj: legitim.ch

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
11 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře