Expert na zbraně Mark Steele varoval veřejnost, že 5G je zbraňový systém určený k zabíjení lidí, který se tváří jako neškodná pokročilá technologie pro lepší komunikaci a rychlejší stahování dat.

Ve své odborné zprávě Steele uvedl, že 5G představuje ohavný zločin, pokud člověk pochopí motivy jeho nasazení.

Steele již dříve působil jako svědek a poskytl vyjádření v několika soudních případech, v nichž odhalil nedostatek jakýchkoli věrohodných důkazů o tom, že síť 5G využívající světelné diody (LED) a plánované nervové připojení k síti 5G jsou bezpečné. Odhalil také nano-materiálové technologie, které se nacházejí ve vakcínách proti Wuhanskému „koronaviru“ (COVID-19).

Jeho úsilí se vyplatilo, protože soudce u soudu v Newcastlu prohlásil, že „o riziku 5G je třeba diskutovat“.

„Důkazy, které jsem soudu předložil, zmařily pokus místních úřadů a aktérů britského establishmentu umlčet mě před poskytnutím zveřejněných vědeckých důkazů o rizicích, která pro veřejnost a životní prostředí představuje městská radarová síť 5G, a o jejím konečném účelu,“ uvedl Steele.

Toto vítězství na poli právní bitvy vyvolalo reklamní bouři, která pomohla upozornit na skutečná rizika zavádění 5G po celém světě a také na naprostý nedostatek péče ze strany regulačních orgánů.

Steele si posteskl, že svět slepě následuje plány technokratické elity a vojensko-průmyslového a farmaceutického komplexu na likvidaci velkého počtu lidí v rámci populace po celém světě.

„Rozdělení vývoje zbraňových systémů sehrálo klíčovou roli v tom, že se v rámci regulačních orgánů a telekomunikačního průmyslu nepodařilo upozornit na skutečný účel a záměry těch, kteří řídí a financují zavádění 5G a biologicko-chemických zbraní maskovaných jako „vakcíny proti COVID-19″ pro plánovanou a řídicí síť zabíjení,“ řekl.

Steele vysvětluje souvislosti mezi vakcínami 5G a COVID-19

„Data o nežádoucích účincích vakcíny proti COVIDu lze interpretovat jako pokus o zničení lidstva, protože miliony občanů Severní Ameriky umírají a jsou poškozeni v rámci lékařského experimentu, který je v rozporu s Norimberským kodexem a Římským statutem Mezinárodního trestního tribunálu,“ uvedl Steele.

„Skutečnost, že údaje o nosičích vakcín byly vyrobeny v laboratořích pro výrobu biologicko-chemických zbraní, dokazuje, že se pouze maskují jako vakcíny, přičemž se objevující údaje o sterilizaci, špatném zdravotním stavu a úmrtích na celém Západě, což odhaluje jejich skutečný účel,“ řekl Steele.

Podle Steeleho má síť 5G schopnost cíleně získávat a napadat očkované díky nano-anténě z „vakcíny“ proti COVIDu-19. Podle Steeleho je síť 5G schopna cíleně získávat a napadat očkované.

„Smrtící autonomní zbraňové systémy (Lethal Autonomous Weapons Systems / LAWS) potřebují sítě 5G k udržení své geopozice a navigaci k cíli,“ vysvětlil.

„Tyto zbraně se nemohou spoléhat na satelitní komunikaci kvůli možnosti, že nepříznivé povětrnostní jevy a zpoždění signálu naruší jejich signál, takže musí mít lokalizované 5G sítě pro prostředí městské zástavby, pro schopnost atentátů a pro ovládnutí bojiště v plánovaných válkách.“

Podívejte se na níže uvedené video a dozvíte se, proč expert na zbraně Mark Steele označil 5G za zbraňový systém určený k zabíjení lidí:

Zdroj: naturalnews.com

GlobalResearch.ca

Clinics.Law.Harvard.edu


Proč maskují antény jako komín?

Souvísející:

Severská výzva: Zpřísněte legislativu ohledně mikrovlnného záření z bezdrátových technologií – Zastavte další zavádění 5G

>>>>>ODKAZ

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.