Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin
  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

Související zprávy

Teleportace

…..je v určitých kruzích a pro mnohé vědce běžnou záležitostí, jenom ovčané se neustále drží v ohradě, kterou nesmějí opustit. Musejí číst, psát a učit se jenom nesmyslné lži, které musejí potom naučit své vlastní potomky. Lidé se stali sami sobě svičiteli. No není to úžasné????

07:54

Pravděpodobně „umělci“ za velkou louží se z následujících dat rozskočí vteky. Tímto máte potvrzeno, že teleportace existuje, existuje už hodně dlouho. Tají se před ovčany, aby mohli být dokonale vysávání koncerny ze zdrojů, které si vydělají. Platit za letenky, auta a nesmyslnou přepravu, která stojí ročně milióny lidí život , je pro ně „dokonalejší“ a hlavně „ziskovější“!!!!

[wp_ad_camp_1]

Je teleportácia scifi? Rusko ju chce zaviesť do roku 2035!

Moskva 22. júna 2016 (HSP/sputnik/Foto:sputnik)

Vo vláde sa za účasti jej podpredsedu Arkadija Dvorkoviča zíde za účelom diskusie o realizácii programu Národná technologická iniciatíva, ktorý vypracovala agentúra strategických iniciatív na základe nariadenia prezidenta Vladimira Putina v stredu 22. júna medzirezortná pracovná skupina, informuje denník Kommersant

Ilustračné foto
Ilustračné foto

Agentúra strategických iniciatív má v pláne vypracovať v Rusku do roku 2035 národný programovací jazyk, absolútne bezpečného spojenia na základe kvantových komunikácií, má sa objaviť operátor nového typu pre bezpilotné systémy a teleportácie. Na roky 2016-2018 má byť na realizáciu SafeNet (vzájomne prepojené chytré systémy), programu, ktorý je jednou z cestovných máp Národnej technologické iniciatívy, venované 10 miliárd rubľov, z ktorých bude viac ako polovica vyčlenená z federálneho rozpočtu.

V období od roku 2018 do roku 2025 sa v rade ruských subjektov objaví podľa plánov Agentúry strategických iniciatív infraštruktúra mobilného spojenia štandardu 5G, okrem toho potom celá sieť centier ochrany pred kybernetickými hrozbami, bude realizovaný projekt zavádzania národného intelektuálneho systému riadenia mestského hospodárstva, budú vytvorené nové operačné systémy pre kyberfyzikálné systémy a autonómnu dopravu a okrem toho bude vypracovaný “vlastný kompilačný jazyk zaisťujúci bezpečné a efektívne paralelné programovanie”.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře