;

….jak neustále vykládám a obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se „musí“ ale odprostit od klasické fyziky. Dnes si uvedeme jednu krátkou pasáž. Pro všechny, kteří chodí na jakékoliv WEBY a diskutují, jsou to nadmíru cenné rady….

05:55

Téma energie je nesmírně zajímavé, obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se ale „musí“ odprostit od klasické fyziky.

Imploze = konstrukce
Exploze = destrukce
Vzhledem k tomu, že na celé planetě ZEMI používáme explozivní energii, (málo který vyvolený má možnost používat implozivní energii), jsme dnes tam kde jsme. Na kraji obrovské propasti, z které už asi není návratu. Vede ke zotročení lidí.

Mnoho lidí nečte komentáře, kde se lidé pomlouvají, zesměšňují a nadávají si.  Bylo to jedním z témat mých přednášek.

Lidé, kteří kdekoliv diskutují, by si měli uvědomit následující krátkou stať. Opět jsme u uvědomění…..

Konstruktivní / implozivní energie, je něco velmi cenného, například kostka ledu / zmrzlina v létě. Snadno roztaje, ale dá to práci ji vytvořit.

Je proto nutné dávat si pozor na bytosti, které svou explozivitou v člověku rozpustí ten mechanismus imploze / konstruktivity.

Stejné přitahuje stejné – dokud člověk má dost konstruktivity, dokáže si úbytky relativně snadno nahradit. Pokud však klesne pod kritickou mez, dá to hodně práce navrátit se k ní.

Škodlivé bytosti se dají poznat přibližně takto:

Zesměšňují člověka s pokorným a vážným stavem mysli, protože si tak vítězstvím snaží získat falešnou sebeúctu, kterou ztratili svým předchozím škodlivým jednáním. Jedno z možných řešení je včas, podle vnějších projevů, tyto bytosti rozpoznat (samolibost, vlezlost, otáčejí vše, co řeknete, proti vám, pomlouvají a smějí se tomu), omezit kontakt na minimum, nejlépe si přestat uvědomovat to, co říkají, protože pak to rozum přestane považovat za pravdivé tvrzení a přestane se snažit se bránit. Hlavně tato rozumná obrana člověka vyhodí z jeho klidu, protože musí hrát na hřišti protivníka podle jeho pravidel. Výsledkem je ztracená sebeúcta a minimální vnitřní pohoda, včetně toho, že se na člověka nabalí jakési divné fluidum, kterého dá práci se zbavit. Pokud chce člověk dělat něco očistného, automaticky ucítí nechuť a odpor, jako by to bylo něco škodlivého. (V kombinaci s elektrosmogem se to ještě komplikuje – člověk je jakoby v křeči). Dost pomáhá kontakt s přírodou (naboso, koupání se venku, stromy) – jako by se to škodlivé fluidum rozpustilo. Pak se konstruktivita / imploze obnoví.

A prosím, hlavně si pamatujte následující:

Říkat někomu pravdu je stejné, jako mu tvrdit, že je debil…..

Poznámka tm: Podobným způsobem probíhá po celé planetě Zemi domestifikace v jakýchkoliv školách a zotročování mozků.
Děkuji Vám všem, kteří jste přečetli článek o energii. Prosím, bylo by dobré si vše uvědomit a také se tím řídit…..

Děkuji

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.