….jak neustále vykládám a obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se „musí“ ale odprostit od klasické fyziky. Dnes si uvedeme jednu krátkou pasáž. Pro všechny, kteří chodí na jakékoliv WEBY a diskutují, jsou to nadmíru cenné rady….

05:55

[wp_ad_camp_1]

Téma energie je nesmírně zajímavé, obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se ale „musí“ odprostit od klasické fyziky.

Imploze = konstrukce
Exploze = destrukce
Vzhledem k tomu, že na celé planetě ZEMI používáme explozivní energii, (málo který vyvolený má možnost používat implozivní energii), jsme dnes tam kde jsme. Na kraji obrovské propasti, z které už asi není návratu. Vede ke zotročení lidí.

Mnoho lidí nečte komentáře, kde se lidé pomlouvají, zesměšňují a nadávají si.  Bylo to jedním z témat mých přednášek.

Lidé, kteří kdekoliv diskutují, by si měli uvědomit následující krátkou stať. Opět jsme u uvědomění…..

Konstruktivní / implozivní energie, je něco velmi cenného, například kostka ledu / zmrzlina v létě. Snadno roztaje, ale dá to práci ji vytvořit.

Je proto nutné dávat si pozor na bytosti, které svou explozivitou v člověku rozpustí ten mechanismus imploze / konstruktivity.

Stejné přitahuje stejné – dokud člověk má dost konstruktivity, dokáže si úbytky relativně snadno nahradit. Pokud však klesne pod kritickou mez, dá to hodně práce navrátit se k ní.

Škodlivé bytosti se dají poznat přibližně takto:

Zesměšňují člověka s pokorným a vážným stavem mysli, protože si tak vítězstvím snaží získat falešnou sebeúctu, kterou ztratili svým předchozím škodlivým jednáním. Jedno z možných řešení je včas, podle vnějších projevů, tyto bytosti rozpoznat (samolibost, vlezlost, otáčejí vše, co řeknete, proti vám, pomlouvají a smějí se tomu), omezit kontakt na minimum, nejlépe si přestat uvědomovat to, co říkají, protože pak to rozum přestane považovat za pravdivé tvrzení a přestane se snažit se bránit. Hlavně tato rozumná obrana člověka vyhodí z jeho klidu, protože musí hrát na hřišti protivníka podle jeho pravidel. Výsledkem je ztracená sebeúcta a minimální vnitřní pohoda, včetně toho, že se na člověka nabalí jakési divné fluidum, kterého dá práci se zbavit. Pokud chce člověk dělat něco očistného, automaticky ucítí nechuť a odpor, jako by to bylo něco škodlivého. (V kombinaci s elektrosmogem se to ještě komplikuje – člověk je jakoby v křeči). Dost pomáhá kontakt s přírodou (naboso, koupání se venku, stromy) – jako by se to škodlivé fluidum rozpustilo. Pak se konstruktivita / imploze obnoví.

A prosím, hlavně si pamatujte následující:

Říkat někomu pravdu je stejné, jako mu tvrdit, že je debil…..

Poznámka tm: Podobným způsobem probíhá po celé planetě Zemi domestifikace v jakýchkoliv školách a zotročování mozků.
Děkuji Vám všem, kteří jste přečetli článek o energii. Prosím, bylo by dobré si vše uvědomit a také se tím řídit…..

Děkuji

tm

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.