Za premiérovania Roberta Fica, v realite najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii v rámci celej Európskej únie, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, je tento štátny orgán nielen tým, ako som dal do nadpisu, ale aj skupina parazitných darmožráčov a pijavíc prisatých na štátnom rozpočte, v službách zločincov z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, špičiek konkurznej mafie, či im podobným zberbám.

[wp_ad_camp_1]

          Dňa 27. 8. 2017 o 16.35 hod. mi zazvonila pevná linka a po ohlásení sa mi bez predstavenia ohlásila nejaká arogantná kreatúra a začala naostro. Vraj, čo si to dovoľujem osočovať pána Basternáka, ktorý je slušný človek, nie sú žiadne dôkazy o jeho nekalej činnosti a to, čo som o ňom napísal na svojom facebookovom statuse, ma vyjde draho. Pokiaľ mi je známe, tento podvodník a ekonomický kriminálnik sa pred vyšetrovateľom priznal k tomu, z čoho bol obvinený, ba dokonca to aj oľutoval. Nezabudol mi pripomenúť, že 41. odbor či oddelenie, ktoré má na starosti takých ako som ja. To že dotyčný arogantný kripľo-kretén musí mať dlhé paprče, keď mi vyhrážal postupnými blokovaniami na facebooku, najskôr jedným dňom, potom tromi dňami, čo sa už potvrdilo, neskôr siedmimi dňami, až po definitívne zablokovanie na facebooku, svedčia aj dlhé paprče Basternáka a adminov, riadiacich slovenský facebook. Po skončení rozhovoru, vlastne jeho monológového vyhrážania, som si opísal dotyčné číslo, ktoré sa na mojom telefóne zaznamená. Jednalo sa o číslo 0940/777 823. Potom som sa tam snažil 2x dovolať, no vždy bolo obsadené.

          Vo štvrtok 31. 8. 2017, vo večerných hodinách, som opätovne, ale už, z mobilu, toto číslo vytočil, keďže nebolo obsadené, a čakal som. To čakanie trvalo 2-3 minúty, stále to zvonilo, no nemienil som to zrušiť. A ovocie sa dostavilo. Ozval sa mi ženský hlas a, „Slovenská informačná služba.“ Tak som sa ešte raz opýtal, či je to Siska, ženský hlas mi to potvrdil, a ja som jej povedal, že z tohto čísla mi bolo volané, vyhrážané, a dotyčnému som adresoval nie príjemný odkaz, a hovor som ukončil.

          Samozrejme, že z našej strany to bude mať ešte dozvuky. V angličtine obsiahly dokument o špinavých praktikách slovenského facebooku, bol poslaný do Ameriky majiteľovi celosvetového facebooku, americkému kongresu, senátu a americkému prezidentovi, ako aj ruskému veľvyslancovi v Bratislave, kde mimo iného sa budeme americkej strany pýtať, z akého dôvodu robia z Ruska celosvetového nepriateľa a cenzora, pričom im neprekážajú zločinecké a cenzorské metódy slovenského facebooku. A to bude len začiatok. Toto všetko bolo odoslané aj obdobe facebooku – VK https://vk.com/vlado.pavlik, v Rusku, kde som už zaregistrovaný, publikovať budem tam, a odkliky na to budú na slovenskom facebooku.

[wp_ad_camp_1]

          VEREJNE OBVIŇUJEM SLOVENSKÉHO PREMIÉRA ROBERTA FICA, ŽE MIMO INÉHO, POČAS JEHO PREMIÉROVANIA, JE SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA ZLOČINECKÝM A PROTISLOVENSKÝM ŠTÁTNYM ORGÁNOM, SLÚŽIACIM ZLOČINCOM Z VYSOKEJ POLITIKY, ŠPIČKÁM KONKURZNEJ MAFIE, OLIGARCHOM, FINANČNÝM SKUPINÁM…. PÝTAM SA, AKÝM PRÁVOM CHRÁNI SIS PODVODNÍKA A ZLODEJA BASTERNÁKA A SNAŽÍ SA MU ROBIŤ DOBRÉ MENO?

Vladimír Pavlík

Zdroj: necenzurovane.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.