Pokud jste příznivcem Donalda Trumpa a trpělivě čekáte, až zahájí právní a politický protiútok proti spiklencům Deep state, kterýse účastnil plánování strategií s bývalým prezidentem Obamou, na jeho, Trumpovu likvidaci, nebudete muset čekat moc dlouho.

Zdá se, že nastal čas.

Během své show řekl Alex Jones, že Bílý dům „potvrdil“, že plánuje využít všech nástrojů, které má k dispozici, aby učinil zadost spravedlnosti s těmi, kteří se pokoušejí svrhnout našeho řádně zvoleného prezidenta, jen proto, že se rozhodli, že „nepatří“ do Oválné pracovny.

„Prezident Trump plánuje zničit Hluboký stát,“ řekl Jones. „Má v úmyslu použít všechny důkazy a všechny intel-informace, které má po ruce, aby rozkryl jejich kriminální operace.“

 

 

[wp_ad_camp_2]

„Prezident a tato republika nyní vstupují do hlavní zóny nebezpečí,“ pokračoval.

Jonesova odhalení přicházejí po dřívějším oznámení člena sněmovního Výboru pro zpravodajské služby, Devin Nunese (Republikán za Kalifornii), že připravuje několik trestních doporučení pro Ministerstvo spravedlnosti a generálního prokurátora Williama Barra, ohledně skandálu „Spygate.“ Noviny National Sentinel informovaly:

„Nunes uvedl, že má osm doporučení, která se chystá připravit pro Ministerstvo spravedlnosti, které nyní vede generální prokurátor William Barr, a který řekl, že má zájem o vyčištění svého Ministerstva a FBI.“

Jones řekl, že v uplynulých dnech hovořil „tváří v tvář“ se třemi lidmi, kteří uvedli, že prezident Trump chystá kroky proti hlavním aktérům Deep State – mafie státních elit, kterých se to týká, zejména poté, co minulý týden řekl, že Hillary Clintonová a James Comey, by měli být obviněni zvláštním poradcem Robertem Muellerem – za jimi vymyšlený systém.

„Proč si myslíš, že Mueller musel ustoupit?“ Řekl Jones. „Nebyly žádné důkazy, za A: že Trump udělal něco špatného, a za B: naopak byly nalezeny důkazy o opaku, o jejich trestné činnosti.“

„Trump řekl, že po nich půjde … v médiích řekl, že po nich půjde prostřednictvím soudních sporů, a bude tlačit ministerstvo spravedlnosti, aby po nich šlo také, a on se nezastaví,“ řekl Jones a dodal, že Prezident dokonce má někoho, kdo by se podíval na financování řady levicových organizací, které pomáhají podkopat jeho aktivity.

 

[wp_ad_camp_2]

Na podporu Jonesových tvrzení, však existují další důkazy.

Ve středu večer během vystoupení na Fox News “The Ingraham Angle” bývalý federální prokurátor a spojenec Trumpa, Joe diGenova, pustil několik informačních bomb.

Nejprve řekl, že zpráva generálního inspektora Ministerstva spravedlnosti, Michaela Horowitze, o kauze Spygate bude na začátku léta. Řekl také, že během několika týdnů přijde i samostatná zpráva, která by měla popisovat zločinné a potenciálně nezákonné chování vyhozeného ředitele FBI, Jamese Comeyho.

DiGenova také prohlásil, že soud FISA, jehož prostřednictvím společnost Comey & Co. získala soudní povolení špehovat celou Trumpovu kampaň, si je vědom, že byl podveden zfalšoným „Ruskými dokumenty“, které byly zaplaceny ze zdrojů Clintonovi volební kampaně.

 

[wp_ad_camp_2]

„A jejich zjištění jsou, že více než čtyři roky před volbami Donalda Trumpa došlo k nelegální špionážní operaci, kterou prováděli kontraktoři FBI, aby ukradli informace o Američanech a použili je proti Republikánské straně,“ uvedl diGenova, čímž odhalil něco, čeho si bylo vědomo jen velmi málo lidí mimo Trumpův vnitřní okruh lidí.

„Obžaloby budou. A budou také velké poroty. John Brennan nebude potřebovat jednoho právníka. Bude jich potřebovat alespoň pět.“

přeložil Pedro | zdroj: deepstate.news

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.