Na youtube video publikované 11.4.2017 užívateľom TVNWOO. Je to rozhovor o rôznych dokumentoch, ktoré odhalujú plán „pár top vyvolených“ na ovládanie a zotročenie celého ľudstva. Prvý diskutovaný dokument je NASA prezentácia o špeciálnej vojne. Prezentácia bola nájdená na samotných oficiálnych internetových stránkach NASA. Denis Bushnell je jej autorom. Bushnell je hlavný vedecký pracovník NASA pre stredisko v Langley. Dátum vydania tejto prezentácie je júl 2001 ešte pred nešťastným pádom dvojičiek.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Samotný názov prezentácie „Stratégie budúcej vojny približne rok 2025“ a jej podtitulok „Budúcnosť je už teraz!“ nám napovedajú, že už v tej dobe začali s uskutočňovaním ich plánu (v skutočnosti plán zotročenia ľudí už trvá stovky rokov) a mali všetky technológie pripravované na jeho zavedenie v globálnom merítku do roku 2025.

Hneď na začiatku dokumentu je prehlásenie o skutočnej sile prezentovaných technológií. Píše sa v nej, že je reálná, na základe vedeckých poznatkov a že nejde o žiadnu mágiu. Celý námet dokumentu je o robotoch, kyborgoch a ľuďoch.

Reportér vo videu dáva veľmi dobrú otázku. Kto? Prečo? A či uverejnenie tohto dokumentu bolo zámerné? Odpoveď je, samozrejme, že to robia zámerne, ich agendou je oznámiť ľuďom čo sa na nich chystá. Sú tak krytí pred zákonmi vesmíru.

V dokumente môžeme nájsť plánované metody, ktoré v USA už v tej dobe využívali:

  1. terorizmus, zlikvidovanie významných štruktúr (ešte pred pádom dvojičiek).
  2. EMP – elektro-magnetický impluz, ktorý môžu aplikovať lokálne alebo aj na obrovské regióny. Spôsobí výpadok všetkej elektroniky.
  3. využitie rôzných frekvencií ovplyvňujúce mozog
  4. CNN syndróm – pretvorenie spravodajskej siete na nástroj rozširovania propagandy, ktorá je založená samotnou CIA. Podrobne o tom hovorí film „Psywar“. Zatiaľ iba pre angličtinárov, môžete si ho pozrieť tu: youtube.com.

V dokumente sa píše, že ľudia sú príliš veľkí, citliví, pomalí mentálne aj fyzicky. Vyžadujú vysokú spotrebu na údržbu. Prudko klesá ľudská hodnota na zápornu hodnotu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zainteresované inštitúcie v NASA – DARPA, CIA, FBI, letectvo USA, a mnoho ďalších sa podielajú na tomto pláne. Spomenutá je aj situácia ohľadom štátneho zriadenia. USA už dávno nie sú štátom ale Inc. – korporátnou firmou. Štáty resp. korporácie sa už tým pádom neriadia ústavou – toto je spomenuté aj v hlásení zo Železnej hory. Aj tento dokument môžete nájsť v angličtine na webstránke stopthecrime.net. Už neexistuje právoplatná vláda. Vládnu korporácie a banky, ktoré sa vydávajú za právoplatnú vládu čím ale nie sú.

Právoplatná vláda by nemohla pristupovať ku nám s vojnovou mašinériou a verejným prehlásením, čo všetko spôsobí svojím občanom (otrokom). A to pomocou zbraní o ktorých nemáme ani ponatia ako je napríklad paprsková zbraň.

Títo ľudia si myslia, že dosiahli nesmrteľnosť. Že dokážu premiestniť mozog do robotického zariadenia a že sa tým prenesie aj vedomie daného človeka. Vo videu sa spomína aj situácia ohľadom vedeckých objavov. Neexistuje nový vedecký objav. V skutočností to bolo vyvinuté už desiatky rokov predtým ako nám to povedia.

Popri paprskovej zbrani sa spomína aj mikro-prach – mechanizovaný prach, ktorý je šírený ako postrek a vdychovaný do pľúc, kde sa zahniezdi a vytvorý patologické zmeny. Aj vám to zapadá do dnešnej reality? Je to presne o chemtrails, ktoré spôsobujú rôzné choroby a morgellony. Ďalej sa spomína použitie frekvencií alebo smartmetrov, elektrometrov, podobné budú aj na plyn a na vodu. Plánom je ich možnosť prepojenia na dodávku jedla. Toto je plánované na obdobie keď sa zruší hotovosť. A všetci budú kontrolovaní týmito meriacími jednotkami.

Vo videu je popisovaná ďalšia zbraň – použitie mikrofrekvecnií – v prezentacii sa odkazujú na dokument, správa americkej armády. V správe je popísané použitie frekvencií na 100% populácie.

Citliví jedinci budú ako kanárikovia v baniach. Toto všetko už môžme dnes pozorovať. U menej citlivých jedincov to začne zvonením v ušiach, bušením srdca, kožné vyrážky, ťažkosti so spaním. To všetko je na ničenie imunitného systému. Taktiež sú si vedomí toho, že to obmedzí výkonnosť a spôsobí záchvaty.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To všetko je ich cieľom. Ľudia sú viac a viac chorí, je to uskutočňovanie ich plánu depopulácie. Masová kontrola mysle pomocou frekvencií, ktoré sa dajú využiť na celé spektrum zločinov proti ľuďom.

V rozhovore je spomenutý ďalši dokument z roku 1954 pre skupinu Bildergerg. Je to ďalší dokument so stratégiou za učelom kontrolovať a manipulovať ľudstvo. Práve v tomto dokumente je popísaný vývoj zbraní za hranicou počuteľnosti a ďalších objavov, ktoré boli navrhnuté už koncom štyridsiatych rokov. Zbraň za hranicou počuteľnosti bola predložená už v roku 1952 ako pokojové zariadenie. V tomto dokumente môžete nájsť plán nastavia politického systému na ľavicu a pravicu aby sme získali ilúziu výberu. V skutočnosti obe strany sú vedené bankérmi a smejú sa nám.

Zaujímavé je aj posledné prehlásenie v dokumente, kotré doslova hovorí, že aj tí čo používajú mozog alebo aj tí čo nie sú len ťažné zvieratá alebo cvičitelia im podobným.
Vo videu a ďalších dokumentoch sa spomína o zavedení jedovatej stravy o sociálnom inžinierstve, ako vytvorili a aj zničili rodinu. Fluorizácia vody na zničenie našej schopnosti slobodne myslieť.

Podvod menom teória globálneho oteplovania. Vďaka čomu už dnes ľudia platia za vzduch. Hovorí sa o informačnom znečistení. O pláne Monsanta ako monopolu, ktorý má v rukách stravu celého ľudstva vďaka zničeniu pôdy. Toto sa dnes všetko deje, ale Monsantu to už nevýjde vďaka Rusku, ktoré sa pomaly stáva zásobovateľom tej skutočnej stravy – ekologickej. A aj to záleží na našom výbere. Čo nakupujeme, a či sa zaujímame odkiaľ pochádzajú naše potraviny.

Ďalej je popisovaný transhumanizmus ako riadená evolúcia ľudstva. Za účelom manipulácie sa pomaly mení aj význam slov a hlavne nasadenie mobilných antén úplne všade a nenápadne, ktoré sú v skutočnosti využívané ako frekvenčná zbraň.

Reportér sa opýta veľmi dobrú otázku: „Aké je riešenie?“

Dôležité je aby sa ľudia o týchto plánoch dozvedeli aby sa zaujímali. V prvom rade sa musíme sami vzdelávať. A ak každý pochopí tento obrovský podvod v ktorom žijeme, nemusíme ho následovať ani ich plány.

anna

Pozrite si video, kde je to všetko vysvetlené:

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.