…..o všech podvodech farmacie se ví. Je to veřejné tajemství, a přesto se matky nechají donutit vyhrožováním, vydíráním, nechutným nátlakem a jinými metodami k očkování své ratolesti. To ji ani nemuseli v podstatě porodit….

10:54

 

Hlavní média a konvenční medicína se všemožně snaží přesvědčit celý svět o tom, že vakcinace nezpůsobuje autismus. Pokud je to pravda, proč tedy tytéž vakcíny vyvolaly autismus u primátů?

Nedávná studie, kterou vedli výzkumníci z Pensylvánské univerzity, zjistila, že některé z běžně podávaných vakcín způsobily u opic autismus.

[wp_ad_camp_2]

Opice dostávaly standardní dávky, které měly simulovat stejné množství, které dostávají děti – výzkumníci přizpůsobili dávky vakcín hmotnosti opic.

Tým výzkumníků pod vedením Laury Hewitsonové vypracoval analýzu následků pravidelného povinného očkování, která měla být hotová již dávno předtím, než se začala očkovat veřejnost, především děti.

Tento typ výzkumu by však měl být pod kontrolou CDC (Středisko pro kontrolu nemocí v USA) ještě před tím, než se začne jakákoliv vakcína podávat masově.

To, co zjistila Hewitsonová se svým týmem, zcela pohřbilo mýtus, že vakcíny jsou naprosto neškodné a absolutně vhodné.

Očkovací vakcíny mohou způsobovat autismus

Jejich výzkum prokázal, že to, co se považovalo za vhodnou dávku přizpůsobenou velikosti a hmotnosti opic, u nich po očkování vyvolalo symptomy charakteristické pro autismus.

 

[wp_ad_camp_2]

 

U neočkovaných opic se neprojevily žádné podobné symptomy, ani známky autismu. Výzkumníci analyzovali účinky více vakcín, včetně vakcíny proti chřipce a vakcíny MMR (spalničky, příušnice a zarděnky).

Vakcína MMR byla podrobně prozkoumána pro velkou pravděpodobnost poškození zdraví očkovaného člověka. Natural News píše:

„K 1. březnu 2012 bylo ve federálním programu kompenzace úrazů způsobených očkováním (VICP) registrovaných téměř 900 žádostí o náhradu škody za zranění a úmrtí spojených s vakcinací MMR. Na druhé straně, už více než desetiletí nedošlo ke žádnému úmrtí, které by zapříčinily spalničky.“

[wp_ad_camp_2]

 

Stoupenci očkování samozřejmě tvrdí, že na spalničky v poslední dekádě nikdo neumřel právě díky očkování. Je však namístě podotknout, že lidé ani před vynalezením této vakcíny neumírali na spalničky běžně.

Dostat MMR vakcínu může být opravdu nebezpečnější než žít bez ní. Ukázalo se, že MMR vakcína může potenciálně způsobit výskyt spalniček a že má propojení i s dalšími závažnými vedlejšími účinky, jako je encefalopatie, záchvaty, bolesti nervů, gastrointestinální poruchy a mnohem, mnohem více.

Naštěstí existuje množství přírodních možností, jak si posílit imunitu a ochránit své tělo, které nevyžadují jehly, ani nezpůsobují poškození mozku.

Zpracovala: Vylectese.cz

[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.