Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

  • New York Times: Zpravodajské informace naznačují, že plynovody Nord Stream sabotovala proukrajinská skupina
    New York Times: Zpravodajské informace naznačují, že plynovody Nord Stream sabotovala proukrajinská skupina

    New York Times: Zpravodajské informace naznačují, že plynovody Nord Stream sabotovala proukrajinská skupina

  • Společnosti Norfolk Southern v Ohiu vykolejilo 20 vagónů nákladního vlaku
    Společnosti Norfolk Southern v Ohiu vykolejilo 20 vagónů nákladního vlaku

    Společnosti Norfolk Southern v Ohiu vykolejilo 20 vagónů nákladního vlaku

  • Zemětřesení? Skutečně? Nebo něco jiného? Všechno vypadá ve výsledku stejně
    Zemětřesení? Skutečně? Nebo něco jiného? Všechno vypadá ve výsledku stejně

    Zemětřesení? Skutečně? Nebo něco jiného? Všechno vypadá ve výsledku stejně

Uklidněte se všichni. Trump nemá COVID-19. Šach Must Go On

Mám povoleno také vkládat články.

Dnes bude jeden pro důležité uklidnění čtenářů. Opět je všechno jinak. Užívejte si Show. Nacházíme se ve speciální operaci. Nikdo nechápe.

Naskýtají se otázky:

Má Prezident trump vůbec covid?

Z jakého důvodu se vše dokonale mlží?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co bude následovat?

Byl skutečně Prezident trump převezen do nemocnice?

Nebyl to jeho dvojník?

Nepřeletěl prezident na jiné místo?

A mnoho dalších, na které je zbytečné nyní poukazovat. Nacházíme se ve velmi horké fázi a nemusí být nikým pochopena. Pro všechny čtenáře, co umí anglicky:

Trump does not have COVID-19 / The 10 Days of Darkness

Prosím podívejte se na následující video ZDE. A dýchejte klidně a zhluboka bez ^náhubku^ Tomáš opakuje neustále. Ke konci časů…

Klídek, nohy v teple, popíjet čaj a vyčkat. Stejně nemůže v této situaci nikdo v hotelu země nic dělat. Jenom pozorovat.

Napsal carsten 08:54

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
271 Komentářů
lubo
lubo
3.10.2020 13:40

To lepší z komentářů ze SEZNAM.CZ/NOVINKY.CZ –

Milý spoluobčané této krásné planety. Je TO TADY. Prezident trump byl ukryt na bezpečné místo a nyní začne lov zrůd, které vládly této planetě a vedly nás do samotného pekla. Uvidíme zatýkání elit, celebrit, všech, kteří se účastnili zločinů proti lidskosti. Tyto zrůdy, kterým se říká deep state, kabala, atd. budou ve smrtelných křečích kolem sebe kopat. Budou vyvolávat bouře a protesty zfanatizovaných ovčanů, aby jim to umožnilo uniknout. Myslete co nejvíce pozitivně a sledujte tento úžasný okamžik, který nemá v dějinách lidstva obdoby.
p.s. Prezident trump ve skutečnosti covid nemá.

jana
jana
Odpověď pro  lubo
3.10.2020 15:07

Dakujem mily carsten za clanok, mna osobne to potesilo, aj ked som tusila ze to bude inak ,ked vidim ako sa MSM v tom vyzivaju. To pnutie je uz ,,citit aj vo vzduchu,,.
Zelam pekny den vsetkym

Melda 2
Melda 2
Odpověď pro  lubo
3.10.2020 15:08

Jé, super! Děkuji ondřejovi! Jen ať si spící počtou!

https://www.novinky.cz/diskuze/40338160

Mně to s registrací zatím nevyšlo, ale už to tedy ani nezkouším.

aki
aki
Odpověď pro  Melda 2
3.10.2020 18:34

Já myslím že ono není o co stát Meldo, s tou registraci. Vždyť tam opravdu píšou duté hlavy. Kde nic není ani smrt nebere…..já jsem šťastná za tadesco….

nimue
nimue
Odpověď pro  lubo
3.10.2020 15:59

To je jeden z těch hezkých komentářů, kterých tam je velmi pomálu. Jsem zvědavá co tomu řeknou ti co psali ty opačné až příjdou na to, že jim trump a putin zachránili zadní část těla. To nevím kam jako lidstvo spějeme, když si po přečtení takových komentářů a nebo i poslechnutí názorů uvědomím jak jsou někteří lidé zlí a přejí druhému jen to špatné ať už na něj mají názor jakýkoliv. Uzdraví se vůbec lidstvo po těch několika staletích špíny, útlaku a lží ?

Myslící určitě. Pro opačný tip lidí, asi samozápal či samodestrukce.
carsten

miu
miu
3.10.2020 13:33

Co říkáte na tuto zkušenost remote viewing? Co se děje v Austrálii. https://youtu.be/HOjc74Cou-Y Velmi silné informace.

miu
miu
Odpověď pro  miu
3.10.2020 13:34

*remote

lenas
lenas
3.10.2020 13:16

Proc mam pocit ze tyto volby po celem svete se vyhlasi zmanipulovane tudiz neplatne a pak zacne kolotoc v podobe maxicentrifugy.Uz krasna hra trumpicka je maxicentrigufa smekam pred nim i pred putinem.a jsemv max vklidu.
WWG1WGA

mino
mino
3.10.2020 13:00

V noci bol uskutočnený asi posledný pokus iluminátov na rozpútanie pekla na zemi.
Azerbajdžan zaútočil na arménsku jadrovú elektráreň vysoko presným raketovým úderom – rakety boli zadržané niekoľko sekúnd pred katastrofou.

Dve taktické rakety „Tochka-U“, ktoré vypálila o polnoci azerbajdžanská armáda, smerovali k arménskej jadrovej elektrárni – boli úspešne zachytené iba 43 – 45 kilometrov od cieľa, teda doslova pár sekúnd pred štrajkom, a za to po prvýkrát v histórii bolo treba použiť komplexy S-300.

https://avia.pro/news/azerbaydzhan-nanyos-dva-raketnyh-udar-po-armyanskoy-aes-video
avia.pro
Азербайджан нанёс два ракетных удар по Армянской АЭС. Видео
Азербайджан атаковал высокоточным ракетным ударом Армянскую АЭС – ракеты удалось перехватить за несколько секунд до катастрофы

marek11
marek11
Odpověď pro  mino
3.10.2020 14:39

ano a preto tá histéria zo strany deep state, nedokážu bojovať proti ruským OBRANNÝM zbraniam S300, čo dokáže novšia technologia rady 4-5. sú v prdeli.
nech žije putin.
milujem takéto články, vivat rusko

mino
mino
Odpověď pro  j.j.
3.10.2020 17:36

To je možné, ale mnou písaná je len prvá veta príspevku, zvyšok je zo zdroja „Casus Belli telegram“, každému odporúčam.

milan_a
milan_a
3.10.2020 12:45

Čo myslíte, pohne sa to už na SK?
Dr. Adriana Krajníková rozbieha boj proti rúškam:
„MANUÁL 🙂 ako odmietnúť „tú vec“ na prekrytie dýchacích ciest (pffffffff…., ten nezmysel sa skutočne už ani napísať nedá…).“
„Milí moji klienti, a všetci priatelia, pripravujem už žaloby, a prosím o trpezlivosť 🙂 Dokedy sa veci rozpojednávajú, nejak to musíme spoločne zvládnuť…
Takže úlohy máme rozdelené, a ideme na vec….“
https://www.facebook.com/advokatka.sk/posts/3320525474669580?__tn__=K-R

Anna
Anna
Odpověď pro  milan_a
4.10.2020 23:42

Laboratórium v Madride uskutočnila testovanie rúšok na prítomnosť mikroorganizmov. Tu podávajú dôkaz, čo všetko si ľudia, ale aj deti, „vypestujú“ v rúške pri viac hodinovom dennom používaní. Zo zdroja: otevrisvoumysl.cz.

https://www.infovojna.sk/article/video-laboratorni-test-rousek-ze-skoly

Kostěj
Kostěj
3.10.2020 12:36

Tak jasně … Jalta 2 se uskutečníla a Trump a Putin reformují svět . Jen poznamenám , že karma je určité napětí kosmu vztahující se k jednotlivci , rodům , zemím , planetám , kosmickým regionům ! … Každá karma je podmíněna silovou orientací … Je někdo schopen vázat takovou sílu , vzbudit v sobě takovou sílu , umět nasměrovat takovou sílu , vědět jak takovou sílu vůbec získat ? Ne ne a ne …

ZenSho
ZenSho
Odpověď pro  Kostěj
3.10.2020 13:41

Kostěj, to tvé “ne” funguje pouze na stejné úrovní, takže karma se dá překonat a to právě zvednutím své vibrační úrovni, nebo-li probuzením se. Tehdy je veškeré karma neutralizována. Lidé žijí na spodních třech čakrách a to úplná většina. Proto se zdá, že se karma vždy naplní a je to pravda! Ale ne u jedince, který se sám pozvedne na vyšší úroveň a znova na vyšší úroveň… ale to není o datech. To fakt ne…

bob
bob
3.10.2020 12:35

Omlouvám se, je to mimo téma, ale…

PŘIPRAVTE SVÉ FYZICKÉ TĚLO! 24.9.20 Arkturiáni, Nově probuzení – masivní změny

https://www.youtube.com/watch?v=uxkLY07M2_g

Co je to přerušovaný půst?

https://www.youtube.com/watch?v=D6MufVMgVM0&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=8L2yU4DCxYU&t=70s

anan
anan
Odpověď pro  bob
3.10.2020 14:18

Nepřipravuji se, poradim si, čekám jak to zvládne trump a putin.

anan
anan
Odpověď pro  bob
3.10.2020 16:32

Poznámka: Význam názvu „Arcturus“: Řecký výraz pro slovo „medvědář“, přičemž tím medvědem je zde myšleno souhvězdí Velké medvědice (Ursa Major).
Je to 4. nejjasnější hvězda na obloze.
Typ hvězdy: Oranžový obr spektrální třídy K2, třída svítivosti III, povrchová teplota 4400 K. V jeho jádru probíhá fúze helia na uhlík a kyslík.
Jak je daleko: 37 světelných let daleko.
Jak je velký: 18krát větší než naše Slunce. 4krát těžší než Slunce.
Jasnost: 105krát větší svítivost než Slunce (absolutní vizuální hvězdná velikost Mv = 0.3).
Když jsem si na exopolitice přečetla tyto údaje tak jsem zjistila, že je to lež. Žádná hvězda nemůže být vzdálena 37 sv. let a už vůbec nemůže mít nějakou hmotnost nebo povrch atd. Proto mě nezajímají ani tzv. Arkturiani. Navštivte sérii o Duté Zemi a najděte si informace o vzniku civilizaci na Zemi.

Anna
Anna
Odpověď pro  anan
5.10.2020 01:01

Veľká Medvedica – Ursa Major, známa ako Veľký voz – najväčšie súhvezdie severnej oblohy.
Malá Medvedica – Ursa Minor, je známa ako Malý voz a súčasťou tohto súhvezdia je „navigačná hviezda“ Polárka. Hubblovým vesmírnym ďalekohľadom zachytili, že má Polárka – hlavná hviezda (Polárka A) – až štyroch menších sprievodcov… Polárka je teda päťnásobná hviezda a voľným okom vidíme len najväčšieho a najjasnejšieho člena pätice – nadobra – Polárku A, ktorá má miliónkrát väčší objem ako Slnko a žiarivosť 5 000 Sĺnk. To vraj znamená, že keby sme Slnko umiestnili do takej vzdialenosti, ako Polárka, nevideli by sme ho ani ďalekohľadom.

denny
denny
Odpověď pro  bob
3.10.2020 20:18

No já jsem si to spočítal.
Protože nevím, v který den ani v kterou hodinu během spánku mě budou opravovat a já spím zhruba 8,5hod (někteří i více), tak lehce zjistím, že abych byl na lačno již po ulehnutí, nesmím jíst celý den nic!
Pak mě překvapuje, že tak vysoce inteligentní tvorové, mají tendenci nás vyhladovět, nebo se chybička vloudila. Třeba to mysleli dobře….d.

bob
bob
Odpověď pro  bob
3.10.2020 20:18

To není přesné. U mužů je to 16 ku 8 hodinám, to znamená od 12 hodin do 18 hodin jíst a od 18 hodin do 12 hodin druhého dne nejíst. Tedy 8 hodin jíst a 16 hodin nejíst. U žen je to 10hodin jíst a 14 hodin nejíst.
Viz video.

patrik
patrik
Odpověď pro  bob
4.10.2020 07:35

Trošku jste se upočetl. U mužů je to od 10 do 18 jíst a od 18 do 10 druhého dne půst.

jantulka
jantulka
3.10.2020 12:19

Jsem v nějakém divném mezičase….
Jediné, co vím, je to, že chci být v energii Lásky, která se mne před časem v milosti dotkla. Být s ní. A v ní.
Bylo to naprosto nezapomenutelné.
To je to jediné, co vím…..

bob
bob
3.10.2020 12:16

Někde jsem četl, že když Prezident trump nastupoval do vrtulníku, tak novinářům ukázal zvednutý palec.
Hned mě napadlo, že všemu je jinak, než nám tu píší msm a zůstal jsem v klidu. Jede to určitě podle plánu.

Určitě jde.
carsten

Melda 2
Melda 2
Odpověď pro  bob
3.10.2020 13:09

Prezident trump ve 23:31 (11:31 večer):
„Jde to dobře, myslím. Děkuji vám všem. LOVE!!!“
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1312233807991496704

Melda 2
Melda 2
Odpověď pro  Melda 2
3.10.2020 13:48

ještě dodám, 23:31 – opět 54!

zlata
zlata
Odpověď pro  Melda 2
3.10.2020 14:34

to je legrační…naše msm to přeložili jako „cítím se dobře, myslím“. chichi

Melda 2
Melda 2
Odpověď pro  zlata
3.10.2020 18:01

zlato, taky mě to v první chvíli napadlo, ale pak jsem si vzpomněla, že to říká v krátkém videu, které natočil před odletem.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1312158400352972800

V MSM pracují samí ^INTELIGENTI^ přece. A ti to musejí vědět lépe než ostaní ^pod nimi^
carsten

JARCA
JARCA
Odpověď pro  bob
3.10.2020 14:39

Ja jsem odvolila tak, ze jsem vcera vecer s obalkou v ruce, tak jak mi byla dorucena do schranky, vstoupila do volebni mistnosti, – BEZ ROUSKY – poprala dobry vecer a zeptala se, kde je odpad. Po ukazani jedne clenky OVK jsem zminenou obalku vhodila do plneho pytle a primackla. A odesla. Mne se tak ulevilo. 😊 Tricet let delaji odpad z nas, teď jsem si udelala ja odpad z nich!!!!

eliza
eliza
Odpověď pro  JARCA
3.10.2020 20:24

Jarca, a obálku ste potrhala? Lebo ju mohli potom vybrať a použiť.

Vobo
Vobo
Odpověď pro  JARCA
3.10.2020 21:50

Jste mne opravdu pobavila!