Na Youtube je velice zajímavý a hezky podaný návod, jak si můžete ověřit, jestli je nějaké jídlo pro vás dobré, nebo jestli vám naopak škodí. Podobný pokus s měřením svalové síly děláváme my, když měříme destruktivní symboly, nebo různé produkty. Nejde to dělat v jednom člověku, vždycky na to musíte být dva.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Autor videa Peter Planieta zde představuje své životní zkušenosti se stravou a přivádí dva sportovce, aby mu pomohli demonstrovat pokus. Můžete si být jistí tím, že to co na videu pánové předvádí, je pravda a opravdu to takhle funguje. Mám s podobným měřením spousty zkušeností a je to velmi spolehlivé.
Všichni se to můžete také naučit a s trochou praxe budete schopni spolehlivě vyhodnotit skoro cokoliv, co se dá chytit do ruky.

První změříme sílu pokusné osoby. V případě Petra jsou to dva spojené prsty. Reaguje celé vaše tělo a ztrácíte sílu celkově, když se dotýkáte něčeho, co na vás působí destruktivně. Není to pouze v prstech. Můžete měřit i přes celou upaženou ruku a uvidíte, že i obrovský silný chlap okamžitě zeslábne, když mu například dáte do ruky malý papírek, na kterém bude namalovaný malý křížek. Tento postup je velmi univerzální.

Pokračování článku zde: NÁVOD: Svalový test, pomocí kterého spolehlivě určíte potraviny, předměty nebo symboly

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.