V lednu 2019 WHO definovala rostoucí počet kritiků očkování jako jednu z deseti největších hrozeb pro globální zdraví a od bezprecedentního fiaska s očkováním proti koronaviru se počet těch, kteří očkování odmítli, znásobil. Mezitím se začal vytvářet odpor dokonce i v zařízeních konvenčního zdravotnictví. Vůdci WHO ovšem stále trvají na nerealistické míře proočkovanosti minimálně 70 procentech.

Různí odborníci a bývalí novináři hlavního proudu, jako je John O’Sullivan, nyní varují, před masivní testovací kampaní pomocí PCR testů, která by mohla být maskovaným očkovacím programem WHO. (viz Principia Scientific )

O’Sullivan odkazuje na novou technologii, která byla vyvinuta na univerzitě Johna Hopkinse a má umožnit tajné očkování pomocí PCR testu. (viz Univerzita Johna Hopkinse )

Vědci z univerzity Johna Hopkinse se nechali inspirovat parazitickým červem, který vrhá své ostré zuby do střev hostitele a vyvinuli miniaturní mikrozařízení ve tvaru hvězdy, která se pevně usadí na výstelce střeva a mohou tak dodávat léky do těla.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tato malinkatá zařízení, označována jako „Theragrippers“, jsou vyrobena z kovu a tenkého tvar měnícího filmu. Jsou potažena parafinovým voskem citlivým na teplo a každé odpovídá velikosti prachové částice. (viz obr.1 )

Obr. 1: Theragrippers

Když parafinový povlak na Theragripperu dosáhne tělesné teploty, zařízení se automaticky uzavře a upne se na stěnu tlustého střeva. Akce uzavření způsobí, že se miniaturní zařízení se šesti hroty zaboří do sliznice a nalepí se na tlusté střevo, kde jsou zadržována a postupně uvolňují užitečné množství léku do těla. Nakonec ztratí Theragripper přilnavost k tkáni a je ze střeva odstraněn pomocí normální funkce gastrointestinálního svalu.

Poznámka: Podle Univerzity Johna Hopkinse se Theragrippers ve skutečnosti podávají pomocí vatového tamponu. (viz obr. 2 )

Obr. 2: Theragrippers na vatové tyčince

Výzkumný tým na univerzitě Johns Hopkins University zveřejnil pozitivní výsledky studie na zvířatech jako titulní článek v časopise Science Advances 28. října 2020 a potvrdil, že nová technologie funguje perfektně:

Zde uvádíme, že aktivní mechanicko-chemické terapeutické zachycovače neboli Theragripper, inspirované gastrointestinálními parazity, mohou přežít v zažívacím traktu živých zvířat po dobu 24 hodin tím, že se samostatně zaháknou ke tkáni sliznice. Pozorujeme také pozoruhodné šestinásobné zvýšení eliminačního poločasu pomocí ripperem zprostředkovaného podání modelového analgetika Ketorolac Tromethaminu. Tyto výsledky poskytují prvotřídní důkazy o tom, že tvar měnící a samo uzamykací mikroskopická zařízení, zlepšují účinnost prodlouženého podávání léků.

Obr. 3: Tvar měnící Theragripper jako samouzamykatelné zařízení pro podávání léků

Jak už tomu náhoda chtěla, provádí se nyní v Číně PCR testy také análně, protože spolehlivost výsledků je lepší a samozřejmě je tato praxe okamžitě doporučována západními médii hlavního proudu. (viz Business Insider )

Poznámka: Pokud si nedokážete představit, že by vám vláda podávala toxické látky proti vaší vůli a bez vašeho souhlasu, měli byste si připomenout všechny hrozné experimenty na lidech, které byly zpětně přiznány a podle Wikipedie zasahovaly až do moderní doby. V roce 2007 CDC dokonce připustil, že mezi lety 1955 a 1963 bylo 10–30 milionů občanů infikováno rakovinovým virem SV40 prostřednictvím očkování proti obrně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na jedné velmi poučné videokonferenci s Dr. Judy Mikovits, Robertem Kennedy Jr. a Dr. Davidem Martinem je vysvětleno, že podle legální definice mRNA vakcína vůbec žádnou vakcínou není. Podvodně je to označováno jako vakcína, aby se skryl fakt, že se u údajné vakcíny ve skutečnosti jedná o genovou terapii.

Zkušený lékař a epidemiolog, Dr. Wolfgang Wodarg v cenzurovaném rozhovoru pro Rubikon uvedl : Ve skutečnosti by tato „slibná“ vakcína měla být pro drtivou většinu lidí ZAKÁZÁNA, protože se jedná o genetickou manipulaci!

Mary Holland, místopředsedkyně a hlavní právnička Organizace Children’s Health Defense, varuje: Nové technologie vakcín pravděpodobně znamenají nové typy poškození vakcínami. Protože nikdy neexistovala licencovaná vakcína mRNA, opravdu nevíme, jak budou taková poškození vypadat. Protože vakcíny byly vyvinuty tak rychle v tak krátkých klinických studiích, jsou dlouhodobá poškození zcela neznámá.

Obzvláště děsivé je to, že většina lidí ani neví, co mRNA vakcína v jejich tělech způsobí. Nechají se jednoduše slepě naočkovat, i když před tím varuje stále více nezávislých, a dokonce i konvenčních lékařských odborníků. (viz Lékaři z celého světa varují před očkováním mRNA )

V této souvislosti by se nemělo zapomínat, že americká společnost modeRNA Therapeutics nebyla založena v roce 2010 jako výrobce vakcín, ale jako společnost GenTech. (viz Wikipedia )

Příklad mnoha skandálů společnosti Monsanto jasně ukazuje, že genetická manipulace neslouží k ochraně druhů, ale spíše k moci. Skrytou agendou je genetická modifikace druhů za účelem patentování nebo vlastnictví. Bývalý ministr zahraničí USA Henry Kissinger jednou řekl: „Ten, kdo ovládá semena, vládne světu.“ (viz Presse Portal)

Co bude dál? Budou si naše těla patentovat poté, co nás geneticky upraví vakcínou mRNA?

Dr. Carrie Madej , odbornice na interní medicínu s více než 19letými zkušenostmi, vysvětluje, že vakcína proti COVID-19 by ve skutečnosti mohla být trojským koněm pro patentování lidí, protože mění naši DNA.

Podle článku publikovaného v lednu 2020 v britském vědeckém časopise Phys.org je potvrzeno, že modifikovaná RNA má přímý vliv na naši DNA. Obzvláště alarmující je následující pasáž:

Několik výzkumných skupin nyní pracuje společně na zkoumání, jaké účinky to může mít na molekulu DNA. Již víme, že oblasti R-smyčky jsou spojeny se sekvencemi DNA, které obsahují aktivní geny, a že to může vést k přerušení chromozomů a ztrátě genetické informace.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Alarmující je také skutečnost, že přední výrobci vakcín, jako je Pfizer, varují své subjekty, aby se po očkování nerozmnožovaly. (viz Pfizer, s. 132 ) Tím farmaceutická společnost potvrzuje, že vakcína mRNA může mít negativní účinky na reprodukci člověka, a i přesto je stále očkována!

Závěr: Každý, kdo ví něco málo o historii, ví, že genetické experimenty a pokusy na lidech nejsou ničím novým. Zatímco moderní eugenika má svůj počátek v 19. století, myšlenky, opatření a ospravedlnění státních a sociálních intervencí a vlivů na reprodukci jsou známy již od starověku. Naleznete je již v Platónově „Politeia“, která se však omezuje na státní selekci a vzdělávání. V období renesance lze najít odpovídající myšlenkové pochody v sociálních utopických spisech „Utopia“ Thomase More, „Nova Atlantis“ od Francise Bacona a „La città del Sole“ od Tommaso Campanella. Protože se však zdravý rozum instinktivně staví proti takovým zásahům, snažilo se zřízení vždy zakrýt své skutečné záměry zavádějícími označeními. Například nacisté přikrášlovali eugeniku jako „nauku o dědičném zdraví“ nebo „dědičnou péči“, aby byla vhodná pro masy, a dnes nám prodávají stejnou chorobnou agendu s novou „vakcínou“, která nás má zachránit před údajnou pandemií.

Pro tadesco přeložila marki | Zdroj: Legitim.ch

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.