;

Dvě skupiny neurobiologů z Kalifornské univerzity v San-Diegu a Massachusettské nemocnice pod jednotným vedením Správy perspektivních výzkumných projektů Ministerstva obrany USA (DARPA) poprvé implantovali do lidského mozku implantát generující elektromagnetické vlny a řídící tak chování a pocity. Výsledky výzkumu jsou uveřejněny v časopisu Nature.

 

 

Je to první neuroimplantát se zpětnou vazbou, který se podařilo instalovat do mozku živého člověka, píše časopis.

Zařízení čte elektromagnetické pole mozku, vytváří vzory charakteristické pro různé fyzické stavy a vytváří tak vlastní elektromagnetické oscilace takovým způsobem, aby výsledná vnitřní elektromagnetická aktivita mozku a implantát vytvářely oscilace se specifikovanými charakteristikami.

Předpokládá se, že zařízení je možné využít k terapii nervových poruch, jako je deprese a posttraumatické poruchy. Zařízení už bylo vyzkoušeno na šesti dobrovolnících.

anna: Takže už oficiálne začínajú priznávať, že majú v rukách podobné technológie, ktoré sa veľmi jednoducho dajú používať na manipuláciu alebo ako zbrane. Najprv nás manipulujú tajne, no vedia, že časom nám musia povedať pravdu. A ako prvé „priznanie“ je najlepšie formou – veď zachráni to chorých a pomôže mnoho iným ľuďom. Ďalšia úroveň – veď prečo si nezjednodušiť otváranie dverí alebo podobný super život uľahčujúci technický pokrok.

 

 

Takže hor sa na implantáciu elektromagnetického čipu rovno do mozgu, ktorý dokáže riadiť človeka a aj jeho pocity – úplne zotročenie (ešte aj na druhú) človeka, no krása. To všetko dobrovoľne.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.