Z prostredia ministerstva obrany a vojenskej tajnej služby unikli tajné dokumenty, ktoré obsahujú veľmi vážne informácie. USA ešte pred odstúpením od zmluvy o likvidácii rakiet stredného a krátkeho doletu (INF) rozmiestnili svoje rakety na Slovensku. Po preletoch amerických vrtuľníkov a po armádnych konvojoch a amerických tankoch, tu máme už aj americké rakety. A teda, čo nás teraz čaká a neminie?

Tento článek měl pokračování. Byl nejčtenějším. Avšak ejhle, stránka na webu Hlavné Správy, pod odkazem https://blog.hlavnespravy.sk/10061/usa-utajene-umiestnilo-na-slovensku-rakety-s-atomovymi-hlavicami-precitajte-si-co-bude-nasledovat/ již neexistuje. Zdá se, že tento deník uvěřejnil něco, co se amíkům nelibí a pro občany Slovenska má být utajeno.

 

Tak jsem článek vytáhla z paměti googlu:

USA už dávno zradili nielen Slovensko, ale celú Európu. USA prestali byť spoľahlivým partnerom v rámci Severoatlantickej aliancie (NATO), lebo zo Slovenska a z celej Európy si urobili svoju kolóniu. Spojené štáty americké si pre svoj blahobyt urobili zo svojho zbrojenia obrovský biznis a kšeft, preto bude USA ešte viac zdierať, rabovať a drancovať Slovensko a celú Európu. Presne tak, ako to urobili USA kedysi na Filipínach. V tejto svojej kolónii rabovali, drancovali a kradli a ešte pred prvou svetovou vojnou tam svojvoľne rozmiestnili svoje vojská a zriadili ako druhý štát na svete množstvo koncentračných táborov, kde zavraždili takmer tri milióny nevinných civilistov, žien, detí a dôchodcov. Ale prvá s vyhladzovacími koncentračnými tábormi a taktikou spálenej krajiny bola Veľká Británia v Búrskych vojnách, ktoré začali už od roku 1880.

Ešte minulý rok USA rozmiestnili na vojenskej základni v Rumunsku a v Poľsku zariadenia pre odpaľovanie rakiet typu Tomahawk, ktoré boli zakázané uvedenou zmluvou o likvidácii rakiet stredného a krátkeho doletu (INF). USA narúša rovnováhu síl na účet Európy. Rusko sa celkom prirodzene obáva ohrozenia. Keď začali Američania toto nenávistné dobrodružstvo s brutálnymi raketami, oklamali celý svet, že tieto rakety nie sú namierené proti Rusku. Dnes to USA už ani nepopierajú.  V skutočnosti  to znamená, že USA po odstúpení od dohody o raketách umiestni ďalšie rakety na Slovensku a v Európe. Potom Rusko bude reagovať obojstranne, pričom tie európske krajiny, ktoré majú na svojom území americké rakety, budú cieľom ruských útokov. A to sme naozaj na Slovensku chceli?

 

[wp_ad_camp_2]

Ale to je všetko so súhlasom bývalého predsedu vlády Fica, terajšieho predsedu vlády Pellegriniho a prezidenta Kisku. Ešte pred tým sa podpísali spolu Fico a Kiska pod vyslanie našich vojakov aj na východný front proti Rusku. Prvý krok bolo takéto vyslanie a potom nasleduje odpálenie amerických rakiet. Vypovedanie zmluvy o raketách neohrozuje Rusko. Ale ohrozuje Slovensko a najmä urobí z celej Európy bojisko. A presne to USA chcú. Aby Európa bola zrovnaná zo zemou, aby boli zničené mestá, nemocnice, školy, cesty, diaľnice, železnice. Aby bolo zničené všetko, čo sme vybudovali a vytvorili. Aby potom americké firmy mali obrovský biznis a kšeft z obnovy zničenej Európy. Rovnako tak, ako USA nesmierne zbohatli po druhej svetovej vojne. Brusel a celá Európska komisia nepotrebuje proamerických úradníkov, ale úradníkov, ktorí majú v prvom rade úctu pre Európsku úniu. Rovnako Európsky parlament nepotrebuje poslancov, ktorí budú slúžiť cudzím záujmom, ale budú konať iba a len pre Európu. Rovnako aj Európsky súd pre ľudské práva bude chrániť ľudské práva a európske hodnoty a nebude pomáhať kriminálnym páchateľom a vojnovým zločincom.

Čo môže Slovensko po tomto šokujúcom odhalení a v tejto situácii urobiť? Urýchlene zasadne Bezpečnostná rada SR, Výbor pre obranu a bezpečnosť Národnej rady Slovenskej republiky a Osobitný kontrolný výbor na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva. V prijatých rozhodnutiach tieto inštitúcie zaviažu vládu, že zo Slovenska budú odstránené americké rakety a už sa nebudú rozmiestňované žiadne atómové zbrane. Potom parlament prijme novelu ústavy, aby Slovenská republika bola mierový štát, ktorý nebude členom žiadnej vojenskej organizácie, teda ani Severoantlantickej aliancie (NATO). A nasledovať bude vyhlásenie neutrality Slovenskej republiky a vo vzájomnej  spolupráci so Švajčiarskom a Rakúskom sa vytvorí moderné pásmo neutrality v Európe. Je nutné vo verejnom záujme vyzvať ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Lajčáka, aby poslal toto stanovisko ministrovi zahraničných vecí USA Pompeovi, ktorý má o pár dní pricestovať na Slovensko. Možno si niekto myslí, že je to všetko skoro. Moje takmer tridsaťročné skúsenosti vo vládnych a bezpečnostných zložkách našej republiky mi hovoria, že vždy nás USA oklamali. A zďaleka nielen Slovensko. V roku 1997 po neúspešnom a neplatnom referende o našom členstve v Severoatlantickej aliancii (NATO) sme protiprávne – v obzvlášť závažnom rozpore s Ústavou SR vstúpili do Severoatlantickej aliancie (NATO) pod vedením Mikuláša Dzurindu a jeho poskokov. Ako boli napríklad komunisti-karieristi Ivan Mikloš a Eduard Kukan. Takýto skorumpovaní politici nás klamali stále, že inej cesty niet. To sú stále veľmi nebezpečné slová od tých, ktorí sú a chcú byť naďalej vo vedení našej republiky a chcú si privatizovať naše národné záujmy. Už najbližšie mesiace potvrdia, že Slovensko viac ako kedykoľvek predtým potrebuje na čele človeka so zdravým rozumom a so srdcom na správnom mieste. Potom pošleme preč tieto rozmiestnené atómové zbrane. Nedovolíme, aby bola takýmto spôsobom ohrozovaná naša životná úroveň a bezpečnosť, nepripustíme, aby sme sa stali terčom v bezhlavom zvyšovaní napätia v réžii Sorošovcov. V tomto musíme mať jasno na rozdiel od agenta americkej tajnej služby CIA, pozemkového, volebného a daňového podvodníka a úžerníka Andreja Kisku, bývalého komunistu-karieristu a šéfa organizovaného zločinu Roberta Fica a ich prisluhovačov. Takzvaní komunisti Mikloš, Kukan, Lajčák, Fico a ďalší im podobní boli členmi Komunistickej strany Československa.  A dnes patria k neomarxistom a liberálom.

 

[wp_ad_camp_2]

Každým dňom sa viac a viac odhaľujú následky vypovedania Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF). Treba si naozaj uvedomiť, že dlhodobým cieľom USA je zisk, biznis a jednostranná výhoda pre USA. Preto USA systematicky ničí celý zmluvný systém kontroly zbrojenia. Najprv vypovedali Zmluvu o obmedzení systémov protiraketovej obrany (AMB). Potom vypovedali ťažko dohodnutú a veľmi cennú zmluvu o iránskom jadrovom programe, ktorou sa Irán zaviazal, že nebude vyvíjať jadrové zbrane. Následne vypovedali parížsku klimatickú dohodu, ktorá je takisto aj o svetovej bezpečnosti. No a dnes likvidujú zmluvu, ktorá sa zrodila ako symbol rastu vzájomnej dôvery. Toto si radikáli, fanatici a extrémisti z politických mimovládok, ako aj zo Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku (SSPI), ktorý vznikol za peniaze z USA iba s cieľom tlačiť nám do hláv potrebu zbrojenia, nechcú uvedomiť. A dnes nás šialenci z USA a ich prisluhovači ťahajú do vojny. A kde sú teraz všetci mierotvorci z politických mimovládok a politickej iniciatívy Za slušné Slovensko a ďalší im podobní? Politickí mimovládkari sa pred Slovenskom schovávajú, lebo sú to agenti cudzích záujmov. Dôvod na obavy je veľký. Demagogická, dezinformačná a propagandistická mašinéria v mainstreamových, prorežimových a proamerických médiách ide na plné otáčky. TV Markíza, RTVS, Nový čas, SME, denník N, Aktuality.sk atď. Tieto média spolu s politickými mimovládkami zúrivo útočia na každého, kto sa vzoprie USA a jej neporaziteľnej armáde, ktorá príde iba tam, kde je ropa a biznis a tam šíri americkú „demokraciu“.

Som nútený to povedať nahlas. Tento článok som bol splnomocnený zverejniť na základe verejnej mienky obyvateľov Slovenskej republiky. Článok bol spracovaný aj na základe informácií a dokumentov, ktoré v mojom postavení protikorupčného, protimafiánskeho a protitotalitného novinára mi poskytla Občianska vyšetrovacia komisia. Preto som aj vo verejnom záujme oprávnený medializovať, že Občianska vyšetrovacia komisia bude pokračovať v odhaľovaní všetkého, čo ohrozuje našu životnú úroveň, našu národnú bezpečnosť, naše ľudské práva, základnú spravodlivosť a demokraciu pre všetkých.

Mgr. Martin Bavolár – protimafiánsky, protikorupčný a protitotalitný novinár, redaktor a moderátor, občiansky aktivista, geopolitik, bezpečnostný činiteľ, politologický analytik, ľudskoprávny disident, investigatívny a  nezávislý bloger,  obhajca verejného záujmu a občianskych slobôd, predseda Občianskej komisie na ochranu Ústavy Slovenskej republiky, Tel.: 0908127802

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.