Všechny ty „fámy“ a „obvinění“ za posledních pár let spojující Bidenovu rodinu s komunistickou Čínou?

Všechna tvrzení během letošního cyklu prezidentských voleb, že Joe Biden jednoduše nemůže být prezidentem, protože je zcela kompromitován a vlastněn Čínou?

Nynější předvolební odhalení týkající se finančních dohod otce Huntera Bidena uzavřených s komunistickými čínskými „obchodními“ subjekty?

Ano, všechno to byla naprostá pravda a všechny detaily odhaluje nová zpráva Senátu z Výboru pro vnitřní bezpečnost a finance.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Stručně řečeno, to všechno znamená, že Amerika nemůže dovolit Joeovi Bidenovi, aby nastoupil do Bílého domu, protože pokud to udělá, Čína vyvine vůči naší zemi tolik vojenských, technologických a ekonomických postupů, že bude předstižena a nebude možno ji předstihnout, ani se vrátit. Podle částí zprávy zveřejněné na Twitteru nezávislým novinářem Kylem Beckerem:

Hunter Biden a obchodní partner Devon Archer našli ochotné partnery čínské národnosti napojené na komunistický režim. Jejich spolupráce začala přinejmenším v roce 2009 vytvořením Rosemont Seneca Partners s Chrisem Heinzem, nevlastním synem ministra zahraničí Johna Kerryho. O několik let později, Biden a Archer založili BHR s Bohai Capital a získali povolení k podnikání v Číně krátce poté, co [Hunter] Biden navštívil Čínu se svým otcem, viceprezidentem Joem Bidenem.

Všimněte si data: 2009. Kdy se Barack Obama a Joe Biden dostali do úřadu? V roce 2009. (Související: Paul Gosar z magazínu Arizona Republic se ptá, zda je Amerika svědkem „státního převratu“, když Deep State ukradne Trumpovi volby v roce 2020.)

Zpráva pokračuje:

Záznamy získané výbory ukazují konzistentní, významné a rozsáhlé finanční vazby mezi Hunterem Bidenem a [jeho strýcem] Jamesem Bidenem, [Jamesovou ženou] Sarou Bidenovou, Devonem Archerem a čínskými státními příslušníky napojenými na komunistický režim [Lidově osvobozeneckou armádu], jakož i další cizí státní příslušníky s pochybnou minulostí. Tyto styky a obrovské množství peněz, které jsou mezi nimi převáděny, nevyvolávají jen obavy ze střetu zájmů, ale i z trestné činnosti finančního charakteru, kontrarozvědky a vydírání.

Zpráva od výborů přichází uprostřed zbrusu nových odhalení, prezentovaných ústy Tuckera Carlsona z Fox News, že existuje mnohem hlubší angažovanost mezi Deep State v USA (média, politické zřízení obou stran, Wall Street) a Čínou, než jsme si kdy mysleli.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V tomto týdnu Carlson přehrál videosnímky Di Dongshenga, proděkana School of International Studies na Renmin University v Pekingu, a během televizní show se chlubil publiku, že se Číňanům podařilo „oklamat Spojené státy“ prostřednictvím sítě vztahů s nejvyššími americkými vládními a podnikatelskými špičkami na Wall Street.

„Ukázalo se, že mnozí z těch samých lidí, kteří tak hystericky žvanili o Rusku, dělali přesně to, co prohlašovali za hanbu. Pracovali ve prospěch našeho hlavního globálního soupeře, čínské vlády,“ řekl Carlson ve svém pondělním monologu.

„Ten hoax (falešná zpráva) o Rusku byl v podstatě odvrácením pozornosti. Skrýval něco, co vůbec podvodem není, ale co je skutečné a ohrožuje nás všechny. Ve velmi brzké budoucnosti uvidíme reportáž o vztahu mezi americkými politickými a finančními elitami a komunistickou vládou Číny, který pomohl mnohým z nich značně zbohatnout,“ dodal, než pustil video.

„Trumpova administrativa je s námi v obchodní válce, tak proč bychom nemohli zmanipulovat Trumpovu administrativu? Proč byly Čína a USA mezi lety 1992 a 2016 schopny urovnat všechny druhy problémů? Bez ohledu na to, s jakými krizemi jsme se setkali… věci byly vyřešeny během chvilky… všechno jsme napravili během dvou měsíců,” řekl profesor v přednášce 28. listopadu, ve videu, které bylo rychle staženo z čínských sociálních médií (což nám také hodně říká).

„Jaký je důvod? Vyhodím zde něco možná trochu výbušného. Je to jen proto, že máme lidi na vrcholu. Na vrcholu amerického vnitřního kruhu moci a vlivu máme své staré přátele,” poznamenal dále Di Dongsheng.

„Tohle je nejblíže kouřící pistoli, ze všeho co jsme kdy viděli,“ řekl Carlson divákům a pokračoval tím, že profesor řekl, že „Obamova administrativa se dala snadno zmanipulovat.”

„Číňané měli mezi Obamovými lidmi mnoho přátel. Problém nastal, když byl zvolen Donald Trump. Potom, jak říká, se všechno změnilo,“ poznamenal Carlson, když spustil další videosnímek.

„Za posledních 30 let, 40 let jsme využívali základní sílu Spojených států … od 70. let měla Wall Street velmi silný vliv na domácí a zahraniční záležitosti Spojených států, takže jsme měli kanál, na který jsme se mohli spolehnout,“ řekl Di Dongsheng. „Problém je ale v tom, že po roce 2008 postavení Wall Street pokleslo, a co je ještě důležitější, po roce 2016 Wall Street nemůže ‚zaměřit‘ Trumpa.”

Di dále hovořil o Bidenových. Poté, co dali jasně najevo, že „staří přátelé“ Číny nebyli schopni „zmanipulovat Trumpa“, naznačil, že Peking je nyní šťastný, že Joe Biden zřejmě získal prezidentský úřad.

„Ale teď vidíme, že Biden byl zvolen. Tradiční elita, politická elita, vrchnost, mají velmi blízko k Wall Street,“ řekl Di Dongsheng a mocně naznačil, že mezi Hunterem Bidenem a čínskou vládou existují hluboké finanční vazby.

„Číňané věnují velkou pozornost tomu, co zde říkáme, Donald Trump si stěžuje na Huntera Bidena a jeho vazby na čínskou vládu,“ uvedl Carlson. „Takže teď už víte, proč vám nebylo dovoleno mluvit o notebooku Huntera Bidena a proč se velké firmy spojily, aby ten příběh potlačily: Protože v tom byli zapleteni.”

Naše země nám byla zcela odebrána. Musíme teď přijít na to, jak si ji vzít zpět.

Přeložila jena | Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.