…..hned druhý den jsme Vás datovali o útoku jednotek SHAEF na zařízení CIA ve Frankfurtu v Německu. Kde byla také zajata postřelená ředitelka CIA. V následujícím článku se dozvíte z armádního časopisu podrobnosti této akce….

QQ:QQ 22:22

V Spojených štátoch amerických prebieha finálna bitka v súvislosti s výsledkami prezidentských volieb. Konečné hlasovanie volebného kolégia by sa malo uskutočniť 14. decembra, avšak zdanlivo rozhodnutý výsledok v prospech Bidena sa stal náhle problematickým.

Na konci novembra informovalo množstvo sekundárnych informačných zdrojov o tom, že údajne špeciálne zložky americkej armády zaútočili na americký konzulát vo Frankfurte nad Mohanom, kde sa nachádza najväčšie zahraničné kybernetické stredisko CIA, ktoré sa podieľa na ovplyvňovaní svetových informačných procesov. Počas prestrelky boli obete.

SWAT jednotka odniesla servery s programami, ktoré dokazujú, že manipulácia s voľbami v USA v prospech Joe Bidena sa uskutočňovala odtiaľto. Popredné americké a európske médiá „si nevšimli“ senzáciu spoločne, alebo prostredníctvom sociálnych sietí oznámili verejnosti, že ide o „falošné správy.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Avšak 27. novembra hlavný web Worldviewweekend.com zverejnil rozhovory s bývalým Trumpovým poradcom pre národnú bezpečnosť generálom Michaelom Flynnom a generálporučíkom amerických vzdušných síl vo výslužbe Thomasom McInerneyom. Obaja generáli súviseli s spravodajskými službami (Flynn stál na čele amerických vojenských spravodajských služieb v rokoch 2012 – 2014, McInerney sa špecializoval na počítačovú vojnu). Obaja potvrdili, že k útoku na kybernetické centrum skutočne došlo. Podľa generálov „zasiahlo jednu z kľúčových štruktúr„ deep state “pracujúcich proti americkej ústave“, keďže centrum zaistilo víťazstvo Joea Bidena krádežami hlasov a zmanipulovaním hlasov.

Na video se můžete podívat zde.

Kľúčové body rozhovoru:

– centrum je najväčšou zámorskou štruktúrou CIA, pracujú v nej tisíce špecialistov. Predtým sa sila centra využívala pri podvratnej práci proti ČĽR, Iránu, Rusku a iným krajinám, ale časom sa to rozšírilo na použitie na vnútropolitické účely;

– tvorcom hlavných podvratných hackerských programov HAMMER a Scorecard je bývalý analytik CIA Denis Montgomery;

– skutočnosť, že v piatich kritických štátoch Spojených štátov zastavilo sčítanie hlasov vo voľbách súčasne niekoho velenie, ukazuje, že práca volebných komisií v nich prebiehala pod tajnou kontrolou vonkajších síl. Na vedenie Joe Bidena boli použité programy HAMMER a Scorecard, ako aj Dominion;

– v Pensylvánii bolo odoslaných 1,8 milióna hlasovacích lístkov a 2,5 milióna sa vrátilo k volebným urnám. V prospech demokratického kandidáta bolo vytlačených ďalších 700 000 hlasovacích lístkov;

– obrovské nezrovnalosti v celkových hlasovaniach sa zistili v iných „kritických štátoch“ – Wisconsin, Arizona, Nevada, Georgia, Michigan;

– Americké špeciálne jednotky zaútočili na Trumpov rozkaz v kybernetickom centre CIA v Nemecku. Útoku sa zúčastnil 305. prápor obrannej spravodajskej služby USA. Po útoku bol riaditeľ americkej agentúry pre kybernetickú a infraštruktúrnu bezpečnosť (CISA) Chris Krebs odsúdený za velezradu a Trump ho z funkcie prepustil;

– nové odhalené údaje zo zachytených serverov sa objavia v pravý čas iba u Najvyššieho súdu USA a nikde inde;

– vykonávatelia subverzívneho projektu strednej úrovne, ktorí budú zatknutí, budú nevyhnutne poukazovať na Joea Bidena a Baracka Obamu ako hlavných organizátorov úpravy výsledkov volieb.

Vzhľadom na vznikajúcu potrebu prepočítania hlasov v Pensylvánii, Michigane, Arizone, Georgii, Nevade a Wisconsine získa Trump medzi 350 a 400 volebnými hlasmi, čo mu zaručí víťazstvo.

V súčasnosti je v Spojených štátoch krátkodobá prestávka. Žiadne z dotknutých amerických oddelení v USA – CIA, ministerstvo obrany, ministerstvo zahraničia, agentúra pre kybernetickú bezpečnosť – zatiaľ nepoprelo správu o útoku špeciálnych síl armády USA na stredisko CIA vo Frankfurte nad Mohanom.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na další video s panem Panarinem ohledně útoku na CIA se můžete podívat ZDE

Trumpov tábor zbesilo pripravuje podklady pre žalobu na Najvyšší súd pred 14. decembrom. Samotný Trump dal rozhovor pre spoločnosť Fox News. Znova sa vysmieval „rekordným výsledkom“ Joe Bidena vo voľbách a uviedol:

“FBI a ministerstvo spravodlivosti nerobia nič pre to, aby mohli riadne vyšetrovať volebné podvody.” Úprimne povedané, neviem, kde sú teraz a čo robia. Je neuveriteľná ich ľahostajnosť k podvodom. ““

Podľa generála T. McInerneyho musí prezident vyhlásiť v krajine výnimočný stav na základe zákona o vzbure z roku 1807, ktorý umožňuje rozmiestnenie vojsk v USA s cieľom potlačiť bezprávie a začať okamžité zatýkanie zločincov, ktorí zmanipulovali voľby.

„Úradníci v piatich kolísavých štátoch sú vinní z velezrady, nielen z podvodu. Pokúsili sa zvrhnúť vládu, “uviedol generál T. McInerney.
Informácie o útoku na kybernetické centrum v Nemecku sa naďalej šíria. Mali by sme vychádzať z toho, že do 14. decembra sa stane najdôležitejšou politickou udalosťou, ktorá určuje stav vecí v Amerike a nielen tam.

ZDROJ: armádný magazín

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.