V Africe se téměř nikdo nenechává „očkovat“ proti wuhanskému koronaviru (Covid-19), a výsledkem je, že na kontinentu se téměř žádný covid nevyskytuje.

Poslední zprávy z mainstreamových médií připouštějí, že plandemie v Africe v podstatě neexistuje, což je zmatečné pro ty, kdo věří vyprávění, že očkování pomáhá nemoc vymýtit.

Nedávný článek agentury Associated Press (AP) hovoří o tom, že v Zimbabwe nikdo masky dýchacích cest nenosí, nikdo není očkovaný a život jde dál jako obvykle. Lidé se na místních trzích pohybují v těsné blízkosti a, světe div se, nikdo neonemocněl.

„Covid-19 je pryč,“ prohlásil muž jménem Nyasha Ndou, který žertoval s reportéry o tom, jak má roušku v kalhotách, „aby mu ochránila kapsu”.

„Kdy jste naposledy slyšeli o někom, kdo zemřel na Covid-19?“ Zeptal se pak a dodal, že jediný důvod, proč u sebe masku nosí, je vyhnout se možným konfrontacím se zkorumpovanou místní policií.

V minulém týdnu Zimbabwe zaznamenalo pouhých 33 nových „případů“ čínského viru. A většina z nich je více než pravděpodobně smyšlená, protože PCR testy jsou naprosto podvodné a navržené tak, aby zachytily běžné nachlazení.

To je dále podloženo skutečností, že nedošlo k žádným úmrtím, a to ani podle vládou zkorumpovaných výkazových standardů. Fauciho chřipka je zkrátka ze Zimbabwe pryč, i bez injekcí.

Jediné oblasti světa, kde dochází k masovým onemocněním a úmrtím, jsou ty, které vyvíjí tlak na „vakcíny“

Zimbabwe není výjimkou, aby bylo jasno. Agentura AP připouští, že v podstatě celá Afrika neregistruje žádnou covidovou vlnu úmrtí, kterou slibovali plandemičtí lháři na začátku celé této věci.

Ve skutečnosti se nakonec zhmotnil přesný opak. Kdyby média a vlády příběh čínského viru tak neprotlačovaly, přítomnost údajného nového viru by pravděpodobně nikdy patrná nebyla.

Vymývání mozků a šíření strachu jsou, jak se zdá, jediným důvodem, proč takzvaný virus vůbec existuje. Kdyby neexistoval internet, televize a vlády prosazující lež, život by byl více než pravděpodobně stejný jako před rokem 2020.

[wp_ad_camp_2]

„Afrika nemá vakcíny a zdroje na boj s Covidem-19, jakými disponují Evropa a Spojené státy, ale zdá se, že se jim daří lépe,” řekl Wafaa El-Sadr, předseda globálního zdravotnictví z Kolumbijské univerzity, o dalším „podivném“ faktoru v tomto srovnání s Afrikou.

Lidem jako je El-Sadr nedává smysl, aby se zemím, v nichž se vakcíny nepoužívají, dařilo lépe než zemím, v nichž se používají v širokém měřítku. Agentura AP to označila za „záhadný“ vývoj, ale naši čtenáři vědí své.

Pouze asi šest procent obyvatelstva Afriky je v současné době proti čínské chřipce naočkováno. A přesto zůstává kontinent „jedním z nejméně postižených regionů na světě“, pokud jde o plandemii.

„Odborníci“ se snaží přijít s vysvětlením – a mimochodem, odvádějí v této oblasti dost mizernou práci. Každému, kdo má mozek, je zřejmé, že existuje přímá souvislost mezi podáním vakcíny a onemocněním či úmrtím.

„Šli jsme do tohoto projektu s tím, že uvidíme vyšší míru negativních výsledků u lidí s anamnézou malárie, protože to bylo pozorováno u pacientů infikovaných malárií a ebolou,“ dodala Jane Achanová, vedoucí výzkumná poradkyně Konsorcia pro malárii.

„Byli jsme vlastně docela překvapeni, když jsme viděli opak – že malárie může mít ochranný účinek.”

Přeložila jana | Zdroj: Natural News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.