Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

V Africe je naočkováno jen 6 % obyvatelstva a covid prakticky vymizel, vědci jsou „zmatení“

V Africe se téměř nikdo nenechává „očkovat“ proti wuhanskému koronaviru (Covid-19), a výsledkem je, že na kontinentu se téměř žádný covid nevyskytuje.

Poslední zprávy z mainstreamových médií připouštějí, že plandemie v Africe v podstatě neexistuje, což je zmatečné pro ty, kdo věří vyprávění, že očkování pomáhá nemoc vymýtit.

Nedávný článek agentury Associated Press (AP) hovoří o tom, že v Zimbabwe nikdo masky dýchacích cest nenosí, nikdo není očkovaný a život jde dál jako obvykle. Lidé se na místních trzích pohybují v těsné blízkosti a, světe div se, nikdo neonemocněl.

„Covid-19 je pryč,“ prohlásil muž jménem Nyasha Ndou, který žertoval s reportéry o tom, jak má roušku v kalhotách, „aby mu ochránila kapsu”.

„Kdy jste naposledy slyšeli o někom, kdo zemřel na Covid-19?“ Zeptal se pak a dodal, že jediný důvod, proč u sebe masku nosí, je vyhnout se možným konfrontacím se zkorumpovanou místní policií.

V minulém týdnu Zimbabwe zaznamenalo pouhých 33 nových „případů“ čínského viru. A většina z nich je více než pravděpodobně smyšlená, protože PCR testy jsou naprosto podvodné a navržené tak, aby zachytily běžné nachlazení.

To je dále podloženo skutečností, že nedošlo k žádným úmrtím, a to ani podle vládou zkorumpovaných výkazových standardů. Fauciho chřipka je zkrátka ze Zimbabwe pryč, i bez injekcí.

Jediné oblasti světa, kde dochází k masovým onemocněním a úmrtím, jsou ty, které vyvíjí tlak na „vakcíny“

Zimbabwe není výjimkou, aby bylo jasno. Agentura AP připouští, že v podstatě celá Afrika neregistruje žádnou covidovou vlnu úmrtí, kterou slibovali plandemičtí lháři na začátku celé této věci.

Ve skutečnosti se nakonec zhmotnil přesný opak. Kdyby média a vlády příběh čínského viru tak neprotlačovaly, přítomnost údajného nového viru by pravděpodobně nikdy patrná nebyla.

Vymývání mozků a šíření strachu jsou, jak se zdá, jediným důvodem, proč takzvaný virus vůbec existuje. Kdyby neexistoval internet, televize a vlády prosazující lež, život by byl více než pravděpodobně stejný jako před rokem 2020.

[wp_ad_camp_2]

„Afrika nemá vakcíny a zdroje na boj s Covidem-19, jakými disponují Evropa a Spojené státy, ale zdá se, že se jim daří lépe,” řekl Wafaa El-Sadr, předseda globálního zdravotnictví z Kolumbijské univerzity, o dalším „podivném“ faktoru v tomto srovnání s Afrikou.

Lidem jako je El-Sadr nedává smysl, aby se zemím, v nichž se vakcíny nepoužívají, dařilo lépe než zemím, v nichž se používají v širokém měřítku. Agentura AP to označila za „záhadný“ vývoj, ale naši čtenáři vědí své.

Pouze asi šest procent obyvatelstva Afriky je v současné době proti čínské chřipce naočkováno. A přesto zůstává kontinent „jedním z nejméně postižených regionů na světě“, pokud jde o plandemii.

„Odborníci“ se snaží přijít s vysvětlením – a mimochodem, odvádějí v této oblasti dost mizernou práci. Každému, kdo má mozek, je zřejmé, že existuje přímá souvislost mezi podáním vakcíny a onemocněním či úmrtím.

„Šli jsme do tohoto projektu s tím, že uvidíme vyšší míru negativních výsledků u lidí s anamnézou malárie, protože to bylo pozorováno u pacientů infikovaných malárií a ebolou,“ dodala Jane Achanová, vedoucí výzkumná poradkyně Konsorcia pro malárii.

„Byli jsme vlastně docela překvapeni, když jsme viděli opak – že malárie může mít ochranný účinek.”

Přeložila jana | Zdroj: Natural News

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře