Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
V genderově šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně
Genderovým šílenství napadená Velká Británie je asi na hlavu postavená, ale určitě musí být s rozumem v koncích jako ta Bridget Jones. Co je správného na tom nutit dívkám pouze kalhoty?
[wp_ad_camp_2]
Už nevím, ale přijde mi, že téměř vše co čtu z Británie ohledně “genderové neutrality” je nenormální, zvrácené, nesmyslné až směšné. Jsou kalhoty pro holky skutečně neutrální? Jsou skutečně neutrální sukně pro chlapce? Tak jsem z toho trochu zpátečnický jelen.
Nejméně čtyřicet škol v Británii mění od září přístup k oblékání studentů a další školy o tom jednají. Dívenkám na školách nově zakázali nosit sukně, jinde pro změnu klukům zakazují kraťasy a krom kalhot mohou mít pouze sukně a feministická profesorka ekonomie z Cambridgské univerzity přišla na slavností večeři v prostorách slavné univerzity pro jistotu nahá, aby prý upozornila společnost, že se ženy nahé neostýchají. Paní profesorka se určitě neostýchá.
Na škole v Lewesu ve východním Sussexu dívkám sukně zakázali údajně pouze proto, protože se žáci ptali, proč mají holky a kluci něco jiného. Než jim tedy asi “hrůzně a staromódně” vysvětlovat, že kluci jsou kluci a holky jsou holky, tak budou mít kalhoty raději všichni. Tečka.
Na střední škole Woodhey pro změnu uznali sukně jako nedůstojné, trapné a ponižující, protože prý dívky někdy sedí na schodech školy.
V Bradfordu několik škol s vysokým počtem muslimských studentů zakázalo nosit holkám sukně, protože jsou prostě příliš necudné. Pouze v kalhotách budou studentky chodit ještě na většině škol v Ipswich, Leedsu a v Grimsby. Na Whitefieldské škole začne platit zákaz sukní pro dívky od září s tím, že ty ve věku osm až jedenáct let je mohou nosit ještě jeden rok a ty sedmileté se to v září dozvědí, kolik holčičího času v sukních jim ještě zbývá.
Na Rawlett School ve Staffordshire pro změnu zakázali dívkám v rámci“nehtové legislativy” nehty delší než 1,5 cm a nalakované je smějí mít maximálně bezbarvým lakem. Vzrušující to barevná Británie.
Reakce čtenářů a rodičů byly opět bouřlivé…
“LGBT konečně ovládli naše školy.” “Matou děti a vyplachují jim mozek.” “Vaří se mi krev.” “Mě také.” “Totálně smutné a žalostné.” “Vymýváním mozků je nutíte popírat své pohlaví.” “Rodiče, pošlete je do …….” “Jakou hromadu odpadu to zase schválili?” “Stáváme se podivnou zemí.” “Absurdní.” “Je to diktatura a diskriminace.” “Je to celé bizarní.”
Z Británie čtu pro mě velmi nepochopitelné věci, ať se již jedná o svobodu slova, která však platí pouze pro někoho, nebo o tom, že Londýn zasažený nebývalou kriminalitou je tím nejbezpečnějším městem světa, ale asi nejhorší mi přijde ten útok na školy a děti těmi novými hodnotami a falešným bojem proti diskriminaci. Diskriminované jsou právě ty dívky, které nemohou jít v sukni. Diskriminovaní jsou právě ti chlapci, kteří nemohou mít šortky, ale mají nosit sukně.
[wp_ad_camp_2]
Namísto těhotných žen už mají v Británii těhotné lidi, aby se snad necítili transsexuálové poškozeni. V metru už neuslyšíte dobré ráno dámy a pánové, ale bezbarvé dobré ráno všichni. Slova a výrazy se nahrazují politicky korektními nesmysli, hlavně aby se snad někdo neurazil. V některých městech ubývá i původního obyvatelstva.Diskriminace přirozenosti dostala v Británii obludný rozměr a i naprosto nevinný obrázek ženy s dítětem na nákupním vozíku v Tescu je sexistický skandál a genderový předsudek, protože nenakupují přeci pouze ženy a tento genderový apartheid prý musí Tesco zastavit. Tesco již obrázky vyměnilo za nový, genderově neutrální design.
Z videí, kde například v Británii odvedou policisté muže, protože čte na ulici z Bible, nebo si naopak dojdou pro starší dámu až domů jenom proto, že si dovolila policistům postěžovat na k Aláhu se modlící spoluobčany v londýnském Hyde Parku, kde se ale “nikdo” modlit nesmí je mi smutno, ale najdou se i veselé historky z Británie. Minimálně mě ta následující pobavila, ač pointa mi unikla.
Známá profesorka a feministická bojovnice z Cambridgské univerzity Dr. Victoria Bateman přišla na slavnostní večeři na univerzitní půdě nahá a ač tvrdí, že byla oblečena v poslední módě feministek (FeministFashion), tak tam přišla prostě nahá. Ty britské dívky v tom ale musí mít pořádný maglajz, když ony nesmí mít ani tu sukni, ale význačná profesorka ze slavné univerzity jde na slavnostní večeři nahá. A ještě se podivovala nad kritikou, které se jí dostalo od ostatních žen?
Jak tím podpořila feministky v boji za jejich práva jsem sice nepochopil, ale chápat Velkou Británii současnosti se už ani nechci snažit.
Maminky a tatínkové, nenechte ze svých dětí vyrůst liberální šílence.
Je to celé bizarní.
[wp_ad_camp_2]
Zdroj: 1
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.
Až začnou ženy z Britanie emigrovat , pak si uvědomí , že mají problém?
A budou si moci chlapci sami sobě vypomahat?
Sukně je z hlediska duchovniho , prijem energie pro ženu.Tak jako dlouhé vlasy ….
O tom se zde už psalo.
Osobně mě ta země prestala lákat už dávno.
Kdyby to bylo v české zemi sociopatů tak by to nestálo za zmínku.
Ti, co navrhují podobné zákony jsou zvrácení šílenci. Nepomůže nic jiného, než tyto lidi zavřít do blázince a zvolit si nové normální zástupce.