…..holt chcípající kobyla DEEP STATE bude kopat do poslední vteřiny, a proto je nutné mít neustále otevřeny oči. I u nás v obchodních centrech před vánocemi….

12:54

Asi pokračování scénáře „Kerč“ , a to přestože nevyšel. Je to docela dobrá nahrávka Putinovi prezentovat a pojmenovat 5.kolonu. Hned začerstva i v Přímé lince.

Hm, pamätáte si, keď deti uhoreli v tom nákupnom centre?
Nuž podľa všetkého od úradu výnimočných situácií (či ako sa to volá) začne čistka.

Obchodní dům Metropolis

Několik tisíc lidí bylo evakuováno z 12 obchodních center a jednoho nádraží v Moskvě. K evakuaci došlo kvůli zprávám o hrozících výbuších. Informoval o tom zdroj ze záchranných složek.

„Záchranné složky dostaly zprávu o nebezpečí výbuchu ve více než 10 obchodních centrech. Z budov bylo evakuováno několik tisíc lidí,“ uvedl zdroj. Mezi „zaminovanými“ obchodními centry jsou i největší komplexy v Moskvě — Cvětnoj, Atrium, Megapolis, Kapitolij a Gorbuškin dvor. Také je evakuováné Kyjevské nádraží.

[wp_ad_camp_2]

Podle zdroje evakuace proběhla i v obchodním centru Chorošo, kde anonym ohlásil bombu. Nyní v budovách pracují policisté a kynologové, kteří území prohledávají.

Vlna falešných a poplašných oznámení o bombách v Rusku proběhla už v roce 2017. Tehdy od září do prosince bylo informováno o nebezpečí ve více než čtyřech tisících objektů, ze kterých bylo evakuováno přes 2,6 milionu lidí.

Zdroj(1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.