Vstoupili jsme na novou platformu. Stávající se bortí. Divadelní platformu. Ubozí „herci politiků“, zvaní také kočičáci, rychle převlékají kabáty a chtějí si zachránit zádele, když jim hoří koudel u pr…. . V dnešní době naprosto zbytečné. Připravte se, bude to rána za ránou. To, co přichází, se nedá zastavit. A velké BOOOOOM. Komedia magna začala v Rakousku. Sami politici odhalují pravdu: BOOOOM. Ještě včera lidem doporučovali nechat se očkovat, chtěli odsouhlasit povinné očkování. To bylo včera.

Dnes se snaží varovat lidi před nebezpečným očkováním, které je může zabít. Neuvěřitelné, směšné, komické, do očí bijící. Můj pohled: TRAGIKOMEDIE. Nemám slov. Chovají se jako měňavky. Možná mají zájem o žolíka, o kterém psala Indigová dívenka. Jakou měla pravdu.

Podání trestního oznámení na všechny rakouské politiky způsobilo u mnohých rychlý průchod stravy ve střevech, v tobogánu popoháněným patřičnou vychřicí. Chci být slušný, určitě víte, co jsem tím myslel.

***** **** ***** ****

Otevřený dopis od Gernota Blümela (ministr financí) určený lidem rakouské republiky. Tak ten si určitě přečtěte a rozešlete všem známým a přátelům.

 

Vážený pane nebo paní!
Povinné očkování současnými vakcínami Covid-19 by mělo být STRATEGICKY ODMÍTNUTO!

1) Inzerované vakcíny se neukázaly jako „měniče hry“, protože nechrání ani před infekcí, ani před přenosem viru.

2) I když je to neustále popíráno – databáze WHO (vigiaccess.org) velmi dobře ukazuje nadprůměrný výskyt nežádoucích účinků , že existuje (již více než 2 500 000 (2,5 milionu! ) během jednoho roku; stejně tak nadúmrtnost v Rakousku od června 2021 alarmujícím tempem stoupá (muži 0-64 let +10 %, muži nad 65 let + 3,9 %, ženy 0-64 let +6,2 %, ženy nad 65 let + 4,1 %), což může přinejmenším souviset s rostoucím počtem očkování a je třeba to naléhavě prozkoumat! Je také zarážející, kolik sportovců v posledních měsících „zcela nečekaně“ zemřelo na selhání srdcecož je zřejmě jen jeden z vedlejších účinků těchto vakcín: zánět myokardu (kromě mrtvice atd.).

3) od počátku bylo cílem chránit zranitelné skupiny (staré, nemocné, imunosuprimované atd.). Skutečnost je taková (studie Stanfordské univerzity, USA, červenec 2021), že tyto míry uzdravení mají následující věkové skupiny:

0-19: 99,9973%
20-29: 99,986%
30-39: 99,969%
40-49: 99,918%
50-59: 99,73%
60-69: 99,41%
70+: 97,6%

V jakém kontextu by tedy mělo být povinné očkování, které mezitím neposkytuje téměř žádnou ochranu (viz infektolog Dr. Wenisch na summitu o očkování: „Nyní víme, že vakcíny jsou tak špatné, že musíme očkovat každý měsíc.“), ale které s sebou nese 100% vedlejší účinky? Povinné očkování by mělo být zamítnuto!

4) v „Great Barringtonské deklaraci“ již více než 60 000 (!) vědců a lékařů požaduje okamžité zastavení celosvětového masového očkování Corona.

5) vakcíny jsou PODMÍNĚNĚ SCHVÁLENÉ – podmínkou pro schválení je, že „jde o ohrožující onemocnění, pro které v současné době neexistuje optimální lék“. (viz www.ages.at)
Nyní se chystá dodávka léků, a tak je otázka povinného očkování stejně vyřešena! Kromě toho, že se jedná o zdaleka méně ohrožující onemocnění, než se předpokládalo nebo sdělovalo (viz míra uzdravení).

Federální vláda zcela selhala při zvládání pandemie, pokud jde o posílení zdravotnického systému (bylo omezeno ještě více lůžek a personálu!), a také při rozhodování o výlukách a obecných opatřeních pracovala se zcela chybnými údaji (viz mj. kritika Účetního dvora ze září 2021).

Z těchto a mnoha dalších důvodů je povinné očkování kategoricky ODMÍTNUTO!

Zdravím,
Gernot Blümel

Zdroj: parlament.gv.at

Pro jistotu, než možná opět zakročí a smažou navždy, přikládám printscreen.

 

vybral a přeložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.