Project Veritas

Vojenské dokumenty o získání funkce jsou v rozporu s Fauciho svědectvím pod přísahou.

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

– Vojenské dokumenty uvádějí, že EcoHealth Alliance se v březnu 2018 obrátila na DARPA s žádostí o financování výzkumu zisku funkce koronavirů přenášených netopýry. Návrh nazvaný Project Defuse agentura DARPA zamítla kvůli obavám o bezpečnost a názoru, že porušuje moratorium na výzkum zisku funkce.

– Hlavní zpráva o návrhu EcoHealth Alliance unikla na internet před několika měsíci a dosud zůstávala neověřená. Projekt Veritas získal samostatnou zprávu pro generálního inspektora ministerstva obrany, kterou napsal major americké námořní pěchoty Joseph Murphy, bývalý spolupracovník DARPA.

– „Návrh nezmiňuje ani nehodnotí potenciální rizika spojená s výzkumem zisku funkce (GoF),“ citace přímo z dopisu DARPA o zamítnutí.

– Projekt Veritas se obrátil na DARPA s žádostí o komentář k ukrytým dokumentům a hovořil s vedoucím oddělení komunikace Jaredem Adamsem, který na otázku ohledně způsobu, jakým byly dokumenty ukryty, odpověděl: „Nepřipadá mi to normální.“

https://www.youtube.com/watch?v=_zgoENmeddA

 

WASHINGTON, D.C. – 10. ledna 2022:

Projekt Veritas získal dosud nezveřejněné překvapivé dokumenty o původu COVID-19, výzkumu zisku funkce, vakcínách, potenciální léčbě, která byla potlačena a o snaze vlády toto vše utajit.

Zmíněné dokumenty pocházejí ze zprávy Agentury pro pokročilé obranné výzkumné projekty (Defense Advanced Research Projects Agency, známější pod zkratkou DARPA) a byly ukryty na přísně tajném sdíleném disku.

DARPA je agentura spadající pod americké ministerstvo obrany, která má na starosti usnadňování výzkumu technologií s potenciálním vojenským využitím.

Projekt Veritas získal samostatnou zprávu pro generálního inspektora ministerstva obrany, kterou sepsal major americké námořní pěchoty Joseph Murphy, bývalý pracovník DARPA.

Zpráva uvádí, že EcoHealth Alliance oslovila DARPA v březnu 2018 a požádala o financování výzkumu zisku funkce koronavirů přenášených netopýry. Tento návrh, nazvaný Project Defuse, DARPA zamítla kvůli obavám o bezpečnost a názoru, že porušuje moratorium na výzkum zisku funkce.

Podle dokumentů, NIAID pod vedením Dr. Fauciho pokračoval ve výzkumu v čínském Wuhanu a na několika místech v USA.

Dr. Fauci opakovaně pod přísahou tvrdil, že NIH a NAIAD se nepodílely na výzkumu zisku funkce v rámci programu EcoHealth Alliance. Ale podle dokumentů, které získal Project Veritas a které popisují, proč byl návrh EcoHealth Alliance zamítnut, DARPA tento výzkum zcela jistě klasifikovala jako výzkum zisku funkce.

„Návrh nezmiňuje ani nehodnotí potenciální rizika výzkumu zisku funkce (GoF),“ přímá citace z dopisu DARPA o zamítnutí.

Zpráva majora Murphyho dále podrobně popisuje velké znepokojení nad programem COVID-19, utajováním dokumentů, potlačováním potenciálních léčiv, jako je ivermektin a hydroxychlorochin, a mRNA vakcínami.

Projekt Veritas se obrátil na DARPA s žádostí o komentář k utajovaným dokumentům a hovořil s vedoucím oddělení komunikace Jaredem Adamsem, který na otázku ohledně způsobu, jakým byly dokumenty zahaleny tajemstvím, odpověděl: „Nepřipadá mi to normální.“ „Pokud se něco nachází v utajovaném prostředí, mělo by to být náležitě označeno,“ řekl Adams. „Nejsem vůbec obeznámen s neoznačenými dokumenty, které se nacházejí v utajovaném prostoru.“

Ve videu, které bylo zveřejněno v pondělí večer, položil James O’Keefe, výkonný ředitel projektu Veritas, agentuře DARPA zásadní otázku:

„Kdo v DARPA rozhodl o pohřbení původní zprávy? Mohli upozornit Pentagon, Bílý dům nebo Kongres, což mohlo zabránit celé této pandemii, která vedla k úmrtí 5,4 milionu lidí na celém světě a způsobila mnoho bolesti a utrpení mnoha milionům dalších.“

Dr. Anthony Fauci zatím neodpověděl na žádost o komentář k tomuto článku.

Dokumenty:

Zamítnutí návrhu projektu Defuse.

Shrnutí: Defuse.

Široké oznámení agentury o prevenci vznikajících patogenních hrozeb.

Zpráva majora námořní pěchoty USA Josepha Murphyho generálnímu inspektorovi DoD.

***** ****

Projekt Veritas dokazuje, že Fauci je zodpovědný za Covid-zločin proti lidskosti.

DARPA odmítla výzkum Covid-19 a injekční biologické zbraně mRNA, protože zjistila, že technologie je příliš nebezpečná, ale Fauciho NIH v něm přesto pokračoval. Nejenže to dokazuje, že doktor Smrt lhal Kongresu, ale také to, že jsou zodpovědní za smrt milionů lidí.

https://gab.com/SonOfEnos/posts/107601663686781807

***** ****

RelentlessTruth:

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107599312577652733

Nevím, kdo to potřebuje slyšet, ale za DVA ROKY zemřelo na Covid na celém světě „jen“ 5,5 milionu lidí. To je méně než 0,07 % světové populace. Ve skutečnosti se lidstvo za tu dobu rozrostlo o více než 4 miliony.

A nezapomeňte, že 96 % z těch 5,5 milionu na Covid ve skutečnosti nezemřelo (podle CDC).

To znamená, že zhruba 220 000 (nebo méně než 0,003 %) světové populace skutečně zemřelo na Covid za CELÉ DVA ROKY. (Kolik z nich bylo zavražděno v důsledku zanedbání péče a lží?).

Průměrný člověk má mnohem větší šanci zemřít při autonehodě než na Covid.

Dítě má větší šanci, že ho několikrát zasáhne blesk, než že zemře na Covid.

ČÍSLA NELŽOU.

LIDÉ LŽOU.

Jak epické by bylo, kdyby byla tvář BigPharmy odsouzena za zločiny proti lidskosti poté, co ji mainstream oslavil jako nějakého hrdinu?

Kdo by ještě někdy věřil BigPharmě?

Kdo by kdy věřil mainstreamovým médiím?

Bumerang se stále pohybuje v náš prospěch.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107601655522899382

(Pozn.: mnozí anoni se divili proč trump dával Faucimu takový prostor v médiích, teď už je to asi všem jasné)

Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla říká, že dvě dávky vakcíny Covid nejsou „dostatečné pro Omikron“.

https://www.cnbc.com/2022/01/10/pfizer-ceo-says-two-covid-vaccine-doses-arent-enough-for-omicron.html

„Ty dvě dávky na omikron nestačí,“ řekl Bourla. „Třetí dávka současné vakcíny poskytuje poměrně dobrou ochranu před úmrtím a slušnou ochranu před hospitalizací.“

„U druhé dávky jsme jasně viděli, že první věc, kterou jsme ztratili, byla ochrana proti infekcím,“ řekl Bourla. „Ale o dva měsíce později se snížilo i to, co bývalo velmi silné při hospitalizaci. A to je myslím to, čeho se všichni obávají.“

„Otazníkem je, jak dlouho tato ochrana vydrží po třetí dávce.“

Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla oznamuje březnové uvedení nové vakcíny „specifické pro Omicron“.

Pandemie nikdy neskončí.

https://gab.com/QAnon211/posts/107599696813902248

Dr. Robert Malone varuje rodiče před očkováním dětí.

https://resistthemainstream.org/dr-robert-malone-issues-warning-to-parents-on-covid-shots-think-twice-before-you-vaccinate-your-kids/

Dr. Robert Malone, virolog a imunolog, který významně přispěl k technologii mRNA vakcín, důrazně varoval ty, kteří chtějí nechat své děti očkovat proti COVID-19.

„Než necháte své děti očkovat, dvakrát si to rozmyslete. Protože pokud se stane něco špatného, nemůžete se vrátit a říct: ‚Jejda, chci to napravit‘,“ řekl Malone v pořadu „American Thought Leaders“ televize EpochTV v rozhovoru, jehož 1. část měla premiéru v neděli.

Tucker Carlson obvinil CDC ze zkreslování čísel COVID.

https://gab.com/USCenturion2020/posts/107601303477990746

***** ****

Alec Baldwin právě přirovnal zastřelení svého kameramana k 6. lednu.

https://tv.gab.com/channel/bianco/view/alec-baldwin-just-compared-his-shooting-61db141103c2400bce84bce0

***** ****

Ron – Code Monkey Z:

Noe se stal terčem posměchu, protože všechny varoval před tím, co se stane při potopě.

Kdyby žil dnes, prolhaná média by ho pravděpodobně označila za konspiračního teoretika.

Ve skutečnosti byl Noe nositelem pravdy.

Buďte jako Noe.

https://gab.com/codemonkey/posts/107599465439668876

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.