Podle spoluzakladatele BioNTechu Dr. Ugura Sahina vakcína proti COVID-19, kterou vytvořil pro společnost PFIZER, vznikla za několik málo hodin jediného dne 25. ledna 2020. Žádná jiná vakcína v historii nebyla navržena a vyrobena tak rychle. Zatím nejrychleji byla vyvinuta vakcína za více než 4 roky.

(COVID-19 Vaccine Developers Oxford-AstraZeneca Linked To British Eugenics Movement / Vývojáři vakcíny proti COVID-19 Oxford-AstraZeneca jsou napojeni na britské hnutí Eugenics.)

Spoluzakladatel BioNTechu Dr. Ugur Sahin vyvinul vakcínu proti COVID-19 za pouhých pár hodin v polovině ledna, jak je řečeno v podcastu Gimlet a Wall Street Journal: The Journal.

Mluvčí BioNTechu potvrdil portálu Business Insider, že zakladatelé společnosti Dr. Sahin a jeho manželka Özlem Türeci udělali „hrubý náčrt vakcíny přes víkend.“

Vývoj vakcíny proti koronaviru od společnosti Moderna trval dokonce pouhé dva dny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vakcíny byly vyvinuty tak rychle proto, že využívají technologii mRNA neboli messenger RNA (v překladu informační nebo mediátorová RNA).

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) nikdy předtím neschválil vakcínu nebo léčivo založené na technologii mRNA. Nyní se poprvé stalo to, že FDA povolil vakcínu využívající mRNA od firem Pfizer a BioNTech, přičemž tato vakcína byla navržena za jediný den.

Messenger RNA je genetický materiál, který buňce předává informaci o tom, jak vytvářet proteiny. Vakcíny na koronavirus fungují tak, že vpraví do těla malou část koronavirové mRNA. Tato mRNA obsahuje informaci pro virové S proteiny (tzv. spike proteiny), které virus používá k navázání se na buňku a proniknutí do buňky (infikování buňky, pozn. překl.). Na S proteiny (které napadená buňka vystaví na svém povrchu, pozn. překl.) poté imunitní systém zacílí protilátky, kterými se je snaží zneškodnit.

Dříve vakcíny obsahovaly mrtvé nebo oslabené viry.

Nevýhodou vakcíny od Pfizeru a BioNTechu je, že byla vyrobena za velmi krátkou dobu. Vzbuzuje tak mnoho otázek ohledně krátké doby testování vakcíny a jejích vedlejších účinků.

Vědci z University of Miami nedávno doporučili mužům podstoupit vyšetření plodnosti a zvážit zmrazení svých spermií před podáním vakcíny proti COVIDu. Tato opatření mají ochránit jejich plodnost.

Mezitím Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) vydalo novou zprávu, ve které hlásí, že 3150 lidí, kteří dostali vakcínu proti COVID-19, bylo paralyzováno – „nebyli schopni pracovat a vykonávat běžné denní aktivity, potřebovali lékařskou péči.“

Skupina vědců vydala v lékařském časopise Lancet varování, že vakcína proti covidu může zvýšit riziko nákazy virem HIV a může vést k nárůstu infekcí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podle zpráv serveru GreatGameIndia Austrálie nedávno zrušila miliardovou smlouvu o dodávce vakcín proti koronaviru, protože u několika osob, na kterých byla vakcína testována, se objevily pozitivní testy na HIV.

V únoru indičtí vědci zjistili, že koronavirus byl vytvořen pomocí genových sekvencí podobných AIDS. Jejich studie uvádí, že je nepravděpodobné, aby virus za krátkou dobu získal přirozenou cestou tyto sekvence. Podle vědců čtyři nové sekvence v koronaviru, které jsou podobné sekvencím v AIDS, umožnily, aby virus přeskočil na člověka, přestože původně se přenášel pouze mezi zvířaty.

Zmíněná studie byla odstraněna, protože byla velmi kritizována experty na sociálních sítích. Nicméně nositel Nobelovy ceny, francouzský virolog Luc Montagnier potvrdil závěry v této studii uvedené.

Pro nejnovější aktualizace ohledně epidemie sledujte sekci Reportáže o koronaviru.

Pro tadesco přeložila hana | Zdroj: Great Game India

Kdo ještě může věřit tomu, že poblitici jako BABIŠ, BLATNÝ, lekař PAFko (jeho slavný přeřek s vagínou ZDE) a další, si nechali nebo nechají píchnout tento jed „na krysy“ ve stádiu testování do svého těla?? Prezident ZEMAN když zjistil, že by jeho veřejná vakcinace před kamerami nebyla provedena dostatečně věrohodně, rozhodl se nechat vakcinovat v soukromí. Na to má jistě svaté právo, ale kdo uvěří tomu, že ten jed v sobě má? NIKDO!

Tedy….. THE SHOW MUST GO ON! Song >>>>>zde

Dodatek 11:54 hod.: Doplňující video, kde Dr. Wakefield jednoduše vysvětluje, jak mRNA vakcína funguje. Jde o genové inženýrství. VIDEO ZDE  Zdroj: infowars.cz

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.