Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

 • Prezident Putin bombarduje velké farmaceutické firmy na Ukrajině
  Prezident Putin bombarduje velké farmaceutické firmy na Ukrajině

  Prezident Putin bombarduje velké farmaceutické firmy na Ukrajině

 • Chazarská mafie se chce vzdát, žádá o amnestii
  Chazarská mafie se chce vzdát, žádá o amnestii

  Chazarská mafie se chce vzdát, žádá o amnestii

Válka v podzemí probíhá právě nyní – 2. díl

…..přinášíme Vám překlad druhé části o podzemních tunelech. Ve spodní části máte i s minutami opět popsané ukátáno….

 00:54

Originál videa: youtube.com/watch?v=-cogTto

Hovoří moderátor: máme pro vás videa s ukázkami DUMBS, ale nejdřív se podívejte na několik fotografií (v čase 0:00-2:42). Pokračujeme v odhalení DUMBS a podzemních válek, které se odehrávají především pod USA. Jsem nadšen z toho, co probíhá – zlo se odhaluje.

Hovoří Gene: pracoval jsem více než 20 let u amerického námořnictva ve speciálních jednotkách, pracoval jsem spoustu let na ponorkách po celém světě. Když jsem si vzal „červenou pilulku“, když jsem se probudil, nechtěl jsem, aby to všechno byla pravda. Bylo to tak děsivé a zlé. Navštívil jsem podzemní oblasti a dělal jsem výzkum 50-70 hodin týdně, protože jako vojáci jsme byli zvyklí na výcvik, při kterém jsme měli jen 3 hodiny spánku týdně. Mám zakázáno mít účty na sociálních médiích – facebook, twitter, youtube. Je to ochrana, která mi dovoluje podílet se na této službě Bohu a světu. Miluji tuto zemi a tento svět.

Jsem ve službě Bohu a to je jediný důvod proč jsem tady. Dostal jsem tento úkol. Dávám vám tato data, tyto odkazy. Pro mě jsou to data jasná, ale vím, že mnohým se to bude zdát neuvěřitelné nebo nemožné. Pokud mě chcete kontaktovat přímo, můžete psán na můj e-mail [email protected].

[wp_ad_camp_2]

Dostal jsem od lidí nějaké dotazy.

Dotaz ohledně vrtacích strojů, jedna moderátorka se mě ptala, jak fungují. Přeměňují 20% materiálu jeskyně na extrémně hutný materiál podobný skleněné výstelce, fúzní systém to přemění na energii, kterou použije na vyvrtání samotné díry. Mnoho materiálu je přeměněno na plyn, který je odsáván vysokorychlostními stroji, které se nacházejí hned za vrtacím strojem.

Ohledně nemoci kuru. Kuru je velmi vzácná, nevyléčitelná a smrtelná neurodegenerativní choroba, která byla dřívě běžná mezi lidmi na Nové Guinei. Přenáší se infikovanými priony. Pojmenování kuru pochází od jenoho kmene kanibalů z Nového Zélandu. Tito kanibalové věřili, že jedením mozků svých nepřátel mohou získat jejich znalosti a moc. Ale Bůh kanibalismus zakázal a vytvořil destruktivní mechanismus v těle, který nastává pokud jíte lidské maso. Dojde k přetočení proteinů v mozku, vznikne tzv. prion, má podobnou chemickou strukturu jako trans-tuky. Tento mechanismus se projevuje v první fázi jako drobné změny v chování a paměti. Ke konci první fáze se projevuje tak, jak je vidět u Angely Merkelové nebo Hillary Clintonové – náhlý třes a záškuby, náhlé výbuchy smíchu, záchvaty, máte neustále žízeň, což je vidět zase u Hillary, jak stále popíjela během své kampaně v r. 2016. Ve druhém stadiu je tato nemoc vysoce nakažlivá, přenáší se zejména dotykem, potem, slinami. Na konci druhé fáze přichází kolaps a smrt. Je možné nemocné zachránit pokud jednáme rychle, v případě Hillary na to použili látky, které získali hrozným způsobem z dětí.

[wp_ad_camp_2]

15:40

Zde vidíte tunely v oblasti 51, vládní podzemní zařízení. V roce 2017 stál program Pentagonu 68 miliard dolarů.

„Tzv. black budget – černý rozpočet jsou peníze určené na programy a aktivity v neuznaných nezařazených dokumentech. Částky jdou do výše až 68 miliard dolarů za rok 2017, což je 12% z celkového rozpočtu 582 miliard dolarů a odpovídá to rozpočtu na obranu ve Francii, Rusku, Velké Británii.“

Jedna čtvrtina našeho hrubého národního produktu jde na tyto temné projekty. DUMPS jsou financovány 10-ti procenty černého rozpočtu.

Když lidé prodělávají nemoc kuru ve druhém stadiu, jsou vysoce infekční a kdyby je nespálili, nemoc by se rozšířila. Takže když se podzemí vypaluje, pak vidíte oheň v kanálech. Díky Bohu za naši armádu a speciální jednotky, hlavně v Kalifornii nyní zachraňují tímto vaše životy.

V poslední době zaznamenáváme velice zvláštní zemětřesení. Toto je západ Spojených států. Jsou to zvláštní zemětřesení o síle 1.0 nebo 1.5, USGS (United States Geological Survey – geologická agentura v USA) o tom odmítá hovořit. Tady máme námořní stanici China Lake v Kalifornii. Zjevně se snaží vyvolat zemětřesení od jezera Mono, jezera Tahoe a nahoru k Mount Lassen. Zaznamenali jsme zemětřesení 25. a 26. prosince a v poslední době bylo mnoho zemětřesení o síle 1.0 v Seattlu. Bylo mnoho zaznamenaných zemětřesení je na západním pobřeží USA a v Baja California. Ale nejsou to velká zemětřesení. China Lake je hlavně podzemní základna. Takže, proč se někdo snaží skrývat tato zemětřesení?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Fotografie:

18:40 tohle je obrovský vrták, tunely s vysokorychlostními vlaky, vchody.

19:02 loď pobřežní hlídky, podmořské kanály.

19:13 maglev – vysokorychlostní vlak, který sedí na magnetickém „polštáři“, elektro-magnetické síly táhnou vlaky ve vysokých rychlostech, také je obklopen elektromagnetickým polem, takže na něj nepůsobí gravitace, je to vyspělá technologie.

19:41 zde je námořní plavidlo plující nahoru, také mají plavidla, která dokážou vytáhnout kontejnerové lodě.

20:07 dálnice, které se rozprostírají pod celými USA.

Vysokorychlostní vlaky nedosahují maximálních rychlostí na severoamerickém kontinentu, ale jen když jezdí mezi kontinenty. Takže z Washingtonu do Kalifornie se dostanete za stejný čas jako z Washingtonu do Tokya.

20:33 Základna unholy six (šesti bezbožných), Lucifer je nahoře a pod ním je šest bezbožných, tady se nachází když je se svojí démonickou říší.

Součást plánu temné strany bylo přestěhovat nejlepší populaci (ochotné otroky a jejich iluminátské satanské pokrevní pány) do obrovských podzemních jeskyní a základen.

[wp_ad_camp_2]

22:10

Tady je webová stránka, kde se dočtete, že existuje 140 DUMBS a že zaměstnávají zhruba 200.000 lidí. Mnoho z nich o tom nemluví, podepisují prohlášení, což byl případ Phila Schneidera, který byl zavražděn, když o tomto začal hovořit. Pracoval 17 let jako geolog pro vládní temné projekty. Dosáhl bezpečnostní prověrky 3. stupně. Měl právo sdělovat informace veliteli základny, kde byl zaměstnán, šéfovi CIA a prezidentovi USA.

Následuje část záznamu přednášky Phila Schneidera.

„Phila jsem potkal osobně před dvěma lety. Tehdy pracoval pro vládu a příliš o tom nemluvil. Spřátelili jsme se, je to čestný člověk. Asi před rokem začal být znechucený establishmentem a NWO. Myslel si, že pracuje pro zdokonalení lidstva, pracoval jako geolog pro vládu a pro NATO, ale zjistil, že to bylo naopak. Minulou zimu a na jaře jsem ho vyzýval, aby vše zveřejnil a přednášel. Uskutečnil zatím přes 30 přednášek, všechny byly velmi úspěšné a zajímavé. Natolik úspěšné, že proběhlo od začátku roku 13 pokusů připravit ho o život. Všechny přežil, asi proto, že Bůh ho chrání, protože musí předat lidem zprávu. Takže bych rád přivítal pana Phila Schneidera, všechno je nahráváno a bude k dispozici později.“ /Potlesk/

[wp_ad_camp_2]

„Začal bych tím, že je třeba dávat pozor na nestřežené rozhovory. Jsem Phil Schneider, pracoval jsem 17 let pro americkou vládu jako geolog, letecký a strukturální inženýr. Je mnoho a mnoho témat, o kterých budu hovořit. Spoluvytvořil jsem metodu tryskání tvarovým nábojem (shaped-charge blasting) a laserové deflagrace hornin, což znamená, že hornina je doslova roztavena nebo přeměněna na prášek kombinací laserů a zbytek hornin pod tím je použito jako tekutý povlak, nátěr z achátu, je to tvrdý minerál typu křemene.“

Mezi roky 1977 – 1981 Phil Schneider pracoval pro Morrison-Knudsen, dodavatele pro ministerstvo obrany, a zhruba ve stejné době pro námořnictvo. Strávil několik měsíců v oblasti 51 jako „tlumočník“ mimozemšťana zadržovaného vládou, který byl popisován jako reptiliánská entita.

Phil se podílel na stavbě, analyzoval vrtání hornin a vrtání 1 – 3 mil podzemních šacht za účelem vybudování podzemních základen DUMBS v lokalitách Rusko, Vietnam, Nová Guinea, Saúdská Arábie, USA. Phil byl znechucen vládní agendou a v posledních dvou letech přednášel o vádních tajných kamuflážích, černém rozpočtu a UFO. Ačkoli nebyl schopen podložit svá tvrzení, zasloužil se o rozšíření vědomostí o skutečné vládě a jejím zjevném napojení na mimozemšťany.

17.1 .1990 byl nalezen mrtvý. Původně se mělo za to, že zemřel na mozkovou mrtvici, ale objevila se řada nesrovnalostí ohledně jeho smrti, které naznačovaly, že se jednalo o vraždu. Philovu manželku kontaktoval detektiv z  Clackamas County s tím, že bylo nalezeno „něco“ na Philově krku. Nebyly žádné stopy po sebevraždě. Phil vždycky říkal svým přátelům a rodině, že pokud by někdy „spáchal sebevraždu“, bude jisté, že byl zavražděn. Vnímal, že kvůli svým přednáškám vystavuje sebe a svou rodinu nebezpečí. Všechny jeho materiály z přednášek, mimozemské kovy, knihy o vysoké matematice, fotografie z Operation Crossroad, poznámky pro jeho knihu o mimozemské agendě byly pryč.

Takže ti, kdo vystoupí veřejně a promluví mohou zaplatit nejvyšší cenu, riskují život svůj i svých rodin. Já jsem žádné prohlášení nepodepsal, má data pocházejí čistě z mého výzkumu a od insiderů, se kterými jsem hovořil. Nikdy neodhalím identitu těchto lidí, slíbil jsem jim to, takže nemusí dopadnout jako Schneider.

Gene, děkujeme za tvoji tvrdou práci a odhodlání.

Pro tadesco přeložila hani

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
14 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře