Minulý týden unikl z Vatikánu dokument – 2 300 stránková zpráva – který potvrzuje, že papež František zakrýval vatikánský pedofilní kruh. V pátek zahynulo při letecké havárii 20 čilských biskupů, kteří veřejně potvrdili napojení na ten stejný pedofilní kruh, a to hned poté, co proběhlo setkání s papežem Františkem. https://yournewswire.com/20-priests-pedophile-ring-plane-crash/

František vůči obviněním ze zneužívání dětí imunní není. Mezinárodní soud v Bruselu 20. června roku 2014 shledal papeže Františka, generálního představeného Tovaryšstva Ježíšova Adolfa Pachona a arcibiskupa canterburského Justina Welbyho vinnými ze znásilňování, mučení, vraždění dětí a obchodování s dětmi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dramatický příběh papeže Františka a obchodování s dětmi nikdy nebyl předmětem mainstreamových médií, i přesto, že přes 48 očitých svědků potvrdilo, že Vatikán byl tučně uplácen za dodávky dětí přes jejich pedofilní kruh podnikatelům, politikům a členům evropských královských rodin uctívajících Satana.

Dvě dospívající ženy řekly Mezinárodnímu soudu, že je v letech 2009 a 2010 během své účasti na dětských obětech v Holandsku a Belgii znásilnil. Podle bývalého zaměstnance kurie v Římě, dětské oběti a vraždy probíhaly rovněž na hradě Caernarfon ve Walesu a na nejmenovaném francouzském zámku. Prokurátor předložil notářsky ověřená přísežná prohlášení dalších 8 lidí, kteří tvrdí, že byli svědky výše zmíněných trestných činů organizovaných Vatikánem.

Jiný svědek svědčil o tom, že byl přítomen během setkání s tehdejším argentinským knězem, biskupem Františkem a vojenské junty v době, kdy v Argentině probíhala Špinavá válka (1976 – 1983). Podle svědka František pomohl dopravit 30 000 dětí pohřešovaných politických vězňů do vatikánského pedofilního kruhu.

Některé z těchto dětí měly být pohřbeny na hromadném dětském pohřebišti ve Španělsku – co se tohoto místa týče, Vatikán nepřetržitě zamítal žádosti o vykopávky – stejně tak Vatikán odmítal vykopávky na přibližně 32 hromadných dětských hrobech, na kterých se podle odhadů nachází okolo 50 000 pohřešovaných dětí z anglikánské církve, Sjednocené církve Kanady, ale především z 80 katolických rezidenčních škol pro domorodé děti z celé Kanady.

Přihlásilo se 7 lidí, kteří byli očitými svědky dětských vražd na kanadských rezidenčních školách, či únosu 10 dětí ze školy Kamloops v Britské kolumbii královnou Alžbětou. Všichni svědci byly zabiti, nebo zemřeli za záhadných okolností krátce předtím, než měli svědčit u soudu ICLCJ, byli to: Louis Daniels, Harriet Nahanee, Nora Bernard, Johnny Bingo Dawson, Ricky Lavallee, William Combes a Harry Wilson.

Dokument BBC odhalil, že po dobu 50 let katolická církev obchoduje s dětmi ze Španělska. Do 90. let bylo přímo z porodnic ukradeno přes 300 000 novorozenců. Matkám bylo oznámeno, že jejich dítě bohužel zemřelo a bude pochováno v hromadném hrobu. Katolická církev údajně vydělala na adopcích 20 miliard dolarů. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2049647/BBC-documentary-exposes-50-year-scandal-baby-trafficking-Catholic-church-Spain.html

Podle zapečetěného dokumentu opatřeného z vatikánských archívů, byl papež František soudem také označen za pachatele satanistických rituálů obětování dětí, zatímco působil jako argentinský kněz a biskup. Stejně tak, jako 7 očitých svědků, kteří byli zavražděni, a 20 knězů, kteří zahynuli při leteckém neštěstí hned potom, co vyla zveřejněna zpráva o vatikánském pedofilním kruhu, jistý informátor/vyšetřovatel zmizel poté, co soudu poskytl kompromitující dokumenty z tajného archívu nacházejícího se pod Vatikánem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vatikánský dokument s názvem „Magisterial Privilege“ uvádí, že přijetí každého nového papeže do úřadu předcházela povinná účast na zabíjení kojenců a pití jejich krve při obětních rituálech Satanistického kultu devátého kruhu.

V souladu s tímto vražedným mandátem byla na 21. června 2018, ku příležitosti letního slunovratu, naplánována dětská oběť satanistického kultu vedená papežem Františkem Jorgem Mario Bergogliem, která se má konat ve švýcarské Ženevě  (právě před zasedáním Světové rady církví (WCC)). Děti pro oběti satanistického rituálu mají být dodány vatikánským pedofilním kruhem.

„O půlnoci letního slunovratu se v katolické bazilice Notre-Dame v Rue Argand v Ženevě uskuteční přísně střežená ceremonie. Účastnit se budou pouze vedoucí představitelé WCC a papež. Všichni jsme byli varováni, abychom o tom mlčeli. Je to ta samá bazilika, kde  v roce 2014 kvůli rituálním vraždám zmizely děti. Mám podezření, že jejich plánovaný pakt na 21. června bude uzavřen krví,“ sdělil informátor.

V červnu roku 2014 u soudu ICLCJ vyšetřovatel irského gardového policejního sboru před pěti soudci a 27 členy poroty svědčil, že na kostech téměř 796 dětí, které byl nalezeny v septiku irského římsko katolického kostela, byly objeveny známky rituální vraždy. Svědek svědčil o tom, že forenzní experti potvrdili, že devastace a rozkouskování dětí v masovém hrobě připomínaly obvyklé stopy rituální vraždy nebo dětských obětí.

Vrchní prokurátor ICLCJ rovněž prohlásil, že existuje spojitost mezi britskými, holandskými a belgickými královskými rodinami a zmizeními a zabíjením mohawských dětí anglikánskou církví královny Alžběty nebo anglikánskou indiánskou rezidenční školou Brantford v kanadském Ontariu. http://www.turtleislandnews.info/2013/03/28-mass-graves-of-indian-children-in.html

„Italská mafie ‚Ndrangheta získává své dodávky dětí díky hlubokým vztahům s římsko katolickou církví a jejími vrchními představiteli“ sdělil  Matteo Macceo, člen strany Partito Radicale (Radikální strany) italského parlamentu, Kevinu Annettovi z mezinárodního soudu ICLCJ. „Moderní mafie jsou ti samí lidé, kteří vedou katolickou církev a italskou vládu. Jsou k nerozeznání. Všichni jsou ve stejném klubu. Jejich největší obavy se týkají jejich majetku, který pramení z organizovaného zločinu – drog, obchodu se zbraněmi a lidmi.“

Pan Annett již také na vlastní kůži pocítil moc Vatikánu. Kanadský pastor se v Londýně zúčastnil shromáždění týkající se případu úspěšného soudního sporu soudního dvora ICLCJ  ve prospěch 50 000 chybějících domorodých dětí z Kanady. Annett byl zadržen, strávil noc ve vězení a následně byl deportován – a to vše bez jediného rozsudku. Od té doby již proběhly dva pokusy o jeho odstranění, zatím neúspěšně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vzhledem k historii Vatikánu by takovéto jednání nemělo být překvapením. Odmítnut soudy v Kanadě, Annettův Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu (ITCCS) strávil 20 let předkládáním případů chybějících indiánských dětí z Kanady mezinárodnímu soud. Důkazy si můžete prohlédnout v Annettově „Hidden No Longer„.

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.