Toto je otevřená výzva členům SPD Tomia Okamury a samotnému panu Okamurovi!!!

Vážení členové tohoto občanského hnutí!!!! Pan Radim Fiala se zpronevěřil volebním slibům, které na Svobodném vysílači několikrát svými ústy Tomio Okamura prezentoval. Tím slibem je podpora hnutí SPD o vypsání celorepublikového referenda o vystoupení Česka z EU a z NATO. Tento závazek popřel zmíněný Radim Fiala, místopředseda hnutí SPD v televizním pořadu na ČT, protože prohlásil, že SPD neusiluje o vystoupení z NATA.

[wp_ad_camp_1]

Jedním z důležitých slibů tohoto hnutí bylo také to, že nespokojení voliči budou moci odvolat politika, který se zpronevěří svým slibům, nebo slibům strany a hnutí. Tak začněte prosím jednat, abyste ukázali, jak je na tento slib, odvolávání politiků, připraveno samotné hnutí!!!!

Když jsme se po volbách bavili v redakci o tom, co bude největším zklamáním voleb, řekl jsem jasně:  „Myslím si, že to bude SPD. Ono bude největším zklamáním, protože se nebude schopno držet proklamovaných zásad. Jen čekám co se stane a co to potvrdí.“!

Vážení čtenáři, šiřte tuto výzvu ke všem členům a podporovatelů SPD. Naše redakce dá široký prostor všem členům. kteří by se chtěli k danému problému vyjádřit!!! 

Zdroj: http://www.nejvic-info.cz/vazeni-clenove-spd-radim-fiala-vam-dal-jedinecnou-prilezitost-dokazat-ze-spd-mini-odvolavanim-politiku-vazne/

tm komentuje. Tak jak neustále tvrdím, předvolební sliby jsou pouze sliby které zůstávají nesplněné, a když na dotyčné zatlačí vedení politických mafií, sliby se neplní. Jsou to přece jenom slova a ti, kteří by se to snažili přesto prosadit mohou dopadnoutí jako J.F. Kenedy. Raději budou u koryta a brát mrzký peníz a hodí národ za záda. Uvidíme jak se situace vivine. Dokud je vláda pod vedením jů ess áků, zbytečné cokoliv řešit…..

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.