…..myslím si, že nové norimberské procesy, které jsou již přichystané a pomalu se rozjely, nemají v období lidstva v Hotelu země obdoby. Byly to dopředu připravené vraždy obyvatel pod pokličkou farmako-mafie a lékařů, kteří jim šli na ruku. Tentokráte se ale spletli, a to dost….

QQQQQ QQQQ QQQQQ QQQQ

Po zavedení vakcín proti Covidu je u pilotů společnosti Southwest Airlines šestkrát vyšší pravděpodobnost úmrtí než obvykle.

Nemůžeme dopustit, aby Anthonymu Faucimu a jeho spolku patologických lhářů a vrahů prošla jejich globální kriminalita. Média hlavního proudu se ze všech sil snaží utajit děsivé účinky experimentálních léků na úpravu genů založených na Covid technologii, ale důkazy o tomto celosvětovém podvodném schématu vyplouvají na povrch.

Projekt Veritas se vrací s pomstou. Elon Musk obnovil jejich smazaný účet na Twitteru a s dvojnásobnou vervou se zaměřil na Big Pharma.

Útok na společnost Pfizer však není pro projekt Veritas ničím novým. Jistě si vzpomínáte, že v roce 2021 se vrhli do debaty o „povinném očkování“ a zveřejnili desetiminutové video, v němž vědci společnosti Pfizer vyzdvihovali výhody přirozené imunity.

Washington Times:

„Pokud je někdo přirozeně imunní, řekněme proto, že dostal COVID, má pravděpodobně lepší – ne lepší, ale více protilátek proti viru,“ říká pan Karl na záběrech skryté kamery. „Protože vakcína, jak jsem řekl, je protein, který je pouze na vnější straně, takže je to protilátka proti určité části viru.“

Pokračoval: „Když virus skutečně dostanete, začnete produkovat protilátky proti více částem viru, a to nejen proti vnější části, ale také proti vnitřní části, tedy proti samotnému viru.“

Projekt Veritas se do toho opět pustil a tentokrát zachytil skrytou kamerou „bombu“ společnosti Pfizer.

Vědec Chris Croce na skrytou kameru přiznává, že existuje souvislost mezi vakcínou a zánětem srdečního svalu… a všichni to vědí.

Vědec společnosti Pfizer Chris Croce věděl, že jeho experimentální mRNA „vakcína“ je pravděpodobnou příčinou myokarditidy.

Projde to Big Pharmě (a Faucimu atd.), nebo se tito zločinci dočkají zasloužené spravedlnosti?

To ukáže čas, ale jedno je jisté – nová republikánská Sněmovna má před sebou velký úkol. A slyšení ve stylu Treye Gowdyho, která v minulosti nikam nevedla, už nebudou stačit.

Je třeba, aby se s podobnými informacemi obrátili na naše republikánské zástupce ve Sněmovně reprezentantů ve Washingtonu a požadovali, aby zahájili seriózní nezávislé vyšetřování korupce a záměrného podvodu v podobě příběhu o Covidu, který šířili Fauci, CDC a farmaceutický průmysl.

Kirsch uvádí, že od zavedení Covid injekcí zemře u společnosti Southwest Airlines v průměru jeden pilot měsíčně. Dříve to bylo jedno nebo dvě ročně, říká. To nemůže být způsobeno Covidem, protože naprostá většina pilotů se nechala očkovat.

Kirsch dále uvedl, že počet případů pracovní neschopnosti pilotů je desetkrát vyšší od doby, kdy byli očkováni Covid vakcínou, a že se tak děje u všech leteckých společností, nejen u Southwest.

Todd Starnes píše o nečekaných a náhlých úmrtích zdravých dospělých lidí:

Dlouholetý zaměstnanec televizní stanice Fox News „nečekaně zemřel“ ve věku 47 let, jak uvádí několik zpráv.

Alan Komissaroff, vrchní viceprezident zpravodajství a politiky stanice Fox News, který nastoupil do jejího čela v roce 1996, utrpěl před téměř čtrnácti dny ve svém domě infarkt, informoval rodinný přítel.

Nikdo samozřejmě neřeší otázku vakcíny proti Covidu, kterou se pan Komissaroff pravděpodobně nechal očkovat, protože Fox News (a všechny ostatní velké zpravodajské organizace) po svých zaměstnancích očkování vyžadují.

A zde je závěrečná zpráva, která poukazuje na další aspekt škodlivých důsledků falešného narativu o Covidu:

Nedávná studie, která zkoumala dopad uzavírek (lockdownů) na návštěvnost kostelů v USA, zjistila, že pandemie „vedla k celkovému poklesu účasti na náboženských obřadech“ a že přibližně třetina Američanů již nenavštěvuje bohoslužby.

Zpráva, kterou v září zveřejnilo Pew Research Center a General Social Survey, zjistila, že prudce roste počet Američanů, kteří opouštějí křesťanství a stávají se ateisty, agnostiky nebo „nic konkrétního“.

Projde to společnosti Big Pharma (a Faucimu), nebo se tito zločinci dočkají zasloužené spravedlnosti?

To ukáže čas, ale jedno je jisté – nová americká Sněmovna ovládaná Republikány má před sebou velký úkol. A slyšení ve stylu Treye Gowdyho, která v minulosti nikam nevedla, už nebudou stačit.

Zdroj: 1, Zdroj: 2 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.