O svržení kabaly i přes všechnu nepřízeň – Trumpem, NSA, týmem Q i JFK mladším

Donald J. Trump nechtěl být prezidentem Spojených států amerických. Byl povolán týmem Q a organizací Earth Alliance (EA). Potřebovali člověka, který není součástí Deep State a který si mohl zaplatit vlastní kampaň.

Trump nechtěl kandidovat. Když se na Trumpa EA poprvé obrátila, odmítl. Během dvou týdnů mu ale bylo ukázáno vše, co NSA na Deep State, kabalu či ilumináty měla.

Na konci těch dvou strastiplných týdnů, z lásky k vlasti, lidskosti a pro lásku k bohem daným právům a svobodě, které by měly být automaticky dány všem bohem stvořeným duším, se Donald J. Trump rozhodl kandidovat na post prezidenta Spojených států amerických a drtivě vyhrál.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Od chvíle, co Trump usedl do úřadu, svůj prezidentský plat ve výši 400 tisíc amerických dolarů daroval, a jeho podniky přišly o peníze. Stal se americkým prezidentem s posvátným porozuměním těmto slovům: bůh, země, služba a láska.

Rok předtím, než Trump 16. června 2015 oznámil svou kandidaturu, Kim Clement v kázání ze dne 22. února 2014 řekl: „Trump byl Boží volba! Je to génius. Uškrtí nepřátele Západu, nebo skutečného Izraele.“

„Budou křičet ‚obvinit, obvinit‘, ale to se nestane. Přijde to velmi nenápadně. Je to muž modlitby, vybraných slov, ale není mnohomluvný. Lze dokonce říci, že nemluví dostatečně.

„Lidé se ptali, jak zabít obrovský socialistický Deep State. Bůh řekl: „Toho muže jsem umístil mezi vás. A ti, kteří ho odmítnou, budou šokováni, jak rychle toho obra sejme. Budou se mu smát, ale božský plán, který jsem Vám seslal, je brilantní!“

Druhým klíčovým bodem je, že je třeba jasně pochopit, co je adrenochrom, protože říše zla, tj. Deep State, Ilumináti a Kabala, kterou Trump společně s týmem Q, Aliancí a NSA porazil, je spolu s jejich přisluhovači tím nejstrašnějším odporným nejtemnějším zlem, které kdy od pradávného Stvoření na Zemi existovalo –získávají adrenochrom z andělských nevinných vyděšených dětí, které mučí a pak vraždí ve svých chorých, odporných a hrůzostrašných satanských rituálech.

Jedna má přítelkyně, nadaná léčitelka, která pracovala s přeživšími mnoho let, mi vysvětlení adrenochromu dala. Bylo to však až příliš ohavné a nemyslela si, že široká veřejnost je na to připravena. Takže místo jejího vysvětlení vám předáváme výmluvnou definici od Sachy Stona, který 24. dubna letošního roku řekl: „Adrenochrom je psychoaktivní molekula, která se aktivuje v lidské krvi při mučení lidského subjektu nebo oběti. Stejně jako si kočka pohrává s myší, než ji vykuchá, vytáhne jí ledviny a pomalu ji zabije. Kočičím druhům je známo, že čím více adrenalizujete krev oběti, tím více prány nebo životní síly můžete přijetím této krve navodit.

„Zjednodušeně řečeno, tyto sociopatické sub-lidské entity, které se množí v Hollywoodu a na velkém plátně, mezi popovými hvězdami jako jsou The Rock Gods, mezi sportovními idoly, v řadách politického vedení, královských rodin, a stejně tak i na předních pozicích v korporatokraciích, oligarchiích a mocných technokraciích, které existují ve vládě, v bankovním sektoru, v komerční aréně i ve vojenské průmyslové konkurenci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Tito lidé jsou různě spojeni krevní smlouvou v dlouhotrvajícím krvavém ritualismu. Zní to absurdně, asi jako špatný scénář z Batmana, ale skutečné je to bohužel až příliš. A faktem je, že to pokračuje stále dál. Molekula adrenochromu je pravděpodobně nejcennějším prvkem na Zemi, s vyšší hodnotou, kterou si člověk dovede představit, vyšší než má platina nebo dokonce Helium-3, které lze získat pouze z Měsíce.

„Takže skutečnost je taková, že při sběru krve, když dostanete pránový nával podobný hyperdimenzionálnímu kokainovému návalu, nejprve terorizujete oběť a provádíte ten nejabsurdnější satanský rituál, který má pro tuto ďábelskou vrstvu prvořadý význam.

„To, co požadují, je ukotvení v časové rovině [pozemské], protože se již vzdali svého vědomí a svého svědomí. Jejich Duchovní svátost byla natolik porušena jejich vlastní volbou, když se vzdali nebo zřekli svého pravého svědomí, že již byli vehnáni a jsou nyní pod vzdáleným vlivem Egregore, nižší astrální inteligence nebo démona, chcete-li se na to dívat tímto způsobem.

„Podstatné je, že jsou to pod-lidé, ne Homo Sapiens Universalis. Chybí jim schopnost empatie, soucitu, lásky nebo být milováni a mé srdce se kvůli tomu od nich odvrací.

„Ale to byla opět chronologie a patologie volby, kterou učinili a přijali všichni. Takže se dostali do bodu, kdy jediný způsob, jak se skrze ně může energie v Časové / Zemské říši ukotvit, je pokračovat v nasávání adrenochromu nebo traumatizované krve. Zjednodušeně řečeno proto.

„Proč jsou batolata sodomizována a znásilňována má důvod v tom, že se jedná o převrácení kundalini. Je to technika, která převrací životní sílu, pránu, kundalini, chi oběti, aby vyvolala nebo převedla tu velmi hyperdimenzionálně aktivní životní sílu na pachatele.

„Je to hrozně ošklivá věc. Ale když se dostanete do pokročilého satanismu, je to hra, kterou buď hrajete, nebo zahynete, protože jakmile se naučíte o pití krve a o tom, že jste povinni vstoupit do krevní smlouvy, je obvykle příliš pozdě na to, abyste se vymanili.“

Tohle, přátelé, je to, co prezident Trump, tým Q, NSA a EA hladce porazili – armádu démonů, kteří řádili na této požehnané Zemi a infikovali každý aspekt našich životů ďábelským vězněním.

Poté, co byly všechny jejich zločiny veřejně vyhlášeny a tresty vyneseny podle pozemských i Božských tribunálů – začne pro Gaiu, její království, Lidstvo a naše děti Nový Svět Světla, Svobody, Lásky, Vlídnosti, Hojnosti, Zdraví a Míru.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A nebudeme muset čekat na zázraky dlouho, protože RV, GCR, NESARA a GESARA jsou na dobré cestě.

Charlie Freak řekl, že CNN je nyní pod kontrolou prezidenta Spojených států amerických, Donald J. Trumpa. Boris Johnson a britská vláda jsou rovněž pod kontrolou prezidenta Spojených států amerických, NSA, Q-plánu a týmu Q. Tohle VŠECHNO řídí tato skupina. Všechny vlády na Zemi, všechny z těch, které kapitulovaly před Trumpem od roku 2017 do začátku roku 2019.

„Dal si 6 měsíců na úklid domu a čištění bažiny Washingtonu DC a pak odjel do Saúdské Arábie. V létě 2017 potřeboval ze všeho nejdříve odjet právě tam. To má svůj důvod.

„Je to opravdu na nás. Kdybychom tak tvrdě nespali, nic z toho by se vůbec nemohlo stát.

„Měli jsme se probudit už nad kartony od mléka s tvářemi POHŘEŠOVANÝCH DĚTÍ před 30 až 40 lety, kdy se všechny tyto děti ztratily. Proč se jich tolik pohřešuje a proč je tolik dětí na Mléčných kartonech?

KOLIK JE ROČNĚ POHŘEŠOVANÝCH DĚTÍ

V USA – 800 tis.

Ve Velké Británii – 230 tis.

V Německu – 100 tis.

V Kanadě – 50,5 tis.

V Mexiku – 45 tis.

V Brazílii – 40 tis.

Ve Francii – 39 tis.

Celkově tedy 1,264 milionu pohřešovaných dětí ročně, o kterých víme.

„Jsme za to zodpovědní všichni. Ale vnímejte to jako příležitost. Následujících 6 měsíců je pro vás všechny příležitostí stát se takovým hrdinou, jakým jste vždy chtěli ve svých očích být. Věřte v Sebe! Důvěřujte Plánu, že existují dobří lidé bojující proti nejzvrácenějším a nejzlejším lidem ve Stvoření. Vstaňte a buďte toho součástí! Podpořme je, jsme Digitální válečníci. Buďte silní pro své děti, jací vlastně už jste, neseďte a nemyslete si, že „Trump se o všechno postará.“ Ne, je to Vaše země. Ne jejich.

„Všechno je o Donaldu Trumpovi a zkratce týmu Q „DECLAS“. Je to zkratka pro De-Classified, což znamená odtajněný / zpřístupněný / zveřejněný. Hlavní lidi za tím vším byli ti z NSA. Jakmile armáda dostala přístup ke všudypřítomným kamerám, špionážním technologiím, vašemu mobilu a všem informacím o vás, a tyto informace se staly dostupnými, skupina lidí v armádě řekla, „Tohle je naše šance získat moc a převahu, tohle je naše chvíle a musíme podle toho jednat.“

„Neboť zřejmě nevědí, že přisluhovači kabaly nebo pěšáci, ať už se v pozadí skrývá kdokoliv, jsou stejně zranitelní jako my. A tak to, co se děje, přátelé, od 9-11 (jak zlé, že Bůh 11. září 2001 zabil Boha), to byla jejich symbolika. Lhali nám všem do očí o tom, co se chystají udělat a dokončit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„A Koronavirus prostřednictvím 5G věží. Bezdrátový signál 5G byl jejich ránou z milosti, jejich vražedný výstřel na nás. Když Hilary nevyhrála volby, všechno se zvrtlo, a co vy všichni potřebujete pochopit je, že oni dodnes nechápou, že prohráli volby v roce 2016 s Donaldem Trumpem, když je usilovně manipulovali ve svůj prospěch. Stroje byly zmanipulovány ve všech klíčových státech. Trump ve skutečnosti drtivě vyhrál. Pro Trumpa triumf napříč celou zemí. Kdyby vyhrála Hilary, už bychom byli v táborech FEMA (federální agentury pro zvládání krize) a uzamčeni v našich domovech. Ti z nás, kteří by jim nevyhověli, by byli v táborech FEMA nebo v pytlích na mrtvoly.

„Takže to všechno začíná symbolem DECLAS, odtajněním, které přichází od NSA (Národní bezpečnostní agentury – kontrarozvědky USA). Špehovali je, mají v rukou všechno a NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TENTO PŘICHÁZEJÍCÍ PLÁN.

„Julian Assange byl velký hráč. Nakonec, až o Julianu Assangeovi vyjde pravda najevo. Ach, měl jsem si toho všimnout. Je tu pozoruhodná fyzická podoba mezi dr. Johnem G. Trupem, strýcem prezidenta USA a Julianem Assangem.

„John George Trump (21. srpna 1907 – 21. února 1985) byl americký elektroinženýr, vynálezce a fyzik. V letech 1936 až 1973 byl profesorem na Massachusettském technologickém institutu, byl držitelem Národní medaile za vědu a členem Národní akademie inženýrství. John Trump se stal známým díky rozvoji rotační radiační terapie. Společně s Robertem J. Van de Graaffem vyvinul jeden z prvních rentgenových generátorů o napětí milionu voltů. Byl to strýc Donalda J. Trumpa z otcovy strany. ~ https://en.wikipedia.org/wiki/John_G._Trump.

„Assange ve skutečnosti zatčený není. Všechno to byla lest mainstreamových médií, aby se k němu dostala a určitým způsobem ho ocejchovala. Sehrál velmi nebezpečnou roli. Nic z toho nebylo pro Juliana Assangeho bezpečné ani snadné. Vystavil se riziku, ale pak to udělala i celá Trumpova rodina.

„V Trumpově rodině, o které mluvíme, je toho mnohem více, co se teprve ukáže. Ještě nevíte všechno, nevíte, co bude následovat. V této rodině se již brzy vyjde na světlo další člověk, který bude moci v následujících měsících zazářit vcelku významně, protože se jedná o technologii a výrobu elektřiny zdarma prostřednictvím Tesly.

„Generální prokurátor Barr byl připraven s dostatečným předstihem na to, až přijde CIA. Už dávno si díky Kennedyům uvědomili, že CIA je již příliš daleko a příliš nebezpečná na to, aby se ji pokusili zničit, že je tam venku příliš mnoho jejích chapadel, takže se ani nepokusili CIA sejmout, prostě je jen odřízli. CIA je nyní tím, čím vždy byla, jen je to teď jasněji vidět. Zlotřilá agentura. Jsou tu pro 13 rodin a to je vše, komu se zodpovídají. JFK řekl, „Rozštípu CIA na tisíc kousků a rozptýlím ji do větru.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

13 pokrevních rodin

1 – Borgiové (House of Borja)

2 – Breakspearové (House of Breakspeare)

3 – Somagliové (House of Somaglia)

4 – Orsiniové (House of Orsini)

5 – Contiové (House of Conti)

6 – Chigiové (House of Chigi)

7 – Colonnové (House of Colonna)

8 – Farneseové, někdy také Parmští (House of Farnese)

9 – Medicejové (House of Medici)

10 – Gaetaniové (House of Gaetani)

11 – Pamphiliové (House of Pamphili)

12 – Esteové (House of Este)

13 – Aldobrandiniové (House of Aldobrandini)

„Generální prokurátor Barr získal spoustu informací, které jim pomohly pochopit roli CIA v tom všem a odhalit, co se pravděpodobně chystají udělat, až se to všechno semele, takže DECLAS je vším, protože NSA a Trump mají všechno.

„V červnu 2017, po pouhých 6 měsících ve funkci, Trump z větší části vyčistil většinu bažiny, restrukturalizoval Ministerstvo spravedlnosti a FBI, což je nejdůležitější, a některé další klíčové kanceláře blíže k domovu, blíže k prezidentovi Spojených států, byly vyklizeny a řádní lidé, kteří čekali v postranní části jeviště, do nich byli dosazeni.

„V létě 2017 odjel Trump poprvé do Saúdské Arábie. V té době navštívil korunního prince Al-Valída bit Talála. Al-Valíd se dostal do hry s adrenochromem a sklizně dětí, a Saudská Arábie začala zavádět masivní tunelové podzemní sítě, protože Al-Valíd byl vtažen kabalou / 13 rodinami jako velký hráč, jeden ze tří hlavních zbraní jejich kabalové výzbroje.

„Mezi přisluhovači byl vznešeným jedincem s obrovskou mocí. Al-Valíd byl jedním z klíčových přisluhovačů tím, že se stal opravdu zlým a byla spousta Saúdů, kterým se to nelíbilo. I proto bylo třeba se Al-Valída zbavit jako prvního.

„Mainstreamová média jsou plná takových článků, například CBS zpravodajství. Udělejte si vlastní průzkum o tom, co se dělo poté, jakmile Trump v červenci 2017 opustil Saúdskou Arábii. Al-Valíd byl zatčen, sesazen a na jeho místo usedl Mohammed bin Salman (Korunní princ Saúdské Arábie), který nebyl spokojen s tím, co Al-Valíd dělal.

„Al-Valíd osobně vybral Obamu jako někoho, s kým by mohli spolupracovat, povznést moc, je tím, kdo financoval Obamu. Obama má ve skutečnosti muslimský původ. A Al-Valíd ze Saúdské Arábie byl ten, kdo rozhodl, že z Obamy udělají lynč amerických prezidentů.

„Pokud si toho nejste vědomi, Obama byl předáván jako sexuální hračka na těchto velkých shromážděních mocných mužů. Byl sodomizován, což vysvětluje o Baracku Obamovi mnoho, ale to ho za nic neomlouvá. Stačí vědět, že měl drsnou výchovu, takže byl zralý pro výběr, a pro to, aby ho Al-Valíd financoval. Al-Valíd nechal Saúdskou Arábii významně investovat do adrenochromu a obchodování se sexem s dětmi, a trýznění a vražd těchto dětí kvůli adrenochromu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Když tedy Trump přijel v létě 2017 do Saúdské Arábie, předložil všechny dokumenty. A udělal to tak všude jinde. Měli obrovské složky, v nichž byly veškeré dokumenty, fotografie, disky, CD a DVD. Ta CD a DVD měla fantastickou hodnotu, protože na nich byly záběry toho, jak prováděli ty nejstrašnější věci.

„NSA má nyní v rukou na tyto lidi všechno. To, co je děsilo nejvíce, byly právě ty DVD kompilace jejich největších hitů zla / hrůzných činů. Hned první den, kdy tam Trump přijel, rozdal jim všechny tyhle věci. Druhý den korunní princ i král předali veřejnou kontrolu nad Saúdskou Arábií Donaldu J. Trumpovi.

„Víme to, protože veřejně uspořádali rituál tance mečů, což je v muslimské kultuře velká věc. Meč totiž drží jen král. Ale my tu máme fotografie – a kdo na nich drží meč? Kdo je v samém středu a na vrcholu pódia? Kdo má podporu všech ostatních? Donald J. Trump drží meč. Je ve středu státu. Je Saúdská Arábie, kdo veřejně kapituluje. Na jedné z fotek, které máme, je vidět, jak saúdský král vypadá – jako by měl zemřít. Velmi trpí bolestí z toho, co se kolem něho děje.

„Předali klíče od Saúdské Arábie Donaldu J. Trumpovi. V létě 2017. To byl krok č. 1.

Sepsal John Brown

Pro tadeso přeložila jena 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.