…..je na 1000% prokázané, že nedostatek kyslíku kvůli roušce způsobuje nenávratné neurologické škody na mozku. Nedají se léčit. V první řadě způsobuje bolesti hlavy, malátnost, neschopnost správně myslet, pomalé reakce a mnohé jiné.

QQ:QQ QQ:Q5:Q5

Výroba paskvilů pokračuje. Vláda nechá obchody otevřené, ale nedovolí do nich chodit

Politici se začínají chytat do svých pastí a nevědí co mluví. Nahlédněte do novin a přesvěčte se sami. Taková nařízení jsou možná snad jen od psychopatů. Kvůli nedostatku kyslíku ani nevědí, co dělají a co říkají.

Zde jsou výtažky z článku z MSM na seznamu:

Lidé ale o víkendu nové pravidlo často nedodržovali, v pondělí ho vláda upravila tak, že umožňuje odnést si z restaurace s sebou nealkoholický nápoj a také prodej nealkoholických nápojů s sebou. Premiér Babiš zákaz, který sám podepsal, později označil za „totální nesmysl.”

Vládní nařízení zakazuje prodávat z výdejových okének „rozlévané nebo na místě připravované nápoje k okamžité konzumaci.“ Babiš to označil za „totální nesmysl.“

„Oni mi to vysvětlili, ale já to ani tak nechápu. To se nedá pochopit,“ řekl. „My jsme nevěděli ani, že tohle z toho může vypadnout,“ uvedl k usnesení, pod nímž je podepsán. „Epidemiologové to chápou, já to nechápu,“ poznamenal.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další citace z novin:

Zákazy piva a kávy musela vláda opravovat

Minulý týden ve čtvrtek vláda z dříve zavedených omezení odstranila kritizované pravidlo, podle kterého restaurace nesměly prodávat pivo do džbánku a lidé si na vánočních trzích nemohli koupit alkohol v lahvích. V nové verzi ale vyhláška zakázala prodej jakýchkoliv rozlévaných nápojů včetně nealkoholických ke konzumaci v restauraci nebo hospodě. Podle ministerstva vnitra šlo o tiskovou chybu, kabinet text usnesení ve čtvrtek opravil. Chybné znění však vyšlo ve Sbírce zákonů.

tm komentuje: Jóóóóó, tak oni to už dávají dokonce do zákonů? No to snad není ani mmožné. Je to omezování osobní svobody bez jakýchkoliv reálných podkladů…..

Nové opatření schválené v pondělí zavádí omezení volného pohybu přes den mezi 05:00 až 23:00. Lidé mohou ven jen z vybraných důvodů. Mezi výjimky patří vedle cest za prací, za rodinou, k lékaři nebo kvůli vyřízení neodkladných úředních záležitostí také cesty nutné k obstarávání základních životních potřeb. Opatření výslovně umožňuje nákupy potravin, léků, drogistického zboží nebo krmiv pro zvířata, cesty za nezbytnými finančními a poštovními službami nebo pro pohonné hmoty. Třeba nákup oblečení nebo keramické dárkové sady by tak byl porušením zákazu, upozornily Lidovky.

A další paskvily si můžete přečíst v MSM zde

Má ještě někdo zdravý rozum?????

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.