…..je na 1000% prokázané, že nedostatek kyslíku kvůli roušce způsobuje nenávratné neurologické škody na mozku. Nedají se léčit. V první řadě způsobuje bolesti hlavy, malátnost, neschopnost správně myslet, pomalé reakce a mnohé jiné.

QQ:QQ QQ:Q5:Q5

Výroba paskvilů pokračuje. Vláda nechá obchody otevřené, ale nedovolí do nich chodit

Politici se začínají chytat do svých pastí a nevědí co mluví. Nahlédněte do novin a přesvěčte se sami. Taková nařízení jsou možná snad jen od psychopatů. Kvůli nedostatku kyslíku ani nevědí, co dělají a co říkají.

Zde jsou výtažky z článku z MSM na seznamu:

Lidé ale o víkendu nové pravidlo často nedodržovali, v pondělí ho vláda upravila tak, že umožňuje odnést si z restaurace s sebou nealkoholický nápoj a také prodej nealkoholických nápojů s sebou. Premiér Babiš zákaz, který sám podepsal, později označil za „totální nesmysl.”

Vládní nařízení zakazuje prodávat z výdejových okének „rozlévané nebo na místě připravované nápoje k okamžité konzumaci.“ Babiš to označil za „totální nesmysl.“

„Oni mi to vysvětlili, ale já to ani tak nechápu. To se nedá pochopit,“ řekl. „My jsme nevěděli ani, že tohle z toho může vypadnout,“ uvedl k usnesení, pod nímž je podepsán. „Epidemiologové to chápou, já to nechápu,“ poznamenal.

 

 

Další citace z novin:

Zákazy piva a kávy musela vláda opravovat

Minulý týden ve čtvrtek vláda z dříve zavedených omezení odstranila kritizované pravidlo, podle kterého restaurace nesměly prodávat pivo do džbánku a lidé si na vánočních trzích nemohli koupit alkohol v lahvích. V nové verzi ale vyhláška zakázala prodej jakýchkoliv rozlévaných nápojů včetně nealkoholických ke konzumaci v restauraci nebo hospodě. Podle ministerstva vnitra šlo o tiskovou chybu, kabinet text usnesení ve čtvrtek opravil. Chybné znění však vyšlo ve Sbírce zákonů.

tm komentuje: Jóóóóó, tak oni to už dávají dokonce do zákonů? No to snad není ani mmožné. Je to omezování osobní svobody bez jakýchkoliv reálných podkladů…..

Nové opatření schválené v pondělí zavádí omezení volného pohybu přes den mezi 05:00 až 23:00. Lidé mohou ven jen z vybraných důvodů. Mezi výjimky patří vedle cest za prací, za rodinou, k lékaři nebo kvůli vyřízení neodkladných úředních záležitostí také cesty nutné k obstarávání základních životních potřeb. Opatření výslovně umožňuje nákupy potravin, léků, drogistického zboží nebo krmiv pro zvířata, cesty za nezbytnými finančními a poštovními službami nebo pro pohonné hmoty. Třeba nákup oblečení nebo keramické dárkové sady by tak byl porušením zákazu, upozornily Lidovky.

A další paskvily si můžete přečíst v MSM zde

Má ještě někdo zdravý rozum?????

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.