…..pokud ještě nevíte, proč poslední roky vládne v EU klimaterorizmus a šíří se jako rakovina po celé Evropě, bylo by dobré si přečíst následující článek, který Vám všechno vysvětlí. Až nebude jídlo, zemřou díky GMO řepce na našem kontinentě všechny včely a nebude jídlo, rádi lidé přijmou následující zvěrstva na ně připravená….

09:54

 

 

We Are Here At Home .com
[wp_ad_camp_1]

„TTIP“ ZROZENÍ NEJVĚTŠÍ ZLOČINECKÉ DOHODY V DĚJINÁCH LIDSTVA. V PŘÍSPĚVKU NAJDETE ODPOVĚDI NA ZÁSADNÍ SOUČASNÉ OTÁZKY, VČETNĚ TOHO, KDO JSOU PŘESNĚ TI ILUMINÁTI A JEJICH PŘEDSTAVA NOVÉHO ŘÁDU.

TTIP, co to je? O dohodě s USA nic netuší 61 procent Čechů

Na západě kvůli ní lidé vychází do ulic, Češi o ní ani neví. O chystané dohodě o volném obchodu mezi Evropskou unií a Spojenými státy neslyšelo 61 procent dotázaných. Asi pětina občanů informace o smlouvě nazvané Transatlantické obchodní a investiční partnerství (TTIP) sice už zaznamenala, neví však, čeho se týká.

(Poznámka k videu : jak se dějiny neustále opakují, jen slova a význam slov se mění …člověk zůstává, ale opět nepoučen. EU v silném paktu s USA a jeho vlivu nás postupně přivádějí na konec společné cesty. Slova mistra Jana Husa nejsou až tak pustá k současnému stavu a dění v Evropě. Jak opět nadčasové. )

☆ LEGÁLNÍ PRIVATIZACE EVROPY AMERICKOU VLÁDOU

Proč vlastně taková dohoda vzniká? A komu pomůže především? Dohoda nemá pevně stanovené právní rámce, tak jako by měla nějaká smlouva, nicméně konkrétně TTIP spoléhá na nezájem občanů v nastávajícím chaosu a nechuti se starat o takové malichernosti, jako je privatizace Evropy americkou vládou.

☆ JE TŘEBA POCHOPIT POČÁTEK VZNIKU *R* KLANU CO NÁM VLÁDNE

Vezmeme to trošku od začátku, abychom lépe pochopili, kdo má především zájem zničit Evropu a čerpat z jejího potenciálu. Intelektuálové si to přečtou celé aby to chápali v širších souvislostech. Vy netrpělivý, co nemáte čas na tzv. kraviny kolem, sI přečtěte jen poslední odstavec, ať vás třeba nezdržuji.

☆ NAIVITA A SPĚCH VYČERPÁNÍ OBYČEJNÉHO ČLOVĚKA S TÍM SE POČÍTÁ ..NĚJAKÁ JEHO PRÁVA ELITU VŮBEC NEZAJÍMAJÍ.

Především nebuďme opravdu naivní. V dnešní době rozhodují pouze kontakty, informace a finance. !!!! Nějaká práva elitu vůbec nezajímají. Vlastně o ně ani nejde! Konspiračních teorií existuje hromada, pokusím se tedy spojit nějaké informace, které ověřit lze. Abychom opravdu pochopili co se dnes vlastně děje a proč začnu nacizmem, tedy druhou světovou válkou a profitem z tohoto svinstva, které nelze nijak ospravedlnit. Hitler pochopitelně válku musel z něčeho financovat. Tak jako nyní zadlužená amerika. Celkem se to Hitlerovi dařilo krádežemi i vraždami, ale podíl na tom mají i USA. Tu skutečnou chamtivou elitu není problém identifikovat. Začnu třeba rodem Rothschildů. (Jmění z dřívějších válek – již v r. 1774 Amschel Mayer (Bauer) Rothschild na shromáždění dvanácti nejbohatších mužů Pruska ve Frankfurtu uvedl:

■ „Války by měly být řízeny tak, aby národy obou stran upadly hlouběji do dluhů.“ Dále na stejném setkání informoval: „Paniky a finanční krize by měly nakonec vyústit v celosvětovou vládu, nový řád celosvětové vlády.“) ■

Pokud jste viděli Grimma a slyšeli zmínku o „královských rodinách“ – berte to jako fakt! Elita vlastní řadu „mozkových trustů“, které pracují na expanzi, konsolidaci a pokračování její nadvlády nad světem. Královský institut mezinárodních záležitostí (RIIA), CFR, skupina Bilderberg, Trilaterální komise a mnoho dalších podobných organizací jsou zcela financovány elitou a pracují pro ni!

☆ ROTHSCHILDOVÉ A ROCKEFELLEROVÉ NEDOTKNUTELNÝ ŽIDOVSKÝ KLAN

Rothschildovské banky v Německu zásobovali nejenom Hitlera, zatímco profitovali i z půjček na opravu válečných škod. Jejich banky v jiných státech pochopitelně fungovaly protisměrně. Přestože se vždy jednalo o Židovský klan, vždy byli nedotknutelní. Dnes mají i například významné postavení v Trilaterální komisi a Bilderbergu, jehož se účastní i Karel Schwarzenberg. (též z rodu Kolaborantů & je smutné, že v ČR tento člověk, coby člen Trilaterální komise a účastník Bilderbergu má zřejmě nejvyšší moc) No a dnes s pomocí FEDU, jehož byli zakladateli, kontrolují každý dolar na planetě. Pak bychom mohli spojit třeba Rockefellery s klanem Bušů.

[wp_ad_camp_1]

☆ KOŘEN ZLA DRUHÉ DEKÁDY 20 STOLETÍ

David Rockefeller a Prescott Bush (otec George Bushe) byli představiteli (Prescott Bush nejenom) Standart Oil spojené s Union Bank a Chase Bank. Oba rody získaly své první velké jmění právě ze spolupráce s Hitlerem. To, že jedna ze společností, které jsou pozůstatkem Standart Oil, je právě firma Chevron, která měla na Ukrajině zrovna ve válčících lokalitách těžit břidlicový plyn, je taková třešnička. Druhá firma co tam měla těžit je Shell, která rovněž zásobovala Hitlera a byla partnerem právě Standart Oil. Takže nic nového.

☆ SHELL JAKO SPOLUPACHATEL

■ Možná bych mohl okrajově zmínit, že to byla firma Shell, která měla v Libyi kontrakt s Kadáfím. A nyní se snaží urvat proudy černého zlata v Sýrii. A z ropných peněz pak byl financován útok třeba na PanAm 103 nad Lockerbie pod tichou taktovkou USA. Zvrácené? Ano a to velmi. ■

● David Rockefeller byl zároveň i u zrodu OSN, jehož členy jsou dnes muslimské země, kde se popravuje na náměstí jak ve středověku, takže je OSN spíše pro smích (záleží na tom, čí zájmy prosazuje). Další významná jména jsou Henry Ford a pak i ředitel General Motors Du Pont. Oba vyznamenáni řádem orla panem Hitlerem.

● Světové firmy které podporovaly války a nacizmus
Bohužel se na seznamu sympatizantů Hitlera vyskytují i taková jména, jako: Charles Lindbergh – profit Curtis-Wright Aviation Corporation, Joseph Kennedy (JFK otec), Pak už jen poměrně známá jména firem, které také profitovaly z obchodu s Hitlerem: Westinghouse (ten který profitoval z Hitlera a dnes chce stavět Temelín) General Electric, Coca-Cola, Chase Bank, Random House publishing, Kodak, Hugo Boss (uniformy pro Hitlera).

● IBM -podpořila holokaust
Je též velmi smutné, že se také firma IBM podílela na holokaustu dodávkami technologií, které již tehdy umožňovaly vést Hitlerovi databáze, díky kterým skončilo ještě více lidí v koncentračních táborech smrti. (Neamerické známé firmy, které měli profit: Nestlé a k mému smutku Siemens, který se podílel na projektování a stavbě plynových komor.)

☆ ŽIDOVSKÉ PENÍZE ZPŮSOBILY NEJVĚTŠÍ VÁLKY V DĚJINÁCH

Je více než prokázané, že věchy větší války včetně holokaustu nějak souvisí s „židovskými penězi“. Což je aspekt, kterému nejsem schopen porozumět. Jméno Rothschildů a Rockefellerů se rovněž objevuje ve spojení se slovem eugenika. Kdo chce, informace si najde. Proč to říkám? Protože tento výzkum byl spojen i s koncentračními tábory a jménem Josef Mengele.

☆ STYLU AMERICKÉ VÁLEČNÉ I EKONOMICKÉ PROPAGANDĚ BY ZÁVIDĚL I HITLER A GOEBBELS

Podle politologů v USA, je druhá světová válka vnímána govermentem obecně jako „dobrý obchod“ a dnes tedy logicky zase pokračuje v podpoře Neonacizmu na Ukrajině. (Johnem McCainem) Bez zajímavosti není ani to, že v Ukrajinské správní radě pro energie sedí syn Joe Bidena. Toho Bidena, který v roce 1999 nahlas vyřknul větu: „Všichni Srbové by měli být umístěni v koncentračních táborech nacistického stylu.“ („Naše krvavá Madla“ souhlasí, prachy nesmrdí.) Victoria Nuland (slavný výrok „fuck of EU“) coby náměstek amerického ministra zahraničí pro Evropu otevřeně přiznala, že vláda USA nasypala od roku 1991 na Ukrajinu více než 5 miliard dolarů na podporu demokracie.

☆ AMERIKA ZÁMĚRNĚ SABOTUJE JAKÉKOLIV PŘÍMĚŘÍ. KLID A MÍR JE KONTRAPRODUKTIVNÍ.

Americké noviny dokonce píší, že další sankce proti Rusku nebyly třeba, protože Rusko kývlo na příměří, aby se zabránilo dalším sankcím. Byla to „západní“ nabídka, na ustoupení z hospodářské války. Obama a NATO se ale pokusili sabotovat příměří falešnými tvrzeními o ruské invazi a další propagandou

☆ NA SVĚTĚ JE 10 MEGA KORPORACÍ KTERÉ NEJVÍCE PROFITUJÍ Z KAŽDÉHO VÁLEČNÉHO KONFLIKTU NA TÉTO PLANETĚ 9 Z NICH PATŘÍ DO SKUPINY HVĚZD A PRUHŮ.

Od konce druhé světové války, se USA snaží všemi dostupnými prostředky zlikvidovat Sovětský svaz, dnes Rusko, ve svém fanatickém boji proti „komunizmu“. Mnozí sociologové však tvrdí, že to není boj za „demokracii“, ale boj o světovou nadvládu. V rámci společenského „business“ modelu společnosti rozkládají lidské sociální vazby, morálku a celkově způsobují úpadek společnosti.

[wp_ad_camp_1]

 

■ Člověk, který musí sledovat pouze práci, je velice snadno ovladatelný. Na rozdíl od člověka, který preferuje rodinu, sociální vazby a je nezávislejší. Takový člověk je pro ně „hrozbou“. ■

☆ PŘEDEVŠÍM MUSÍME ZNIČIT TRADIČNÍ HODNOTY V TRADICI JE SÍLA A JEDNOTA, ŘÁD A POŘÁDEK. TO SE NOVÉMU ŘÁDU NEHODÍ!

Nelze si nevšimnout, kterak USA business goverment v rámci boje za „lidská práva“ využívá gayů, lesbiček, feminizmu a dalších „hnutí“, která způsobují rozpad rodiny a tradičních hodnot. Když nepomáhá ani to, podporuje náboženské fanatiky (Viz. podpora mudžahedínů na začátku války v Afganistánu, v roce 1979. USA tehdy vlastními silami a penězi vybudovali Al-Káidu, dnes ISIL.), takže mnohé následné války na Blízkém východě a více méně polotajné dohody se Saudskou Arábií, se odehrávají kvůli snadnému přístupu k ropě. Což má za následek nejenom „Arabské Jaro“, vzestup islámu (ISIL), ale i další války a další destabilizaci Evropy v podobě přílivu uprchlíků

■ Západnímu NWO se od minulého století nepodařilo najít žádné nové naleziště plynu ■

☆ PROČ AMERIKA OTÁČÍ KOLOTOČ VÁLEK A CHAOSU POŘÁD DOKOLA ?

Důvod dnešní hospodářské války, tedy naprosto zoufalé pokusy USA o získání dalších zdrojů, je celkem nabíledni. Říká se, že do sedmi let ztratí Evropa až třetinu zdrojů. Norsko už je v těžbě jak za zenitem, tak na cestě k „vyčerpání zdrojů“. Dnešní tlak na cenu ropy za barel (Saudové jsou si velmi dobře vědomi své důležitosti) likviduje menší firmy, které snad chtěly frakovat, ale „nedostaly povolení od Bušů“ / cena prostě není rentabilní, pohádka končí a jestli se USA hodně neuskrovní, nebo se jim nepodaří „Majdan“ v Moskvě, tak jsou v řiti a my zrovna tak. Proto se nás snaží znesvářit s Ruskem, neb jediné zásoby plynu, které na planetě kloudně zbývají, má právě Rusko. Amerika je prostě v časové tísni.

☆ ČEKAJÍ NÁS ŠÍLENÉ VĚCI JAKO Z SCI-FI FILMŮ

Proto v tomto roce musíme očekávat ty nejzoufalejší pokusy o organizaci „ruského Majdanu“, puče prostřednictvím místní placené Páté kolony. V posledních letech se přece podařilo zlikvidovat a uvést do chaosu touto metodou mnoho zemí, které do cen strategických surovin měly co mluvit. Podle svých strategických myslitelů by USA mohly čelit vážnému ohrožení svých ambicí ze strany koalice Číny, Ruska a Íránu, a musí proto udělat vše, co je v jejich silách, aby takové koalici zabránily vzniknout. Další dohledatelný aspekt proč jsou USA tak zoufalé je ten, že Putin vykopl z Ruska Rothschildy už v roce 2006, což se začíná projevovat právě nyní, v podobě postupných „ruských úspěchů“. (Jaderné elektrárny v USA jedou na RUSKÝ URAN.) K horké válce snad ale nejspíš nedojde, protože už i vrabci na střeše vědí, že by jim Rusové nasekali na zadek

☆ NÁRODNÍ NADACE PRO DEMOKRACII -PRAVÝ OPAK

Proto další poměrně zákeřnou metodou prosazovaní zájmů USA různě po světě, jsou „neziskové organizace“, nevládní organizace, či přímo ambasády USA. Ty nejen pomocí manipulací, financí a propagandy ovlivňují veřejné mínění, ale způsobují barevné revoluce, převraty, či destabilizace v rámci amerických zájmů. Nechvalně nejznámější je asi národní nadace pro demokracii (NED). Jak řekl jeden ze zakladatelů NED, Allan Weinstein: „Mnohé z toho, co nyní děláme my, bylo před 25 lety prováděno skrytě ze strany CIA.“, podobně funguje Sorosova organizace „Open Society Institute“.

☆ MÉDIA -VŮBEC NEJVĚTŠÍ ZLOČINCI

Jakmile se vám ten obrázek vyjasní, je také snadné si povšimnout zločinného ticha médií u zločinů, které jsou páchány na lidstvu z příkazu elit. Kolik lidí ví, že výskyt rakoviny v irácké Fallujah je mnohem vyšší, než v Hirošimě a Nagasaki, kvůli použití ochuzeného uranu, a možná dalších tajných jaderných zařízení, americkými jednotkami? Fallujah byla potrestána za odpor proti americkým jednotkám. Tento problém se mimo jiné řešil i v OSN rezolucí o zákazu střeliva s ochuzeným uranem. Náš pan humanista Karel Schwarzenberg tehdy hlasoval proti tomuto zákazu. (Toto střelivo se používá na „proražení“ pancíře. Má ho i naše armáda v dalekonosných puškách.)

☆ KOHO VLASTNĚ A CO CHRÁNÍ NATO

Ostatně, znáte to veřejné tajemství, proč se NATO nehrne do další pozemní války v Iráku i přes bordel s ISIS? Protože USA v Iráku masivně používaly střelivo s ochuzeným uranem. Dnes je v mnoha lokalitách Iráku záření, které je stejné, jako by tam válčilo atomovými zbraněmi. Tuto kontaminaci dále rozšiřuje jemný pouštní písek. Kdyby nastal nejhorší scénář s nutností pozemní operace, vojáci by na sto procent dostali nemoc s ozáření a USA by musely leccos vysvětlovat.

☆ BLACK WATER a SPOL TEMNÉ VODY ZKÁZY

S tím také souvisí NATO, které snad nemusím ani popisovat. Důležité ovšem je, že některé výkonné složky v USA (např. vězeňství) přecházejí do soukromého sektoru. Jedná-li se o čistě americké války v zámoří, posílá USA soukromou armádu BlackWater (jako například na Ukrajině, pozn.ISSTRAS). Nedávno uniklý důvod je prý ten, aby se nestalo, že někdo bude mít morální problém splnit rozkaz. K tomu bych poznamenal jen to, že nás asi brzy čekají některé scény, které známe z válečných Sci-fi filmů.

☆ TTP a TTIP? CO TO VE SKUTEČNOSTI JE. ..

Za obzvláště velké svinstvo považuji trans-atlantickou dohodu TTIP. Říká se, že TTP a TTIP bude pokrývat více než 60 % globálních HDP. Nejvíc kontroverzní je zřejmě kapitola TPP kvůli rozsáhlým účinkům na léky, vydavatele, internet, občanské svobody a biologické patenty. Od začátku bylo jednání o TPP, od procesu přípravy a vyjednávání kapitol smlouvy, zahaleno do bezprecedentní míry utajení. Přístup k návrhům kapitol TPP je chráněn před veřejností. Dokonce členové amerického kongresu mohou pouze prohlížet vybrané části dokumentů či souvisejících smluv, s vysoce omezujícími podmínkami a pod přísným dohledem. V minulosti se ukázalo, že pouze tři jedinci v každém státě, mají mít přístup k plnému znění dohody, zatímco 600 „oborovým poradcům“ – lobbistům střežícím zájmy velkých amerických společností jako Chevron, Halliburton, Monsanto a Walmart – jsou poskytovány privilegované přístupy ke klíčovým částem textu smlouvy.

Odhadoval bych, že v české republice má přístup k TTIP pouze Karel Schwarzenberg, který však bohužel „nekope“ za českou republiku.

http://www.atlantic-community.org/-/ttip-top-5-concerns-and…

https://wikileaks.org/tpp/
[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.