…..situace se na planetě Zemi (v HOTELU ZEMĚ) pomalu vyhrocuje. Dnes snad už lidé nepochybují o předpovědích, která byla naznačena jak ve filmech Simpsonovi, Illuminátských kartách a dalších zdrojích osvěty pro zasvěcené, že jsou pravdivé….

09:54

Dle ILLUMINÁTSKÝCH karet, bylo zasvěceným a lidem s otevřenými zraky ukázáno veškeré dění. Kdo tomu ale věřil, že ano. Celou řadu let, jsou naprogramovány určité kroky, sekvence, které záhy splnili. Obyvatelé v HOTELU ZEMĚ se nestačí mnohým událostem divit, natož je pochopit. Můžeme konstatovat, že protistrana hrála celou dobu s „vyloženými“ kartami na tole. Celou řadu let upozorňujeme a snažíme se naznačit lidem další kroky, které se budou odehrávat. Jenom čas a načasování vědí pouze ti, kteří v zákulisí tahají za provázky.

Mají mezi sebou dálnovidce, kteří upravují kroky dle potřeby a tímto matou také celou veřejnost. Mnoho předpovědí ze Simpsonů a ILLUMINÁTSKÝCH karet jsme dopředu zveřejnili, nebo po událostech vysvětlili. Podívejte se dnes na tři karty, které zapadají do dnešních událostí:

 

Vysvětlete mně prosím, jak mohl zločinec Bill Gates „vstupenka do vchodu“  „plakát do brány“ předpovědět události, které se odehrají za tři měsíce. A ještě jako úplný výsměch lidstvu do očí udělat cvičení budoucí odehravající se katastrofy na lidstvo????? Ano hráli v době oznámení touto kartou.

A jak mohl předpovědět 65 miliónu mrtvých lidí díky korona viru????? V následujícím článku se můžete datovat:

https://www.anonymousnews.ru/2020/01/26/bill-gates-stiftung-corona-virus/

Na straně druhé máme trpící lidi v Číně. Byly poklidné prázdniny minulého roku, když Čína vyhlásila finanční válku, elektronickou válku (HUAWEI) a studenou válku Americe. V ten moment vytáhl ohrožený Deep state zmíněné karetní symboly a budoucí skutečnost. Jak neustále opakujeme: Ke konci časů lidstva, musejí lidem říct pravdu!!!! Prvně v USA cvičení a nyní v Číně skutečnost. No to je ale náhoda, že ano…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Přesuneme se nyní k velice odvážnému chlapci do Číny.

Čínsý hacker musel oklamat veškeré zabezpečovací prvky (firewally) státní hydry, která blokuje celosvětový internet od připojení k obyvatelům Číny. Rád bych poznamenal, že za odvážné video, které zveřejnil na internetu mu hrozí, pokud ho najdou, okamžitá smrt. Takové jsou zákony v Číně.

Nerozumíte mu? No nic si z toho nedělejte, já mu také nerozumím. Naštěstí se našli v Německu lidé, kteří jejich „hatmatilkou“ hovoří a video přeložili.

Chlapec na videu žádá celosvětovou pomoc pro Čínu a město Wuhan. Říká, že bylo velice komplikované prolomit zabezpečovací systémy státní hydry, kterou nazývá ZLATÝ ŠTÍT. Za tento počin, mu dle jeho slov, hrozí při objevení policií zatčení s následnou popravou. Má ale zájem, aby lidé na celé planetě se dozvěděli, co se v Číně odehrává.

Mladý muž dále uvádí, že ve Wuhanu bylo všechno normální, nikdo o ničem nevěděl a to až do zastavení veškeré městské dopravy. Bylo to 23.01.2020 čtvrtek dopoledne místního času. Lidé na ulicích skoro vůbec nenosili masky. Dále tvrdí, že se k nefiltrovaným datům ze zahraničí není možné přes internet dostat a to platí také o odesílání dat.

[wp_ad_camp_2]

tm komentuje: Jak si můžete všimnout, muž který padá na horním videu k zemi je dle mého názoru zasažen paprskem 5G sítě  (5G je zbraňový systém), než aby ho zklátil virus. Mohu se ale také mýlit. Přesně tak totiž vypadý eliminace člověka 5G paprskem.

Chlapec dále uvádí, že teprve odpoledne byli lidé informováni ve vývěsných oknech pro obyvatelstvo (asi někde na radnici) aby nosili ústní masky. Dne 24.01.2020 byla uzavřena další města a vyhlášena karanténa.

Jinak jsou obyvatelé ponecháni v naprosté nevědomosti co se odehrává v Číně. Lokální vládní organizace dále lidem nic neřeknou.

Lidé nespolupracují s vládními nařízeními a jejich příkazy a nechápou proč mají nosit masky, dle jeho slov. Nebylo jim nic vysvětleno. Po příkazu nošení masek se sice objevilo více lidí na ulici s těmito „náhubky“, ale většina lidí nespolupracuje, dodal.

[wp_ad_camp_2]

Kamarádi, kteří pracují v nemocnici tvrdí, že jsou postiženým dávána jenom antibiotika a jsou posíláni domů, kde možná čekají na smrt nebo mají silný imunitní systém a přežijí. Jenom těžké případy jsou přijati na klinikách.

Další den chlapec vydal další video, kde popisuje podobné dění ve Wuhanu a má zájem aby se svět dozvěděl epidemii v Číně. Ke konci videa konstatuje: Potraviny ve Wuhanu jsou skoro vykoupené a kdo má zájem si něco obstarat, musí zaplatit dvojnásobnou částku…..

tm konstatuje:

Bylo by dobré se poučit z okolností, které byly nastíněny a hlavně si udělat doma zásoby. Ptáte se proč? No jestli by skutečně něco podobného přišlo k nám, máme za několik dní vyprodané veškeré obchody a nemluvím ani o cenách, které by možná rostly do astronomických čísel…..

Použitý zdroj

A zde je ještě video od jednoho čtenáře:

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.