;

…..vy ještě dnes věříte politikům? lékařům? výrobcům p-OTRAVIN? Tak raději nevěřte a věřte svojí intuici! Ta Vás vždy povede správnou cestou….

00:05

Lekári priznávajú, že úmyselne diagnostikovali zdravým ľuďom rakovinu, aby na nich zarobili peniaze

Viacerí lekári priznávajú, že úmyselne diagnostikovali zdravým ľuďom rakovinu, aby na nich zarobili peniaze

Ťažko sa verí tomu, že lekári nemajú vždy na srdci to, čo je v našom najlepšom záujme. Mnohí ľudia to vôbec ani nepripúšťajú.

Čo je ešte horšie, je to, že momentálne žijeme vo svete, kde sa choroba stala ríšou zisku. A lekári nemajú problém, v mene peňazí a zisku, človeka falošne diagnostikovať. Človek sa stáva pre lekára zákazníkom, ktorého on nechce stratiť.

Môže sa to zdať ako veľmi krutá situácia, ale je tu aj dobrá správa. Tým, že ľudia majú prístup k moderným informačným zdrojom, ktoré sú už ľahšie dostupné, mnohých lekárov je možné nachytať na tom, ako podvádzajú.

Lekár svojim pacientom úmyselne diagnostikoval rakovinu

Vezmime si napríklad Dr. Farid Fata. Na pojednávaní pred súdom pred niekoľkými rokmi, sa otvorene priznal, že úmyselne a nesprávne stanovil diagnózu rakoviny ľuďom, ktorí boli úplne zdraví.

Okrem toho ešte pripustil aj to, že takýmto zdravým pacientom podával aj chemoterapiu, aby z toho mal zisk.

Jeho pacienti boli, samozrejme, úplne šokovaní. Len si predstavte, že by vám niekto, nejaký lekár, bez akéhokoľvek dôvodu a neoprávnene, diagnostikoval smrteľné ochorenie, a potom by vás plnil toxickými chemikáliami. A to všetko preto, aby ste napĺňali peňaženku podvodníka.

Dr. Sayed Mohammed, onkológ na dôchodku, ktorý pripúšťa, že tento trend spozoroval už pred viac ako desiatimi rokmi, sa vyjadril takto: „Mnohí z týchto bezohľadných lekárov sú ako podnikatelia bez svedomia.

Jediným rozdielom je to, že títo lekári držia vaše zdravie a vašu dôveru vo svojich rukách. Toto je veľmi nebezpečná kombinácia. Nebezpečná tým, že v tom idú peniaze.“  

Podľa stanoviska vlády, Fata udržiaval svoje podvodné lekárske „podnikanie“ v období rokov 2009-2016 a zapojil doňho 1 200, dovtedy zdravých pacientov.

V čase, keď svoj program úspešne prevádzkoval, získal od spoločnosti Medicare 62 miliónov dolárov. Na základe toho, americký advokát požiadal súd, aby lekára odsúdil na doživotný trest.

A hoci to nemusí byť správanie, ktoré by ste museli očakávať aj od svojho dôveryhodného lekára, je dôležité si uvedomiť, že toto je práve to, čo sa deje pravidelne. Dôvera sa zneužíva najjednoduchšie.

Premýšľajte o tom: pacienti s rakovinou prostaty dostali od svojich lekárov nesprávne, falošné prognózy o budúcom vývoji svojho stavu. Príčinou bola asociácia ochorenia s určitým proteínom, ktorý produkuje prostata.

Tým je povedané to, že iba 3 % pacientov zomrie na rakovinu prostaty. Avšak, keď 90 % lekárov odporučí nákladné liečenie tejto choroby, nahráva tým provízie ďalším, ktorí sú súčasťou zdravotníckeho biznisu.

Samozrejme, pacienta nebudú informovať o tom, že u 97 % pacientov sa rakovina prostaty nikdy nerozširuje mimo žľazy, ktorá onemocnenie spôsobila.

Ženám sa, naopak, opakovane hovorí to, že majú podstúpiť hysterektómiu (hysterektómia je chirurgické odstránenie maternice, pri ktorej sa často odstraňuje aj kŕčok maternice, vaječníky, vajíčkovody a okolité štruktúry – poznámka redakcie).

Lekári im to odôvodňujú tým, že je to potrebné v záujme liečby rakoviny a rôznych iných ochorení. Toto však nie je pravda! Bohužiaľ.

Výskumy v skutočnosti ukázali, že k žiadnemu zvýšeniu miery prežitia nedošlo bez ohľadu na to, aké agresívne toto liečenie je.

Vidíte to, prevencia neprináša lekárovi, ani zdravotníctvu, ani farmaceutickému priemyslu, žiaden zisk. Odvetvie prekvitá zo životov tých, ktorí sú chorí.

Pokiaľ to bude takto aj naďalej pokračovať, naďalej budeme vidieť stále viac a viac lekárov nachytaných pri zámerne nesprávnom diagnostikovaní svojich pacientov.

Zo zdravých ľudí urobia pacientov, ktorým stanovia diagnózy hrozných chorôb. Potom nastupuje liečba zdravých ľudí, ktorá im ničí myseľ, telo a dušu. Ako dlho sa ešte budeme nečinne prizerať tomu, čo sa deje?

Spracoval: Badatel.net

Dodatek: a vy si myslíte, že u nás v Česku a na Slovensku je to lepší nebo že se podobné praktiky nedějí? Možná opět opak je pravdou a je to asi ještě horší než můžeme domyslet. Budeme pevně věřit, že čtenáři tadesca nebudou patřit k těmto obětem. Pravdy konečně vyplouvají napovrch…..

HNUS OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.