Podle nové studie v Izraeli vyšlo kupodivu nízké číslo 0,06% – v počtu lidí, kteří dostali druhou dávku vakcíny Pfizer proti COVIDu a byli hlášení jako „nemocní“ – žádný z nich závážně:

Nová data zveřejněná společností Maccabi Healthcare Services potvrdila účinnost vakcíny Pfizer proti koronaviru. Ke čtvrtku bylo virem nakaženo pouze 254 jedinců z 416 900 [0,06%], již týden po druhé dávce vakcíny společnosti Pfizer – v době, kdy je imunita považována za nastartovanou.

Navíc ti, u nichž bylo zjištěno, že jsou pozitivní měli pouze mírné příznaky, přičemž pouze čtyři z nich byli hospitalizováni, všichni s lehkým průběhem stavu. Za stejné období se v kontrolované skupině asi 778 000 lidí s různorodým zdravotním profilem objevilo přibližně 12 944 nových případů COVIDu-19. Porovnání údajů z těchto dvou skupin vykazuje, že vakcína je z 91% účinná sedm dní nebo déle po podání druhé injekce. Ze segmentace infekcí, které se objevily je vidět, že imunita se s přibývajícími dny zvyšuje.

[wp_ad_camp_2]

 

Z 254 lidí, kteří se nakazili virem, bylo 76 infikováno po sedmi dnech, 44 osmého dne a 24 devátého dne. Mezi 22. a 24. dnem – kdy testovací období skončilo – už nebyl infikován nikdo. Podle studií provedených společností Pfizer měla vakcína účinnost asi 95%, což je považováno za velmi vysoké. S přibližně 2,5 miliony členů je Maccabi druhým největším zdravotním fondem v Izraeli. Asi 900 000 jejích zákazníků již obdrželo první dávku a asi 500 000 i druhou. „Data jsou nadále velmi povzbudivá a ukazují, že účinnost vakcíny je vysoká a stabilní,“ uvedl Dr. Anat Aka Zohar, vedoucí divize informací a digitálního zdraví společnosti Maccabi. „Výsledky jasně naznačují, že s postupujícími dny po druhé dávce se imunita zesiluje.“ Zdůraznil také, že vakcína nejen chrání před infekcí, ale také znovu vyvolává závažnější symptomy. Dr. Anthony Fauci varoval veřejnost, že tyto vakcíny nikomu proti nákaze „virem“ COVID nezabrání – vakcíny spíše pomohou zmírnit příznaky nakažených – přesně to, co teoreticky mají všechny vakcíny dělat.

Přesto, pokud máme věřit izraelským „odborníkům,“ vakcína Pfizer by měla lidi zázračně chránit proti „infikaci“ i pozitivním výsledkům testů – což je v naprostém rozporu ve vědě o vakcínách.

Ale pokud jde o tuto pandemii, zdá se, že v Izraeli se děje spousta „zázraků“ – například úplné zmizení sezónní chřipky. Big Pharma dokonce vyšla vstříc po vyšlapané cestě a přesvědčila Židy, že vakcíny proti COVIDu jsou přísně „košer“ – nejspíš „psí píšťalka,“ která to vyřídila („dog whistle“ – politická strategie). Vakcína Pfizer absolutně v ničem nebrání tomu, aby lidé měli test na COVID negativní – 99,9% lidí, kteří mají pozitivní test na COVID je bezpříznakových. Nedávná studie v Číně – s 10 miliony lidmi – prokázala, že u asymptomatických lidí neexistuje žádný přenos COVIDu. Jediný způsob, jak již naočkovaní Izraelci nebudou mít pozitivní test na COVID je, že ministerstvo zdravotnictví sníží práh cyklování pro test PCR – z 35 nebo 40 na méně než 25 – což je přesně to, co doporučila Světová zdravotnická organizace před dvěma týdny.

Nejen to, druhá dávka vakcíny Pfizer COVID má údajně silnější účinnost než první dávka – a podle Izraelců nebyly hlášeny ŽÁDNÉ závažné vedlejší účinky nebo úmrtí – i když již bylo nahlášeno po první Pfizer vakcíně v Americe více než 300 úmrtí. Všechny tyto „zázračné“ výsledky pocházející z Izraele lze vysvětlit velmi jednoduše – Izraelci dostávají placebo vakcíny a změnili standardy PCR, aby se mylně zdálo, že vakcíny fungují – to, že něco takového udělají jsme předpovídali už před 6 měsíci. Určitě nemůžeme vinit Izraelce z toho, že svým vlastním občanům dávají bezpečné placebo vakcíny – to je to, co by jakákoli odpovědná vláda pro ochranu svých obyvatel udělala – zejména starších a slabých lidí, kteří přežili holocaust. Jak jsme již dříve informovali, bylo by naprosto nezodpovědné podrobit přeživší holocaustu nebezpečným lékařským experimentům s těmito nevyzkoušenými vakcínami – mezinárodní zákony proti těmto experimentům byly implementovány po druhé světové válce právě z tohoto důvodu.

Tyto falešné úspěšné výsledky v Izraeli budou bohužel použity k přesvědčení stovek milionů „pohanů“ na západě, že tyto nebezpečné – a smrtelné – vakcíny jsou bezpečné a účinné – mnoho lidí bude postiženo a zemře poté co si „opravdové“ dávky skutečných vakcín vezmou.

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: eutimes.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.