Nová zpráva projektu The Free Thought Project odhaluje pravdu o tom, co mnohé nezávislé sdělovací prostředky již léta tvrdí: Nejpopulárnější platforma sociálních médií na světě, Facebook, je ohniskem hluboké státní korupce a manipulace s veřejností a jejich názory.

Zatímco dítě Marka Zuckerberga je často popisováno jako „soukromá společnost“, faktem je, že Facebook je vlastně masová vládní psy-op (= psychologická operace speciálních agentur), kterou provozují různí členové „bažiny“ (= soukromý výraz prezidenta Trumpa pro Deep State) – přičemž mnozí z nich dříve pracovali v Obamově administrativě (která je plně součástí toho, čemu se dnes říká „bažina“ nebo „Deep State“).

 

 

[wp_ad_camp_2]

Například, hlava cenzury Facebooku, známá také jako „ředitel politiky kybernetické bezpečnosti“, je muž jménem Nathaniel Gleicher, který dříve stíhal kyberkriminalitu na americkém ministerstvu spravedlnosti (DoJ). Gleicher také pracoval jako ředitel pro politiku kybernetické bezpečnosti v Národní bezpečnostní radě pod Obamou.

Joel Benenson, bývalý vrchní poradce Obamy a hlavní stratég v kampani neúspěšné prezidentské kandidátky, Hillary Clintonové, nyní také pracuje pro Facebook – stejně jako Aneesh Raman, bývalý spisovatel Obamových projevů, který má nyní na starosti „plánování ekonomických dopadů“ na Facebooku.

Existuje samozřejmě mnoho dalších, včetně:

Joela Kaplana, viceprezident pro veřejnou politiku Facebooku, který pracoval pro George W. Bushe jako zástupce náčelníka štábu pro politiku Bílého domu.

Sheryl Sandbergové, hlavní provozní ředitelka Facebooku, která pracovala na ministerstvu financí Spojených států pod Billem Clintonem

Kate Patchenové, advokátní poradce Facebooku, která dříve pracovala na ministerstvu

spravedlnosti

Meredith Cardenové, vedoucí týmu „News Integrity Team“ společnosti Facebook, která pracovala v Úřadu první dámy pod Obamou

Sarah Feinbergové, vedoucí komunikačního týmu Facebooku, která byla zvláštní asistentkou prezidenta Obamy

Joe Lockharta, viceprezident pro globální komunikaci na Facebooku, který pracoval jako tiskový tajemník Billa Clintona

Facebook se v podstatě stal něčím jako „kdo je kdo“ všech roztodivných stvoření vládní bažiny, z nichž většina byla dříve Obamovými kumpány – a TO JSOU TI LIDÉ, kteří rozhodují o tom, co je „skutečná“ versus „falešná“ zpráva.

 

 

[wp_ad_camp_2]

„Zdá se, že vláda používá Facebook – největší světovou společnost sociálních médií – k manipulacím veřejného mínění,“ píše Jeff Charles pro Liberty Nation.

„Společnost zaměstnala značný počet bývalých úředníků na pozicích, které jim poskytují absolutní vliv na to, jaký obsah je na této platformě povolen.“

Facebook je nyní také provozován „neokonzervativci“ válečných jestřábů, kteří prosazují globalizační agendu.

V případě, že byste to nevěděli, Facebook také nedávno vytvořil partnerství s neokonzervativním „think tankem“ známým jako Atlantická rada, která je vázána na farmaceutický průmysl, vojensko-průmyslový komplex a na samotnou federální vládu.

Jak objevil The Free Thought Project, Atlantická rada hraje významnou roli při rozhodování o tom, jaký obsah může být publikován a sdílen na Facebooku a jaký obsah publikován nebo šířen být nesmí. A je důležité poznamenat, že Atlantická rada je z velké části financována vládou Spojených států.

„Je to o mnohém vypovídající znamení zkorumpovaného průmyslu nebo společnosti, když mezi sebou a státem vytvářejí otočné dveře,“ píše Matt Agorist pro The Free Thought Project,.

 

[wp_ad_camp_2]

„Stejně jako Monsanto má bývalé zaměstnance na Nejvyšším soudu a lidé z farmaceutického průmyslu odcházeli do vládních agentur a potom zpět do svých firem, zjistili jsme, že Facebook dělá totéž.“

David Recordon podobně informoval o otočných dveřích mezi federální vládou a Facebookem a zdůraznil neuvěřitelné množství politického vlivu, který je zabalen do každodenní funkčnosti Facebooku.

„… Jsou tu desítky bývalých zaměstnanců Obamy, poradců a spolupracovníků kampaní, kteří doslova zaplňují pozice Facebooku,“ dodává Agorist. „Není divu, že platforma za posledních několik let učinila takový politický posun.“

Pro více informací o hlubokém vlivu státu na sociální média, nezapomeňte se podívat na Corruption.news a MarkZuckerberg.news.

pro tadesco přeložil Pedro | zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.