…..je až neuvěřitelné, jak se dnešní lidé naprogramovaní televizí a mobily (čili s vymytými mozky) nechají jednoduše obalamutit údajnými „odborníky“ na katastrálních úřadech, když požadují svoje práva na ochranu majetku…..

01:54

[wp_ad_camp_1]

Rozkrádání celých států a majetku ve vlastnictví občanů pro nenažrané samozvolené „P-OLITIKY“ se valí velkou rychlostí přes celé území protektorátu EU. Protože už veškerý majetek, který patřil jednotlivým státům, byl rozkraden a nemají už z čeho brát, nyní přijdou na řadu řadoví občané. Všechny jsme zavčas varovali a upozorňovali na tento drakonický a bestiální zákon. DOKONCE I S ROZBOREM SKUTEČNÝCH ODBORNÍKŮ A PRÁVNÍKŮ, KTEŘÍ CHTĚLI LIDEM POMOCI. Sklidili jsme jako obvykle jenom posměch, pomluvy o nějaké blábolení o HOAXU. Dnes je HOAX skutečností a reálným problémem nás všech. Plíží se pomalu do všech zemí EU bez vědomí občanů. Budou postaveni před hotovou věc. (Netýká se lidí s LV listem z minulého roku s razítkem na 12 hodinu).

Vinni jsme všichni. Stavíme se k většině  datům a pravdě skepticky. To nás výborně naučili ve škole. Svůj vlastní mozek dnes umí málokdo používat. O intuici nemluvě. Místo, aby se občané semkli a uvažovali chladnou hlavou, raději jdou proti sobě a vše negují za velkého potlesku politiků a loutkovodičů, jak se jim dílo oblbování veřejnosti daří. Občané se bojí se změny. (mimo jiné, bylo to vidět i při změně našich stránek)

[wp_ad_camp_1]

Připravují už se skrytě další poplatky z nemovitostí?

Alternativní internetový server Die Unbestechlichen (Neúplatní, https://dieunbestechlichen.com/2017/11/vorsicht-enteignung/) se ptá, zda se už nejméně od r. 2014 potají připravuje částečné vyvlastnění majetku těch, kteří vlastní nějakou stavbu. Jednou možností k tomu by byla takzvaná nucená hypotéka, o níž už se ví delší dobu a která už byla v některých evropských zemích (Německo, Rakousko) dříve použita. Novinkou je nynější návrh, který by byl dalekosáhlejší než nucená hypotéka. Protože nucená hypotéka totiž má aspoň nějakou svoji časově omezenou dobu splatnosti, zatímco návrh, o němž se pro země Evropské unie zřejmě uvažuje, by vlastně byl nucenou hypotékou na věčné časy!

Proto server Neúplatní upozorňuje, že by to vlastně bylo vyvlastnění. Konkrétně by to proběhlo tak, že stát (a tím se myslí „evropský stát, tedy Evropská unie“ by se prostě vyhlášením příslušného „evropského zákona“ vlámal do majetkového vlastnictví svých „euroobčanů“. Prohlásil by a dal by zapsat do katastru nemovitostí dovětek, že x-tá část pozemků v zastavěných územích, které jsou majetkem jeho občanů, je od nynějška majetkem „eurostátu“ a že „euroobčané“, kteří na příslušném pozemku vlastní nějakou stavbu, musejí „eurostátu“ za užívání tohoto nyní už „jeho“ zastavěného pozemku platit nájemní poplatek!

Poznámka tm: poplatek bude tak vysoký že občané raději dobrovolně odevzdají veškerou půdu státu. Tím se zbaví veškerého vlastnictví a jak skončí je zbytečné popisovat.

[wp_ad_camp_1]

Tím by vedle dosavadní daně z nemovitosti, kterou občan – vlastník nemovitosti platí „svému“ státu, vznikla občanovi další, nová daňová povinnost, vůči „eurostátu“, a navíc také komplikace při nakládání s jeho nemovitostí, protože by při jejím pronájmu nebo prodeji musel brát ohled na tohoto svého „evropského spoluvlastníka“. Vedle celkové nevýhodnosti takové situace pro občana by tím pro něj vznikla byrokratická zátěž a riziko zvůle byrokratů.
U staveb používaných pro vlastní bydlení nebo k provozování vlastního podniku by se mohlo stát, že občan – jejich vlastník jednou by nebyl schopen takový nájemní poplatek platit a jeho nemovitost by se v důsledku toho stala majetkem někoho jiného, například právě majetkem „evropského státu“.

Potud část překladu. tm komentuje zbytek článku a dává doporučení, je zbytečné rozvíjet téma dále.

A nyní se ptáte, co dělat? Není už pozdě? Není. Pokud chcete změnu, občané musejí tlačit na vládu a dožadovat se vystoupení z EU. Nátlak je jednoduchý. Domluvit se a nikdo by nešel týden do práce, nepoužíval mobil a nejezdil autem a nechodil nakupovat. Jiná mírumilovná cesta neexistuje!  Znovu a opět jsem upozorňoval, že volby jsou podvod a jenom šaškárna el grande. A také byla. Vše bylo připraveno dopředu. Je to výsměch všem občanům přímo do obličeje. Tak a na co ještě čekáte?????

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.