Německý poslanec Petr Bystroň přicestoval do Jižní Afriky, vyzpovídal ženu, jejíž manžel byl zavražděn před jejíma očima a očima jejich dětí…

 

[wp_ad_camp_2]

 

Člen německého parlamentu Petr Bystroň odcestoval do Jižní Afriky, kde se setkal se
Stevem Hofmeyrem, vedoucím zástupcem a mluvčím místní burské populace a příběhy, o které se podělil, jsou nočními můrami.

Bystroň a členové jeho týmu se v pátek sešli s Hofmeyrem a ženou, jejíž manžel byl brutálně  zavražděn před jejíma očima a před zraky jejich dětí. Ve videu pořízeném pro blog The Gateway Pundit vypráví strašlivý příběh o tom, jak její dcerka nabízela násilníkům svou kasičku, aby ušetřili její matku. Násilníkům, ale podle Mariandry, nešlo o peníze. Šlo jim o vraždění a jejího manžela zavraždili popravčím způsobem. Ani rodinné cennosti mu nezachránili život.

„Mariandra mi sdělila, že svou sílu už nachází jen ve svých dětech. Po tom všem, čím si prošla, si občas přeje, aby byli tehdy všichni zabiti a její děti už tak nemuseli nadále trpět,“ říká Collin McMahon, tiskový poradce Petra Bystroně pro The Gateway Pundit.

Dochází k alarmujícímu nárůstu vražd bílých farmářů v Jižní Africe, kterým zdejší vláda neposkytuje prakticky žádnou pomoc. Počet útoků na farmy a pozemky bělochů narostl ze 478 na 581 meziročně.

Alternativa pro Německo, hlavní německá opoziční strana, je jedinou německou stranou,
která se zajímá o postavení Búrů v Jižní Africe. Poslanci AfD požádali 3. dubna 2018 německou vládu o oficiální slyšení v otázce možné imigrace búrských farmářů do Německa a ptali se, co bude německá vláda dělat v této záležitosti, a zda budou jihoafričtí Búrové přijati jako uprchlíci. Odpověď Angely Merkelové byla úmyslně vágní a nicneříkající, podle tiskového vyjádření poskytnutého TGP.

„Přívržencem AfD jsem už nějakou dobu, a jsem velice šťastný, že jsem se mohl setkat
s předním odborníkem na zahraniční politiku při jeho nynější návštěvě Jižní Afriky. Doufám, že
Evropa začne tlačit na jihoafrickou vládu, aby se přestala dopouštět těchto ohavných zločinů na svých obyvatelích,“ řekl Hofmeyr Bystroňovi.

V únoru jihoafrický parlament odhlasoval konfiskaci majetku a pozemků bílých farmářů bez možnosti kompenzace. To vyvolalo mezinárodní kritiku, zejména ze strany amerického presidenta Donalda J. Trumpa. President požádal amerického ministra zahraničních věcí, aby se zabýval záborem půdy v Jižní Africe a rozsáhlým vražděním farmářů.

„27. února 2018 jihoafrický parlament schválil zestátňování půdy bez kompenzací“ říká Bystroň. „To není slučitelné s evropskými postoji. Německo zaplatilo v letech 2016-2017 Jižní Africe 314 miliónů eur (7.85 miliardy Kč) humanitární pomoci. Pokud není jihoafrická vláda schopna dodržovat lidská práva, musíme zajistit, že tato pomoc bude zastavena.“

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.