Podvodná pandémia začína na podvodných testoch, ktoré vytvárajú podvodné „nové prípady“ a končí na podvodných úmrtiach. Čas zvrhnúť túto podvodnú vládu!

Citát uvedený v nadpise tohto článku vyriekol účastník testovania vakcíny na COVID-19 od britskej firmy AstraZeneca a Oxfordskej univerzity. Išlo už o druhého dobrovoľníka, u ktorého sa rozvinuli vážne neurologické problémy.

Podľa zdrojov blízkych klinickým skúškam, tento druhý dobrovoľník z ničoho nič po očkovaní prepadol panike a vyriekol predmetnú vetu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdá sa vám to príliš šialené?

Táto osoba pritom nebola žiadnym náboženským fanatikom (no neskôr ju možno takto nazvali). Ak by totiž bola oboznámená s náboženskými textami a vedela by o „znaku šelmy“, tak by sa skúšok vakcíny určite nebola zúčastnila.

Teraz vás asi nepotešíme, no existuje množstvo ďalších, nielen biblických proroctiev, ktoré to potvrdzujú.

Uvedená osoba však nebola prvou, u ktorej sa po očkovaní rozvinuli vážne neurologické problémy. Ako uviedol hovorca firmy Matthew Kent, v predošlom prípade šlo o symptómy transverznej myelitídy, čiže zápalu miechy.

Citáty z Knihy pravdy o očkovaní

Poďme sa teraz pozrieť na zopár citátov z knihy, ktorá sa venuje odhaľovaniu pozadia za vakcínami a očkovaním.

18. september 2014 o 15:30 hodine

„Moje drahé dieťa, musíš prosiť Boha o milosrdenstvo vo veciach týkajúcich sa deštrukcie ľudstva. Mám na mysli temné plány, ktoré zahŕňajú vojny či zavedenie globálnych vakcín.

Bola si o nich varovaná 26. novembra 2010, vrátane genocídy kresťanov a ďalších ľudí rôzneho vierovyznania rukou diabolských bytostí…“

13: október 2012 o 16:10 hodine

„Potom predstavia globálne očkovanie, ktoré ťa zabije, ak ho budeš akceptovať.

Toto je čas, keď iba modlitba, veľa modlitby, dokáže zmierniť toto obrovské zlo, ktoré vytvorila skupina elít pri moci.

Sú súčasťou každej zložky vlády a tí, ktorí s nimi dennodenne pracujú, dobre vedia, čo čina.“

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

17. jún 2012 o 20:15 hodine

„Moja drahá milovaná dcéra, plány skupín slobodomurárov na prebratie systému svetových mien a financií sú blízko dokončenia.

Ich temné plány obsahujú aj globálne očkovanie, ktoré prinesie choroby a utrpenie, aké svet dovtedy nevidel.

Vyhni sa akémukoľvek náhle vyhlásenému globálnemu očkovaniu, pretože inak ťa zabije. Ich diabolské schémy zastihnú v šoku všetky tie nevinné duše, ktoré ani netušia, ako mocné sú sily temna.“

Ďalšie dva citáty smerujú k objasneniu dnešnej situácie:

29. júl 2013

Znamenie šelmy prinesie so sebou smrť – náhlu smrť duše aj smrť tela na hroznú chorobu.

„…tak ako sväté medaily ponúkajú ochranu silami Boha z nebies, tak znamenie šelmy so sebou prináša smrť – náhlu smrť duše aj smrť tela na hroznú chorobu.

Tí, ktorí znamenie šelmy odmietnu, budú sa musieť schovať a pripraviť.

Viem, že to znie strašlivo, no je to pravda. Ja zasiahnem s pomocou tvojich modlitieb, aby bolo prenasledovanie ukončené.“

1. jún 2012

„…nariadi, že mnohí z nich sa stanú väzňami. Kľúčom k väzobnej cele, ktorý im dáva nad tebou moc, bude znamenie šelmy. Číslo 666 bude v tom znamení zabudované a ukryté do čipu, ktorý budeš musieť akceptovať podobne, ako aj každé očkovanie.

Až raz bude to znamenie šelmy zavedené do tvojho tela, bude ťa tráviť. Nielen tvoju myseľ a dušu, ale i telo. Bude príčinou choroby, ktorá vyhladí väčšinu ľudskej populácie.“

Sumarizácia

Ježiš sa zmieňuje o celosvetovom očkovaní a hovorí, že spôsobí choroby a utrpenie.

Tiež spomína znamenie šelmy v samostatných odkazoch a ako nás napokon usmrtí. Zdá sa, že posledný odkaz kombinuje tieto dva aspekty (vakcíny a znamenie šelmy).

Je toto dôvod, prečo tá osoba pro skúškach vakcín vyslovila uvedenú vetu?

Mohla cítiť smrť duše? Nachádzalo sa v tejto vakcíne znamenie šelmy? Alebo to bude v nejakom inom očkovaní?

Naozaj sa toto stalo: „Zabili Boha, necítim Boha, moja duša je mŕtva“?

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ďalšie úvahy

Stále sme toho názoru, že globálne očkovanie a „znamenie šelmy“ sú samostatné, hoc hrozivé udalosti. Zdá sa, že oboje sa uskutočnia injekčne a oboje budú povinné.

„Znamenie šelmy“ bude zrejme platobný systém, ktorý na identifikáciu človeka použije nejaký čip implantovaný v ruke alebo na čele. Skôr to bude ruka, no zároveň bude kontrolovať aj myseľ človeka (reprezentovanú čelom).

Je jasné, že mikročip môžu zaviesť aj počas testovania vakcín, aby s ním experimentovali u niektorých dobrovoľníkoch. Šlo by tak o utajenú nezverejnenú časť už aj tak rizikového testovania.

Veď dobrovoľníci predsa podpísali súhlas, ktorým zbavili firmu zodpovednosti, nakoľko sú si vedomí aj možných nepriaznivých následkov testovania vakcín.

Týmto netvrdíme, že to spôsobilo samotné očkovanie, ale že sa počas neho mohli vykonať aj iné experimenty.

Inak vedeli ste, že jeden nonočip vyvinutý pre použitie na ľuďoch, mal názov Angel666, čiže anjel 666, čo je vlastne padlý anjel Lucifer? Vyrobila ho firma „Digital Angel“ (Digitálny anjel) a mohli experimentovať práve s ním.

Ďalšia vec, nad ktorou by sme mali uvažovať, je, že táto vakcína využívala pri svojej výrobe bunky z ľudského plodu a tiež použili istú formu genetickej manipulácie (oslabili adenovírus, ktorému zmenili receptor na koronavírusový).

Nejde tak o narúšanie nášho Bohom daného dizajnu? Boli sme predsa „vytvorení na jeho obraz“ a následne sa do nás šprtá na genetickej úrovni. Neznie to priamo diabolsky?

Záver

Takže, bez ohľadu na to, či to bola vakcína s čipom alebo bez čipu, uvedená osoba pocítila morálne následky spolupráce s diabolským plánom.

Nech nikto z nás nebude musieť zažívať muky jej tela a mysle, ktorá stratila Boha. Nikdy nespolupracujme s diablom. Buďme nadmieru rozvážni.

Preto bdite a dávajte veľký pozor na znamenie šelmy (čip) a tiež akúkoľvek náhlu iniciatívu na globálne očkovanie!

 

Zdroj: remnantdisciplesjtm.com, Zpracoval: Badatel.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.