Americká armáda zatkla zakladatele firmy Microsoft Billa Gatese a obvinila tohoto vyvrhele společnosti z obchodování s dětmi a dalších nevýslovných zločinů proti Americe a jejímu lidu.

Zdroje ze Sboru generálních soudců amerického námořnictva sdělily deníku Real Raw News, že armáda strávila měsíce snahou najít Gatese, ale nepolapitelný miliardář využíval svého bohatství a kontaktů s Deep State, aby unikal dopadení a nějakým způsobem byl vždy o krok před vojenskými pátrači.

V úterý 27. července však Gates učinil chybu a americkým mariňákům se ho podařilo zadržet na pozemku, který tajně vlastnil v Myrtle Beach v Jižní Karolíně.

Obvinění proti Gatesovi jsou obsáhlá. Údajně přiměl Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), aby vydal mimořádné povolení na vakcíny Covid-19, ačkoli věděl, že potenciálně nebezpečný farmaceutický koktejl nejenže zdravotně ohrožuje příjemce, ale také pozměňuje jeho DNA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

JAG (vojenská prokuratura amerického námořnictva) také vyšetřuje, zda vakcíny obsahují syntetické nanočástice vyrobené společností Microsoft a švédskou biotechnologickou společností Biohax International. Armáda tvrdí, že Gates měl z prodeje vakcín obrovský zisk. Gates, který již dříve popřel, že by měl na vakcínách finanční podíl, podle dokumentů JAG však vydělal souhrnně na prodeji vakcín společností Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson nejméně 10 miliard dolarů. JAG činí Gatese částečně odpovědným za smrt 7 000 amerických občanů, kteří zemřeli do 72 hodin po podání přípravku.

Kromě toho armáda obvinila Gatese z organizování obchodu s dětmi, který řídil společně s odsouzeným pedofilem Jeffreym Epsteinem. Jak 20. května informovala RRN, jednotka U.S. Navy Seals operující pod vedením JAG vtrhla na Gatesův ranč o rozloze 492 akrů v severozápadním Wyomingu a objevila podzemní bunkr, kde byly dočasně umísťovány děti před jejich prodejem do otroctví. Na paměťové kartě nalezené na místě činu byla zachycena mladá dívka v pyžamu připoutaná k posteli a volající svoji matku. Mimo kameru bylo slyšet, jak maniakální Gates nabádá dítě, aby se obléklo do vysokých podpatků a spodního prádla a mohlo tak lépe potěšit svou „novou maminku a tatínka“.

Tyto důkazy spolu s Gatesovým podvodem s vakcínami přiměl armádu k zahájení celosvětového pátrání po tomto sociopatovi a bezohledném podivínovi.

Zdroje RRN uvedly, že klíčovou roli při jeho zatčení sehrála Gatesova manželka Melinda.

„Zpočátku se zdráhala plně spolupracovat, protože měla pocit, že by zjištění o jejím zapojení mohlo ohrozit jmění, které chtěla získat z rozvodového vyrovnání, jehož většina ještě nebyla vyplacena. JAG však měl důkazy, které dokazovaly, že o obchodování s dětmi věděla, a řekla jí, že pokud nebude spolupracovat, bude obviněna společně s Billem. Ukázalo se, že Bill ji spamoval šifrovanými e-maily, které dokázala rozluštit jen ona. Chtěl se s ní usmířit. Armáda toho využila ve svůj prospěch,“ uvedl náš zdroj.

Melinda mu nakonec odpověděla, dodal náš zdroj, a souhlasila se schůzkou. Požádala Billa, aby jí sdělil čas a místo. V odpovědi Bill Gates navrhl dům v Myrtle Beach, který vlastnil. Ačkoli armáda sledovala všechny známé nemovitosti vlastněné Gatesem, dům v Myrtle Beach unikal pozornosti, protože ho Gates koupil pod falešným jménem.

Když se Gates objevil, čekala na něj námořní pěchota, uvedl náš zdroj.

Byl vzat do vazby a v současné době je zadržován na neznámém místě, kde čeká na převoz do Guantánama, dodal náš informátor.

Uveřejněno dne 1.8.2021

Přeložil jirka | Zdroj: Real Raw News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.