Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Zelenskyj dělá z mladých chlapců sebevražedné atentátníky

Barbar Volodymyr Zelenskyj povolal mladé chlapce do ukrajinských ozbrojených sil jako pěšáky a sebevražedné atentátníky, řekl agent FSB Andrej Zacharov v rozhovoru pro Real Raw News.

Uvedl, že počátkem listopadu ruské síly v Poltavské oblasti na Ukrajině zaznamenaly změnu ve složení ukrajinských ozbrojenců střežících inženýrské sítě v Kremenčuku, průmyslovém městě na břehu Dněpru a v rámci ostře sledované Poltavské oblasti.

Dne 1. listopadu se v blízkosti ropné rafinerie Kremenčuk shromáždily jednotky ruské armády po nočních útocích dronů na toto zařízení, přičemž Putin zpochybnil tvrzení, že ukrajinské letectvo sestřelilo 18 z 20 dronů. Podle Zacharova mělo bombardování zničit tisíce beden s puškami M-16 a Heckler & Koch, které pResident Biden a premiér Riši Sunak předali Zelenskému. FSB měla k dispozici satelitní snímky ukrajinských a polských vojáků, kteří zbraně do rafinerie umístili o pět dní dříve. Když se ruská armáda pokusila vstoupit do zničeného závodu, aby zhodnotila bojové škody, nevyzvali ji ukrajinští regulérní vojáci, ale školáci s M16 v pytlovitých, zakrvácených uniformách.

Hlouček chlapců, kterým nebylo víc než 14 let, křičel: „Za Zelenského!“, když se vynořili z trosek a stříkali oheň na všechny strany. Rusové, kteří se ocitli uprostřed falangy střelby, se museli bránit neustálému náporu. Nakonec leželo 12 ruských vojáků a 30 ukrajinských dospívajících chlapců mrtvých.

„To nikdy nebylo naším záměrem,“ řekl Zacharov. „Chceme tyto děti zachránit před pedofily a válkou. Ale oni útočí na naše muže se zbraněmi a nenechávají nám žádné možnosti záchrany. Pes Zelenskyj jim vymývá mozky.“

O týden později měla ruská armáda další hrozné setkání se Zelenského mládežnickým sborem. Ruské pozemní síly reagující na zprávy o pedofilním hnízdě hlubokého státu na předměstí Poltavy se setkaly s pravou definicí terorismu. Když prohledávaly okolí a pátraly po stopách pohřešovaných dětí, vyřítil se k nim od stromořadí dospívající chlapec v otrhané parce a rusky křičel: „Pomozte nám! Zachraňte nás! Ukrajinci nás unesli!“

„Pospěš si, chlapče, pospěš si, my ti pomůžeme,“ řekl ruský voják.

Chlapec zatáhl za šňůrku na bundě, jako by to udělal parašutista, a vyhodil se do vzduchu, přičemž s sebou vzal dva vojáky.

Radiotelegrafista klečel na kolenou, sluchátko přitisknuté k uchu. „Byl napíchnutý.“

Uprostřed řinčivého povyku se ze stromů vyřítilo dalších devět chlapců a vrhli se na vojáky s výkřiky: „Za Ukrajinu! Za Zelenského!“ V rukou nedrželi žádné zbraně, ale prsty měli omotané kolem provázků visících z bund.

„Stůjte. Okamžitě stůjte, nebo budeme střílet,“ řekl jeden z ruských vojáků.

Chlapci varování nedbali.

Rusové zahájili palbu, křičeli a stříleli, každý měl zbraň na plnou automatiku, ostřelovali nepřítele. Chlapci – bombometčíci leželi mrtví na zemi, zmítali se v krvi a na nohou.

„Nejsme na to hrdí,“ řekl Zacharov, „ale to prase Zelenskyj nasadilo kluky do války. Převrací jim mozky. Zachráníme každé dítě, které můžeme, ruské, ukrajinské, americké. Na tom nezáleží.“

Na otázku, proč rodiče dovolili Zelenskému, aby z nevinných dětí udělal povstalce, odpověděl: „Rodiče? Ti chlapci byli pravděpodobně sirotci; jejich otce zabili, když bránili pedofily Zelenského a Bidena, a jejich matky – ty jsou unesené. To je vše, co k tomu prozatím řeknu. Ale podstatné je, že tohle Západ financuje.“

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře