We Are Living In A Hologram Designed By Aliens, Says NASA Scientist in5d in 5d in5d.com www.in5d.com http://in5d.com/ body mind soul spirit BodyMindSoulSpirit.com http://bodymindsoulspirit.com/

Kdo tvrdí, že mezi vědci z NASA nejsou žádní s otevřenou myslí?

Specialista z NASA naznačuje, že žijeme uvnitř hologramu vytvořeného pokročilým mimozemským druhem.

[wp_ad_camp_1]

Co když vše, co jste kdy vykonali nebo vykonáte je zkrátka produktem vysoce pokročilého počítačového kódu? Každý krok by mohl být generován řadou superpočítačů.

Byla to pouze zajímavá teorie, kterou poprvé navrhnul Nick Bostrom, profesor filozofické fakulty Oxfordské univerzity a zakládající ředitel institutu Future of Humanity a programu Impacts of Future Technology na Oxford Martin School. Dnes se k této teorii hlásí i další vědci.

Na MessageToEagle.com se již psalo o tom, jak Rich Terrile, ředitel Centra pro evoluční výpočty a automatizovaný design v laboratoři Jet Propulsion NASA naznačil, že náš tvůrce je kosmický počítačový programátor.

To by znamenalo, že žijeme v holografickém světě a všechno kolem nás, včetně nás samých, není „skutečné“. Bohatý Terril stále trvá na svém. „Právě teď nejrychlejší superpočítače NASA dosahují přibližně dvojnásobné rychlosti lidského mozku,“ sdělil vědec NASA pro Vice.

„Pokud provedete jednoduchý výpočet a budete se řídit Moorovým zákonem [který tvrdí, že výkon počítačů se každé dva roky zdvojnásobí], zjistíte, že tyto superpočítače budou mít během desetiletí možnost obsáhnout celý lidský život (80 let) – včetně každé myšlenky, která kdy byla během tohoto života vytvořena – v rozmezí jednoho měsíce.“

„V kvantové mechanice částice nemají konkrétní stav, dokud nejsou pozorovány.“

„Mnoho teoretiků zasvětilo spoustu času snahám tento jev vysvětlit.“

„Jedním z vysvětlení, která se nabízí, je, že žijeme uvnitř simulace a vidíme to, co potřebujeme vidět a kdy to potřebujeme vidět.

We Are Living In A Hologram Designed By Aliens, Says NASA Scientist in5d in 5d in5d.com www.in5d.com http://in5d.com/ body mind soul spirit BodyMindSoulSpirit.com http://bodymindsoulspirit.com/

Myšlenka toho, že náš vesmír je fikce generovaná počítačovým kódem vysvětluje mnoho nesrovnalostí a záhad týkajících se kosmu, jako například naše hledání mimozemského života a tajemství temné hmoty.

[wp_ad_camp_1]

Existují ovšem i tací, kteří si myslí, že teorie Matrixu je chybná. „Teorie se zdá být založena na předpokladu, že tyto „supermozky“ dělají věci tak, jak bychom je udělali my,“ říká profesor Peter Millican, který učí filozofii a vědu o počítačích na Oxfordské univerzitě.

„Jestliže si myslí, že tento svět je simulací, proč se poté také domnívají, že tito superstvořitelé – ti, co stojí vně této simulace – jsou omezeni těmi stejnými myšlenkami a metodami, jaké jsou vlastní nám?

We Are Living In A Hologram Designed By Aliens, Says NASA Scientist in5d in 5d in5d.com www.in5d.com http://in5d.com/ body mind soul spirit BodyMindSoulSpirit.com http://bodymindsoulspirit.com/Je možné z Matrixu uniknout? Obrázek je z filmu Třinácté patro. (raja: Tento film dporučuji.)

„Předpokládají, že struktura reálného světa nemůže být tvořena mřížkovým systémem a že ony supermozky by virtuální svět musely implementovat pomocí mřížky.

„Nemůžeme dojít k závěru, že mřížková struktura je důkazem předstírané reality jenom proto, že naše způsoby tvorby takové reality mřížku zahrnují.“

Nicméně, profesor Millican věří, že se vyplatí zabývat se touto myšlenkou hloubeji.

„Je to zajímavý nápad a mít bláznivé nápady je zdravé,“ sdělil deníku Telegraph.

„Není správné cenzurovat myšlenky podle toho, jestli se zdají být rozumné nebo ne, jelikož historie nám dokazuje, že často důležité nové objevy začínaly jako bláznivé nápady.“

„Nikdy nevíte, kdy mohou dobré nápady ve skutečnosti pocházet ze světa „mimo krabici“.

[wp_ad_camp_1]

„Tento myšlenkový experiment jménem Matrix, je vlastně tak trochu jako některé myšlenky Descarta a Berkleyho sto let nazpátek. „Když pečlivě zvažuji, nenajdu jediný společný rys, který jednoznačně odděluje život od snu. Jak si člověk může být jist, že celý jeho život není jen sen?“

přeložila: raja
zdroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.