…..možná se divíte, že moc o viru nepíšeme. Napsali jsme toho až moc. Pevně věřím, že stálí čtenáři tadesca.org pochopili o jakou hru se zde jedná….

09:54

Znovu tedy opakuji. Bylo plánováno GP, 3 kilometry pod Vatikánem, udělat velkou čistku lidstva, která jim zatím nevyšla. Nedokázali zorganizovat poslední důležitý bod exekučního sezení s cílem eliminace velké části světové populace. Ano WW III. Nerozpoutali v EVROPĚ občanské války, které měly přejít plynule ve světovou, poslední válku lidstva. Putin jí zabránil mnohokráte.

Proto se uchýlili k vyděračským metodám, které byly také naplánované a „nastolili pouze nouzový program.“ Tím je Coronavirus. Jen malá část lidstva pochopila. Netvrdíme, že na obyčejný chřipkový virus nikdo neumírá, ale všemu je opět zase úplně jinak. Zloděj utíká a křičí chyťte zloděje.

Než budete číst dále, prosím podívejte se na přímo GENIÁLNÍ VIDEOKLIP Fredyho Mercury, který Vám všem symbolicky perfektně naznačil děje budoucí a dokonce i dnešní bádání nad coronavirem. Ve videu poznáte (člověk s ptačím zobákem)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jen tak pro porovnání. Náhody neexistují, ale jsou zcela precizně propracovány aby tak vypadaly…..

Fredy, moc děkujeme za tvoji práci a jsme neustále s tebou. Díky…..

Je smutné, že můžeme konstatovat následující. Fredy Mercury byl také zlikvidován „LÉKEM“ na HIV, který právě MUSEL proti této „CHOROBĚ“  z donucení přijat. Byla to jeho poprava. Kdybyste nevěřili, podívejte se na následující obrázek. Dostane se v lékárně na předpis. Nevím jestli ještě dnes ale v minulosti ano.

Proto vyzývají lidi, aby investovali do své vlastní popravy?????

A nyní zavzpomínejte, jaký lék nasazují na virus v Číně. Je to AZT. Ano je to právě lék na HIV, který je prý účinný. Dokonce psali o tom v českých novinách. Promiňte, mediálních sračkometech. Asi Vám nyní Vážení čtenáři tadesca svítá, na co většinou lidé umírají. Po podání tohoto „LÉKU, ROZUMĚJTE ZABIJÁKU DOSLOVA A DOPÍSMENE“ záchrana už není možná. Okamžitě likviduje imunitní systém. Je dokonce nebezpečné ho vzít do holých rukou bez rukavic, i tak Vás zabije…..

Máte-li zájem si přečíst knihu, která byla vydaná na základě vědecké studie a na popud Stefana Lanky, kdysi hlavního virologa v Německu, zde ji najdete. Na straně 77 najdete i nahoře okopírovaný obrázek. (Kniha se stahuje ve zvláštním formátu, tak vám ji tereza nahrála ve formátu PDF na uložiště ZDE.)

A nyní k situaci.  Situace je následující:

Poté, co Čína oznámila úmrtnost dvou až tří procent postižených coronavirem, zveřejnil ve čtvrtek Italský národní zdravotní institut (ISS) zprávu o úmrtích na koronavirus v této zemi. Zemřelí pacienti byli v průměru 81 let. 42,2 procenta z nich bylo ve věku 80 až 89 let, 32,4 procenta mezi 70 a 79 lety, 8,4 procenta mezi 60 a 69 let, 2,8 procenta mezi 50 a 59 a 14,1 procenta nad 90 let.

tm komentuje: dle jiných zpráv byla tato „zemřelá část SENIORŮ“ nebo lépe řečeno „vyděšená část seniorů“ dobře předem naočkována proti chřipce…..

Studie také upravuje obraz, kterým mor hrozí.  Protože více než třetina zemřelých pacientů měla tři nebo více předchozích onemocnění, jako je vysoký krevní tlak (74,6%), srdeční onemocnění (70,4%) a diabetes (33,8%). Pouze 15,5 procent nemělo žádné předchozí nemoci. Zdá se, že korona virus odvádí ty, jejichž těla nejsou dostatečně silná, aby adekvátně reagovala na virovou infekci. Popřípadě dostali AZT…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Prosím konečně si po letech uvědomte, že jsme na konečné. Virus bude zneužit na další jejich krok (už se jim ale nepovede). Proto bude využit jiným způsobem. Po celé EU budou potřebovat hned z několika důvodů uzavřít hranice, nechat lidi uzavřené doma. Vyhlásit epidemii „MORU“, Domělého moru má být využito na svedení pádu finančního systému a restartu kompletní ekonomiky. Systém, tak jak ho známe už není OPRAVITELNÝ, či chcete-li jinak, LÉČITELNÝ. Za tímto účelem by mohl být virus zneužit deepstatem. Ale v roli zachránců jsou zde ještě jiné síly, které nenápadně virus využijí pro dobro lidstva. Dojde pravděpodobně k velkému zatýkání politiků po celé EU a nastolení jiného systému. Tím nemyslím NWO.

Budou se na tom podílet jak vojska americké armády která je na straně Trumpa, tak armády ruské a vojenské policie Ruska. Ta už v Türingen zatkla několik soudců, politiků, jednoho notáře a pár policistů. Odvezli je k soudu do St. Petersburgu. Přečíst si můžete zde:

 

Nezapomeňte, že 10.01.2020 skončila Versailská dohoda po 99+1 letech a nová nebyla obnovena či zavedena. Psali jsme o tom.

A nyní byl každý čtenář určitých dokumetů a sdělení šokován, když v německé vládě probírali možnost zastřelení či odvedení velmi bohatých lidí či jen bohatých lidí do koncentračních táborů. TOHLE SE NYNÍ DISKUTUJE V PARLAMENTU!!!!!  Můžete si s překladačem přečíst ZDE.

MADAMME ANGELA HITLER – MERKELOVÁ se tím tedy naprosto odhalila. Pravděpodobně je už v Exilu a její dvojník?????

Vše nyní poslouží k pádu měn a ekonomického dnes již neudržitelného systému. Ale pozor, s největší pravděpodobností v tom konstruktivním směru. Tanky z USA, vojáci jak z východu tak ze západu, a jejich technika je na převrat po celé EU připravena. Mohu se ale také jak mnozí neustále píší, mýlit…..

Napsal tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.