Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 29.6.2Q2Q

Tento týden bychom rádi informovali čtenáře o tom, že náš zpravodaj je vystaven bezprecedentnímu útoku a že vaše podpora je nyní zapotřebí více než kdy jindy. Jeden z našich hlavních zpravodajských zdrojů v jižní Asii je držen ve vězení na dobu neurčitou za podmínek ohrožujících život, na základě smyšlených důkazů. Další kontakt zmizel. Jiný byl otráven ricinem. Váš korespondent byl v posledních dvou měsících rovněž terčem nejméně tří pokusů otravy a přežil s pomocí zdrojů NSA a Asijské tajné společnosti. Tato práce přináší rizika, kterým všichni rozumíme, ale neexistuje žádná jiná alternativa kromě boje, protože je v sázce osud lidstva.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tento dopisovatel byl také fyzicky zastaven při pokusu zúčastnit se tiskové konference v Klubu zahraničních korespondentů v Japonsku, aby mi zabránili dotázat se japonského ministra obrany Kono Taro ohledně události hromadné vraždy ve Fukušimě. Podobné obtěžování samozřejmě hlásí několik dalších médií hlásajících pravdu.

To vše je součástí neuvěřitelně hysterické propagandistické války založené na takzvaném koronaviru COVID-19. Vidíme FAKE NEWS MEDIA, jako jsou New York Times, Reddit a Drudge report, která plní polovinu své produkce falešnými příběhy a hoaxy. Pokud vidíte slova COVID, Rusko, Trump nebo Hong Kong v některém z těchto nebo podobných médiích, téměř jistě čtete fikci. Pokud jde o COVID, každý čtenář může navštívit místní nemocnice a na vlastní oči se podívat, co se děje.

Je pravda, že staří lidé téměř vždy umřou na zápal plic a další příčiny. Nyní je však nemocnicím nařízeno, aby obcházely obvyklé léčebné protokoly a dávaly pacienty s jakýmkoli druhem dýchacích obtíží na ventilátory, které mají za následek úmrtí, a s tím je spojen pojišťovací podvod, kdy nemocnice dostane pobídky označit nesouvisející úmrtí jako COVID. Celá věc je dobře organizovaný a koordinovaný podvod. A přesto to vede k neuvěřitelným ekonomickým škodám a osobním újmám milionů lidí.

Za zdroj falešných zpráv o COVID byli označeni Maltézš rytíři a stopy vedou také do zednářské lóže P3.

322 new Covid cases in Mississippi!
322 new Covid cases in Ohio! 
322 new Covid cases in Oman!
322 new Covid cases in Kentucky!
322 new Covid cases in Mississippi! 
322 new Covid cases in Armenia!
322 new Covid cases in Iraq!
322 Covid cases in Bangkok!
322 new Covid cases in Juarez!
322 new Covid cases in El Paso!
322 new Covid cases in Mexico City!
322 new Covid cases in Oaxaca!
322 new Covid cases in WISCONSIN!
322 new Covid cases in IOWA
322 new Covid deaths in DELAWARE
322 new Covid cases in Italy
322 new Covid cases in Massachussetts

Kde jsme toto číslo viděli předtím?

 

Původní lebku a kosti najdete v bazilice sv. Petra v Římě, kostele postaveném matkou císaře Konstantina, zakladatele římského křesťanství.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Citace z Wikipedie:

„Číslo 322“ se objevuje v insígniích Skull and Bones a je obecně označováno jako významné. V tomto roce zemřel řecký řečník Demosthenes. Dopis členů společnosti v archívech univerzity Yale naznačuje, že 322 je odkazem na rok 322 př.n.l., a že členové měří datum od tohoto roku místo běžného letopočtu. V roce 322 př.n.l. skončila Lamianská válka smrtí Demosthena a Athéňané byli nuceni rozpustit svou vládu a místo ní založit plutokratický systém, přičemž pouze ti, kteří vlastnili nejméně 2000 drachmů, mohli zůstat občany.“

Skutečnost, že toto číslo oslavuje triumf plutokracie nad demokracií, nám říká, s kým přesně jednáme v tomto spiknutí COVID: rodiny, které vlastní 500 největších společností.

Vytahují všechny možné stopky, protože jejich kontrolní síť je ohrožována tajnými vyjednáváními o finanční architektuře Bretton Woods zřízené po druhé světové válce, podle členů rodiny Rothschildů. To zahrnuje Světovou banku, Globální dluhový nástroj, Mezinárodní banku pro obnovu a rozvoj, BIS a MMF, uvedly zdroje MI6.

Předmětem rozhovorů mezi představiteli Asijské a Západní tajné společnosti na vysoké úrovni je také nahrazení stávající finanční architektury, která je založena na babylonském dluhovém otroctví, systémem, který bude zahájen jubileem a nabídne velkou prosperitu všem, nejen vyvoleným.

Je toho hodně, o čem nemůžeme psát kvůli citlivosti těchto rozhovorů a velmi reálnému fyzickému nebezpečí, kterému účastníci čelí. Pentagon, asijské tajné společnosti, Britské společenství a mnoho dalších mocných skupin však podporují diskutované změny.

Hlavním bojištěm zůstávají Spojené státy poté, co prezident Donald Trump účinně znárodnil americké operace Federální rezervní rady a její předseda mu nyní podal zprávu. To je skutečným důvodem, proč je Američanům zakázáno cestovat do Evropy a mnoha dalších zemí, a nikoliv falešná pandemie COVID, tvrdí zdroje NSA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Znárodnění Fedu v USA ničí mnoho ekonomických paradigmat. Podle zdroje Fedu v Atlantě kleslo americké HDP od 5. června až o 55%.

Data však nezohledňují skutečnost, že díky penězům zaslaným přímo lidem ze znárodněného Fedu, většina Američanů nevidí 55% pokles příjmů a mnoho – zejména v dolní části pyramidy – skutečně zažívá lepší životní úroveň. Nyní zdroje NSA uvádějí, že 8 z 10 Američanů dostane úlevu od splátek nájemného nebo hypotéky. Jinými slovy, ve skutečnosti se již začal jistý druh jubilea. Není divu, že vůdci babylonského otrockého systému hystericky útočí na Trumpa a jeho režim.

Hlavním problémem se Spojenými státy je samozřejmě to, že většina domácího průmyslu byla přesunuta do zámoří (hlavně do Číny) a opětovné vybudování bude trvat roky. To vede k nedostatku mnoha zboží, zejména drobností z Číny. Proto Walmart začal prodávat použité předměty.

Evropané, stále pod babylonskou kontrolou, nyní krouží kolem vůdce římské pokrevní linie Angely Merkelové. V rozhovoru pro korporátní média, Merkelová řekla:

„Vyrostli jsme s jistotou, že Spojené státy chtějí být světovou mocností. Pokud by si USA nyní přály odstoupit od této role z jejich svobodné vůle, museli bychom to reflektovat … V krizi této velikosti … je třeba v tomto případě udělat něco mimořádného. “

Bitva uvnitř Spojených států není zdaleka u konce, jak lze vidět z násilných placených protestů, guvernérů ukládajících omezení lidem a tvrdých, téměř ochromujících bojů ve Washingtonu DC. Tato bitva se v létě zintenzivní. Nakonec však převládnou americké ozbrojené síly a policejní agentury. Prozatím se většinou shromažďují kolem Trumpa.

 

 

 

ležitost Q, ti, kteří se shromažďují kolem Trumpa, si však musí uvědomit, že USA nejsou ostrovem. Zbytek světa potřebuje pomoc americké armády k ochraně planety. Lidé na světě jsou také ochotni velkoryse platit za služby, jako je udržování míru, ochrana životního prostředí a zkoumání vesmíru. Čelíme planetární krizi vyhynutí a ničení životního prostředí a americká armáda musí hrát klíčovou roli (také ruská, ale tomuto se Fulford nějak vyhýbá, pozn. př.).

Zde je jeden příklad toho, co se stane, pokud americké ozbrojené síly nechrání lidi na Zemi. Dva z našich zdrojů v jihovýchodní Asii byly napadeny a jsou v nemocnici. S největší pravděpodobností začíná v Kambodži nová genocida. Následující zpráva pochází ze třetího zdroje, který chce z důvodu osobní bezpečnosti zůstat anonymní.

Zpráva z Kambodže:


Po volbách v roce 2012 ztrácí Hun S’en a jeho strana moc, což potvrdily poslední komunální volby.

V reakci na to Hun Sen likvidoval vítěznou opoziční stranu HSD. Poté Hun S’en prohlásil stranu HSD za nezákonnou. Nyní je každý, kdo jakýmkoli způsobem kritizuje vládu, uvězněn. Svoboda projevu a tisku již neexistuje. Všechny televizní stanice a noviny patří Hunovi Senovi a jeho příbuzným (zní to, jako by se učili od USA).

Využíval období relativního klidu, po pěti letech Rudých Khmé (Khmer Rough) a 5 let vietnamské okupace si lidé začali užívat nové konzumní společnosti.

Hun Sen však u moci držel většinu bývalé kliky Khmé (Pol Pot), která se nevyvíjí. Ztratil také kontakt a podporu mládeže (60%), která v zemi nevidí žádnou budoucnost.

Oficiální růst o 6% je způsoben továrnami (hlavně čínskými), které chtěly těžit z preferenčního přístupu na evropské trhy (EBA) a nemovitostí, hlavně pro Číňany. Realitní obchody jim umožňují prát peníze, ale nevytvářejí životaschopnou ekonomiku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Korona krize dělá věci ještě horší. Turistika je mrtvá, většina hotelů je uzavřena, takže zaměstnanci jsou bez mzdy. Potom nemohou živit své rodiny na venkově. Jedinou potravinou, kterou Kambodža pěstuje, je rýže určená k vývozu, protože většina potravin se dováží z Vietnamu a Thajska, ale protože byly uzavřeny všechny hranice, žádné dovážené potraviny po dobu tří měsíců nebyly.

Číňané nyní opustili zemi, stavba je pozastavena a továrny jsou uzavřeny, takže celá nejistá ekonomika je mrtvá. Školy jsou uzavřeny do roku 2021, což způsobí bankrot většiny soukromých škol.

Země je téměř zcela uzavřena kvůli novým omezením, která jsou uvalena při vstupu do země. Vklad 3000 dolarů při vstupu!

Vláda zůstává u moci pouze terorem a donucením, situace se ještě více zkomplikuje do měsíce, kdy už lidé nebudou mít žádné zásaoby. Premiér je připraven schválit nouzovou legislativu, která dává HS a jeho komunistickému kádru úplnou moc bez jakékoli kontroly.“

Dohoda, o které se v současné době jedná, umožní americké armádě získat ještě větší financování než nyní. Tentokrát budou bránit lidi a živé bytosti planety, neukradnou zdroje pro oligarchy. Ze tří velkých západních energetických center reagoval Londýn pozitivně. Nyní čekáme na odpovědi z Washingtonu DC a Říma.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Ještě přidám odkaz na placený článek na iDěsu o výbuších v USA a údajné konspiraci, na který odkazoval jeden čtenář v komentáři. Avšak článek je zpoplatněn. Plná verze ZDE.

Děkujem tímto našemu čtenáři P. za zaslání plné verze.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.