Dolarový index v pátek uzavřel na 99,22 bodech.

Podle zdrojů bylo řečeno, že americký dolar bude mít 50% sešup dolů kdykoli, co index překročí 100 bodů. Současně se očekává, že situace s Fedem se bude nadále zhoršovat, co Index překročí 100 bodů a nakonec zapřičiní prudký pokles amerického dolaru.

[wp_ad_camp_2]

 

Jakmile americký dolar klesne, očekává se, že prezident Trump vyhlásí stav nouze a vrátí zlatý standard prostřednictvím exekutivního příkazu, aby zachránil americký dolar.

Mezitím vypršela po 20 letech platnost smlouvy o dohodnutých prodejích zlata – Central Bank Gold Agreement (CBGA) k 26.9.2019. (Na tadescu o tom píšeme zde: Zlato pustili na „volnou plavbu,“ Rothschildův kartel již nefunguje)

Také prezident Zimbabwe – Mnangagwa – nedávno přednesl projev na Valném shromáždění OSN. Hlediště však bylo během jeho řeči téměř prázdné.

Zimbabwe v současné době drží zlaté rezervy, které nejsou srovnatelné s jakoukoliv zemí na Zemi, a to nemluvíme o neuvěřitelném potenciálním množství podzemního zlata a dalších vzácných minerálů.

Jakmile všechny země začnou přecházet na zlatý standard anebo ekonomiku podloženou aktivy, Zimbabwe se stane nejbohatším národem na planetě Zemi.

[wp_ad_camp_2]

Zimbabwský dolar je předurčen stát se v blízké budoucnosti novou světovou rezervní měnou.

Podle zdrojů zůstává načasování RV (ReValuation) nezměněno.

Zdroje stále věří, že k RV dojde dříve, než se americký dolar propadne.

Přeložila tereza | Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.