Deep State Cabal (DSC) útočí na všech frontách.

Prezident Trump vytvořil novou funkci ve vládě kvůli obchodování s lidmi ze strany Deep State Cabal.

Též rozmístění taktických jednotek pohraniční stráže USA (BORTAC = The Border Patrol Tactical Unit) do azylových měst prezidentem Trumpem je dalším přímým útokem na Deep State (stínovou vládu), který se zaměří na buňky sekty MS-13 a skupiny obchodující s lidmi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Seznam razií proti DSC je delší. Pro ty, co nevěří, že žumpa se vypouští. ODKAZ

Některé zdroje tvrdí, že epidemie Coronaviru (pojmenovaný jako COVID-19) byla způsobena Deep State Cabal ve snaze zahájit III. světovou válku mezi USA a Čínou.

Plán Deep State Cabaly byl takový, že se hodí vina použití této biologické zbraně na Trumpovu administrativu.

Ovšem tento plán Cabaly ztroskotal a nyní je Komunistická strana Číny spojila s Trumpem a Aliancí Země, aby zachránila svou ekonomiku.

V Komunistické straně Číny se provádějí čistky od zrádců a agentů Cabaly, a měla by to být předzvěst uvedení nové Číny do souladu s GESARA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Čína již „čistí“ své staré bankovky kvůli epidemii COVID-19. V jiných zprávách, které již prosakují i do médií hlavního proudu, se objevuje myšlenka spuštění kvantových počítačů.

Přecenění (= RV) a zpětný odkup více měn je odvislé od procesu léčení světa od rakoviny zvané Deep State Cabal ze strany Aliance Země.

Přeložila tereza

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.